Drugi program HTV, četvrtak, 29.09.2016.
06:30
Grimmove bajke, crtana serija (9/47) (R)*
06:53
Vrijeme na Drugom (R)*
07:00
Juhuhu (R)*
07:01
Pjesmice i brojalice: Žabe (R)*
07:03
Nestašne životinje, dokumentarna serija (3/38) (R)*
07:08
Juhuhu (R)*
07:10
Danica i krava (R)*
07:16
Pjesmice i brojalice: Mama Kukunka (R)*
07:18
Juhuhu (R)*
07:20
07:28
Ninin kutak za male: Slikanje metlom (R)*
07:33
Juhuhu (R)*
07:35
Žak i Kvak, crtana serija (16/52) (R)*
07:46
Juhuhu (R)*
07:48
Mišo i Robin: Jesenski plodovi (R)*
07:53
Juhuhu (R)*
07:56
Njama, njam: Patlidžan (R)*
08:01
Juhuhu (R)*
08:03
EBU drama: Brodolomac, češka drama za djecu*
08:21
Lovci na zmajeve, crtana serija (10/52)*
08:44
08:52
09:21
09:49
10:01
Jezični crtić: Dobro (R)*
10:02
10:20
10:48
11:19
12:22
12:46
13:19
14:55
16:00
Regionalni dnevnik (T)*
16:40
17:10
17:41
18:19
19:17
20:05
20:52
Vrijeme na Drugom*
21:00
Nogomet, Europska liga: Manchester Utd - Zorja, prijenos*
21:55
Glazba, glazba...*
22:07
Nogomet, Europska liga: Manchester Utd - Zorja, prijenos*
23:00
Nogomet, Europska liga - sažeci*
23:29
00:11
00:32
02:04
Noćni glazbeni program: Spotovi*
05:22
*- kodirano za satelitski program

Rujan danas
Mjesec prije 2016 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 29.09.2016. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Rujan danas
Mjesec prije 2016 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 29.09.2016. Dan poslije
Drugi program HTV, četvrtak, 29.09.2016.
06:30
Grimmove bajke, crtana serija (9/47) (R)*
06:53
Vrijeme na Drugom (R)*
07:00
Juhuhu (R)*
07:01
Pjesmice i brojalice: Žabe (R)*
07:03
Nestašne životinje, dokumentarna serija (3/38) (R)*
07:08
Juhuhu (R)*
07:10
Danica i krava (R)*
07:16
Pjesmice i brojalice: Mama Kukunka (R)*
07:18
Juhuhu (R)*
07:20
07:28
Ninin kutak za male: Slikanje metlom (R)*
07:33
Juhuhu (R)*
07:35
Žak i Kvak, crtana serija (16/52) (R)*
07:46
Juhuhu (R)*
07:48
Mišo i Robin: Jesenski plodovi (R)*
07:53
Juhuhu (R)*
07:56
Njama, njam: Patlidžan (R)*
08:01
Juhuhu (R)*
08:03
EBU drama: Brodolomac, češka drama za djecu*
08:21
Lovci na zmajeve, crtana serija (10/52)*
08:44
08:52
09:21
09:49
10:01
Jezični crtić: Dobro (R)*
10:02
10:20
10:48
11:19
12:22
12:46
13:19
14:55
16:00
Regionalni dnevnik (T)*
16:40
17:10
17:41
18:19
19:17
20:05
20:52
Vrijeme na Drugom*
21:00
Nogomet, Europska liga: Manchester Utd - Zorja, prijenos*
21:55
Glazba, glazba...*
22:07
Nogomet, Europska liga: Manchester Utd - Zorja, prijenos*
23:00
Nogomet, Europska liga - sažeci*
23:29
00:11
00:32
02:04
Noćni glazbeni program: Spotovi*
05:22
*- kodirano za satelitski program