Drugi program HTV, srijeda, 27.05.2015.
05:59
Juhuhu (R)*
--:--
TV vrtić: Suze (R)*
--:--
Moomini, crtana serija (53/57) (R)*
--:--
Juhuhu (R)*
--:--
Mouk, crtana serija (6/62) (R)*
--:--
Čudonija, crtana serija (16/26) (R)*
--:--
Juhuhu (R)*
--:--
Pipi Duga Čarapa, crtana serija (1/26) (R)*
--:--
Juhuhu najava + špica (R)*
--:--
TV vrtić: Kruška (R)*
--:--
Zoološki prilaz broj 64, crtana serija (18/26) (R)*
--:--
Juhuhu (R)*
--:--
Fungi, crtana serija (12/26) (R)*
--:--
Juhuhu (R)*
--:--
Danica i vjeverica (R)*
--:--
Priče i legende iz podmorja, crtana serija (17/52) (R)*
--:--
Tobijin putujući cirkus, crtana serija (29/52)*
--:--
Juhuhu (R)*
--:--
Kapetan Clark, crtana serija (26/50) (R)*
--:--
Krtić prikazuje: Jaje, Stiže beba, Mala škola (R)*
--:--
Juhuhu (R)*
--:--
Vedranovi velikani: Franko Majić (R)*
--:--
Grčka mitologija, crtana serija (11/26) (R)*
--:--
Juhuhu (R)*
09:00
Medvjedići (2), dokumentarna serija (12/13)*
09:10
09:32
Prugasti prijatelji, dokumentarna serija (4/10) (R)*
09:39
Dečki iz dvorca, dokumentarna serija (1/7) (R)*
09:48
Action Man, crtana serija (13/26) (R)*
10:10
Čarobna ploča, širimo vidike: Perspektiva i kompozicija (R)*
10:22
Školski sat: Zdrava srijeda - Bjelančevine 2 (R)*
10:47
11:05
11:35
Kuhajmo zajedno: Široki rezanci sa svježim kravljim sirom, emisija pod pokroviteljstvom*
11:43
12:34
12:58
Tea Mamut: Mojito s dinjom (R)*
13:07
14:03
15:33
16:00
Regionalni dnevnik*
16:29
16:55
Village folk: Anini jeleni (0/41)*
17:09
Medvjedići (2), dokumentarna serija (12/13)*
17:19
17:42
Prugasti prijatelji, dokumentarna serija (4/10) (R)*
17:49
Dečki iz dvorca, dokumentarna serija (1/7) (R)*
18:00
Kod Sunca u šest*
--:--
Psssst priča! (R)*
--:--
Čudonija, crtana serija (16/26) (R)*
--:--
Juhuhu*
--:--
Moomini, crtana serija (53/57) (R)*
--:--
U vrtu pod zvijezdama, crtana serija (33/40)*
20:00
Nogomet, EL - emisija*
20:45
Varšava: Nogomet, EL Sevilla - Dnipro, 1.pol.*
20:48
Varšava: Nogomet, EL Sevilla- Dnipro, 1. pol
21:37
Sportska popuna*
21:46
Varšava: Nogomet, EL Sevilla - Dnipro, 2.pol.*
21:50
Varšava: Nogomet, EL Sevilla- Dnipro, 2. pol.
22:42
Nogomet, EL - emisija*
23:04
Vrijeme na Drugom*
23:13
01:01
Noćni glazbeni program: Koncert - Oliver i SO HRT-a, 1. dio (2004.) (R)*
01:52
Noćni glazbeni program: Zdenka Kovačiček - 50 godina umjetničkog rada (2008.) (R)*
02:52
Noćni glazbeni program - spotovi*
*- kodirano za satelitski program
Svibanj danas
Mjesec prije 2015 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

TXT  RSS  RSS2  XMLTV