Drugi program HTV, petak, 29.07.2016.
06:00
06:28
Juhuhu (R)*
06:29
Pjesmice i brojalice: Maca (R)*
06:31
06:38
Juhuhu (R)*
06:39
Pjesmice i brojalice: Šubi dubi dubi (R)*
06:42
Hello Kitty i prijatelji (2), crtana serija (4/23) (R)*
07:11
Juhuhu (R)*
07:13
Simfolije, animirana serija (33/52) (R)*
07:19
Danica i tajni zec (R)*
07:24
Juhuhu (R)*
07:26
Pjesmice i brojalice: Bratec Martin (R)*
07:28
Juhuhu (R)*
07:30
Vrtuljići, crtana serija (22/50)*
07:41
Moj mali poni (1), crtana serija (23/52) (R)*
07:53
Tuc Muc, crtana serija (10/52) (R)*
07:56
Juhuhu (R)*
07:57
Žak i Kvak, crtana serija (22/52)*
08:09
Tajni dnevnik Patke Matilde: Nevolje s računalom (R)*
08:22
08:29
Vedranovi velikani: Gabrijela Karadža (R)*
08:38
Juhuhu (R)*
08:39
08:50
09:18
Čudesno putovanje ježa Aladina, dokumentarna serija (9/13)*
09:30
09:58
10:33
11:24
12:23
13:10
13:59
15:32
16:00
Regionalni dnevnik (T)*
16:32
16:57
17:33
17:57
Hrvatske medalje na Olimpijskim igrama - Dizanje utega: OI Sidney 2000., Nikolaj Pešalov (5/11)*
18:48
19:05
19:41
20:00
20:52
Vrijeme na Drugom (T)*
20:58
22:45
Osumnjičeni (6), mini-serija (12) (2/2) (R)*
00:26
Magazin Noć velikih borbi (18)*
00:55
Noć velikih borbi, snimka (18)*
02:54
03:38
04:02
Noćni glazbeni program - Spotovi*
*- kodirano za satelitski program

Srpanj danas
Mjesec prije 2016 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 29.07.2016. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Srpanj danas
Mjesec prije 2016 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 29.07.2016. Dan poslije
Drugi program HTV, petak, 29.07.2016.
06:00
06:28
Juhuhu (R)*
06:29
Pjesmice i brojalice: Maca (R)*
06:31
06:38
Juhuhu (R)*
06:39
Pjesmice i brojalice: Šubi dubi dubi (R)*
06:42
Hello Kitty i prijatelji (2), crtana serija (4/23) (R)*
07:11
Juhuhu (R)*
07:13
Simfolije, animirana serija (33/52) (R)*
07:19
Danica i tajni zec (R)*
07:24
Juhuhu (R)*
07:26
Pjesmice i brojalice: Bratec Martin (R)*
07:28
Juhuhu (R)*
07:30
Vrtuljići, crtana serija (22/50)*
07:41
Moj mali poni (1), crtana serija (23/52) (R)*
07:53
Tuc Muc, crtana serija (10/52) (R)*
07:56
Juhuhu (R)*
07:57
Žak i Kvak, crtana serija (22/52)*
08:09
Tajni dnevnik Patke Matilde: Nevolje s računalom (R)*
08:22
08:29
Vedranovi velikani: Gabrijela Karadža (R)*
08:38
Juhuhu (R)*
08:39
08:50
09:18
Čudesno putovanje ježa Aladina, dokumentarna serija (9/13)*
09:30
09:58
10:33
11:24
12:23
13:10
13:59
15:32
16:00
Regionalni dnevnik (T)*
16:32
16:57
17:33
17:57
Hrvatske medalje na Olimpijskim igrama - Dizanje utega: OI Sidney 2000., Nikolaj Pešalov (5/11)*
18:48
19:05
19:41
20:00
20:52
Vrijeme na Drugom (T)*
20:58
22:45
Osumnjičeni (6), mini-serija (12) (2/2) (R)*
00:26
Magazin Noć velikih borbi (18)*
00:55
Noć velikih borbi, snimka (18)*
02:54
03:38
04:02
Noćni glazbeni program - Spotovi*
*- kodirano za satelitski program