HRT — HTV 2, subota, 28.10.2017.
05.51
Regionalni dnevnik (R)*
06.32
06.44
07.00
Juhuhu*
07.02
Pjesmice i brojalice: Dani (R)*
07.04
Simfolije, crtana serija (28/52) (R)*
07.09
Juhuhu*
07.11
Danica i morska kornjača (R)*
07.17
Pjesmice i brojalice: Okoš bokoš (R)*
07.18
Juhuhu*
07.20
Zoološki prilaz broj 64, crtana serija (13/26) (R)*
07.31
TV Vrtić: Spužva (R)*
07.40
Juhuhu*
07.42
Moj mali poni (2), crtana serija (33/52)*
07.54
Juhuhu*
07.56
Profesor Baltazar: Lavlje nevolje, crtani film (R)*
08.06
Ručice čarobnice: Izgubljena čarapica (R)*
08.11
Juhuhu*
08.13
08.18
Juhuhu*
08.20
Laboratorij na kraju svemira: Proždrljiva boca (R)*
08.27
Juhuhu*
08.29
08.55
Prvi koraci (2), dokumentarna serija (2/20) (R)*
09.01
09.54
Sölden: Svjetski skijaški kup - veleslalom (Ž), 1. vožnja*
10.57
Ratnici divljine: Obrambeni sustav, kratki dokumentarni film (2/12) (R)
11.07
Vrtlarica: Sirova hrana (R)*
11.38
12.29
12.58
Sölden: Svjetski skijaški kup - veleslalom (Ž), 2. vožnja*
13.56
14.30
16.02
Regionalni dnevnik (T)*
16.31
17.04
Ragbi, kvalifikacije za EP, Kup nacija: Hrvatska - Izrael, snimka*
18.37
Magazin Lige prvaka*
19.04
Michel, crtana serija (T) (2/26)*
19.16
HRT TOP 20*
20.05
21.00
21.45
22.38
23.24
00.09
00.30
Noćni glazbeni program - Spotovi*
03.48
04.54
06.07
*- kodirano za satelitski program

Listopad danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Subota, 28.10.2017. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Subota, 28.10.2017. Dan poslije
HRT — HTV 2, subota, 28.10.2017.
05.51
Regionalni dnevnik (R)*
06.32
06.44
07.00
Juhuhu*
07.02
Pjesmice i brojalice: Dani (R)*
07.04
Simfolije, crtana serija (28/52) (R)*
07.09
Juhuhu*
07.11
Danica i morska kornjača (R)*
07.17
Pjesmice i brojalice: Okoš bokoš (R)*
07.18
Juhuhu*
07.20
Zoološki prilaz broj 64, crtana serija (13/26) (R)*
07.31
TV Vrtić: Spužva (R)*
07.40
Juhuhu*
07.42
Moj mali poni (2), crtana serija (33/52)*
07.54
Juhuhu*
07.56
Profesor Baltazar: Lavlje nevolje, crtani film (R)*
08.06
Ručice čarobnice: Izgubljena čarapica (R)*
08.11
Juhuhu*
08.13
08.18
Juhuhu*
08.20
Laboratorij na kraju svemira: Proždrljiva boca (R)*
08.27
Juhuhu*
08.29
08.55
Prvi koraci (2), dokumentarna serija (2/20) (R)*
09.01
09.54
Sölden: Svjetski skijaški kup - veleslalom (Ž), 1. vožnja*
10.57
Ratnici divljine: Obrambeni sustav, kratki dokumentarni film (2/12) (R)
11.07
Vrtlarica: Sirova hrana (R)*
11.38
12.29
12.58
Sölden: Svjetski skijaški kup - veleslalom (Ž), 2. vožnja*
13.56
14.30
16.02
Regionalni dnevnik (T)*
16.31
17.04
Ragbi, kvalifikacije za EP, Kup nacija: Hrvatska - Izrael, snimka*
18.37
Magazin Lige prvaka*
19.04
Michel, crtana serija (T) (2/26)*
19.16
HRT TOP 20*
20.05
21.00
21.45
22.38
23.24
00.09
00.30
Noćni glazbeni program - Spotovi*
03.48
04.54
06.07
*- kodirano za satelitski program