Drugi program HTV, utorak, 01.08.2017.
06:03
POPROCK.HR*
06:35
Pčelica Maja, crtana serija (28/30)*
07:00
Juhuhu*
07:01
Pjesmice i brojalice: Jež*
07:03
Juhuhu*
07:04
Simfolije, crtana serija (17/52)*
07:08
Juhuhu*
07:10
07:17
Juhuhu*
07:18
Pjesmice i brojalice: Zebra koja boji rebra*
07:20
Juhuhu*
07:22
Vrtuljići, crtana serija (2/50)*
07:34
Juhuhu*
07:35
TV vrtić: Košarka*
07:45
Juhuhu*
07:47
Juhuhu*
07:48
Tajni dnevnik Patke Matilde: Džeparac*
08:00
Juhuhu*
08:02
08:07
Juhuhu*
08:09
Žak i Kvak, crtana serija (20/52)*
08:20
Juhuhu*
08:22
Ninin kutak: Tonirani kolaž papir*
08:29
Juhuhu*
08:30
Kronike Matta Hattera (2), crtana serija (2/13)*
08:56
09:02
09:30
10:10
11:00
Čarolija (4), serija (12) (12/52)*
11:50
Čarolija (4), serija (12) (13/52)*
12:40
13:20
Hit dana*
13:25
13:50
Degrassi (12), serija za mlade (15/40)*
14:20
16:00
Regionalni dnevnik (T)*
16:45
Milostiva prije svega (1), humoristična serija (4/6) (R)*
17:20
Svlačionica: Rene Bitorajac i Tarik Filipović*
18:15
Bitange i princeze (2), humoristična serija (12) (24/25)*
18:48
Sve će biti dobro, serija (100/180)*
19:33
POPROCK.HR*
20:05
21:00
22:40
23:25
Seks i grad (4), humoristična serija (15) (12/18)*
23:55
Bitange i princeze (2), humoristična serija (12) (25/25)*
00:30
POPROCK.HR*
01:00
02:30
Noćni glazbeni program - Spotovi*
05:30
Noćni glazbeni program - Koncerti i Festivali iz arhiva HRT-a*
--:--
20:40 Nogomet, kvalifikacije LP (3. pretkolo, 2. utakmica), prijenos
*- kodirano za satelitski program

Kolovoz danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 01.08.2017. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Kolovoz danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 01.08.2017. Dan poslije
Drugi program HTV, utorak, 01.08.2017.
06:03
POPROCK.HR*
06:35
Pčelica Maja, crtana serija (28/30)*
07:00
Juhuhu*
07:01
Pjesmice i brojalice: Jež*
07:03
Juhuhu*
07:04
Simfolije, crtana serija (17/52)*
07:08
Juhuhu*
07:10
07:17
Juhuhu*
07:18
Pjesmice i brojalice: Zebra koja boji rebra*
07:20
Juhuhu*
07:22
Vrtuljići, crtana serija (2/50)*
07:34
Juhuhu*
07:35
TV vrtić: Košarka*
07:45
Juhuhu*
07:47
Juhuhu*
07:48
Tajni dnevnik Patke Matilde: Džeparac*
08:00
Juhuhu*
08:02
08:07
Juhuhu*
08:09
Žak i Kvak, crtana serija (20/52)*
08:20
Juhuhu*
08:22
Ninin kutak: Tonirani kolaž papir*
08:29
Juhuhu*
08:30
Kronike Matta Hattera (2), crtana serija (2/13)*
08:56
09:02
09:30
10:10
11:00
Čarolija (4), serija (12) (12/52)*
11:50
Čarolija (4), serija (12) (13/52)*
12:40
13:20
Hit dana*
13:25
13:50
Degrassi (12), serija za mlade (15/40)*
14:20
16:00
Regionalni dnevnik (T)*
16:45
Milostiva prije svega (1), humoristična serija (4/6) (R)*
17:20
Svlačionica: Rene Bitorajac i Tarik Filipović*
18:15
Bitange i princeze (2), humoristična serija (12) (24/25)*
18:48
Sve će biti dobro, serija (100/180)*
19:33
POPROCK.HR*
20:05
21:00
22:40
23:25
Seks i grad (4), humoristična serija (15) (12/18)*
23:55
Bitange i princeze (2), humoristična serija (12) (25/25)*
00:30
POPROCK.HR*
01:00
02:30
Noćni glazbeni program - Spotovi*
05:30
Noćni glazbeni program - Koncerti i Festivali iz arhiva HRT-a*
--:--
20:40 Nogomet, kvalifikacije LP (3. pretkolo, 2. utakmica), prijenos
*- kodirano za satelitski program