Drugi program HTV, nedjelja, 01.10.2017.
06:08
Regionalni dnevnik*
06:33
06:44
07:00
Juhuhu*
07:01
Pjesmice i brojalice: Kiša pada*
07:03
Juhuhu*
07:04
Nestašne životinje, dokumentarna serija za djecu (32/38)*
07:08
Juhuhu*
07:09
Danica i žuti mačak*
07:14
Juhuhu*
07:16
Pjesmice i brojalice: Zekini jadi*
07:18
Juhuhu*
07:19
Zoološki prilaz broj 64, crtana serija (6/26)*
07:30
Juhuhu*
07:31
TV vrtić:*
07:41
Juhuhu*
07:42
Juhuhu*
07:43
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (32/52)*
07:54
Juhuhu*
07:55
Mišo i Robin: Jesenski plodovi*
08:00
Juhuhu*
08:02
Njama, njam:*
08:07
Juhuhu*
08:09
08:23
Juhuhu*
08:30
08:56
Moja životinjska obitelj, dokumentarna serija (19/24)*
09:00
10:35
12:10
Vrtlarica*
12:45
13:50
14:45
Luka i prijatelji*
15:15
Sjedni, odličan*
15:45
Magazin Lige prvaka*
16:10
Veslanje SP, prijenos*
16:55
Rukomet LP (m): Vardar - PPD Zagreb, prijenos*
18:30
Zagreb: Judo, GP - snimka*
20:05
21:00
23:30
Gruzija i Azerbajdžan: Odbojka EP(ž): finale, snimka*
01:10
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04:10
Noćni glazbeni program - Koncerti i Festivali iz arhiva HRT-a*
--:--
Garaža
*- kodirano za satelitski program

Listopad danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 01.10.2017. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 01.10.2017. Dan poslije
Drugi program HTV, nedjelja, 01.10.2017.
06:08
Regionalni dnevnik*
06:33
06:44
07:00
Juhuhu*
07:01
Pjesmice i brojalice: Kiša pada*
07:03
Juhuhu*
07:04
Nestašne životinje, dokumentarna serija za djecu (32/38)*
07:08
Juhuhu*
07:09
Danica i žuti mačak*
07:14
Juhuhu*
07:16
Pjesmice i brojalice: Zekini jadi*
07:18
Juhuhu*
07:19
Zoološki prilaz broj 64, crtana serija (6/26)*
07:30
Juhuhu*
07:31
TV vrtić:*
07:41
Juhuhu*
07:42
Juhuhu*
07:43
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (32/52)*
07:54
Juhuhu*
07:55
Mišo i Robin: Jesenski plodovi*
08:00
Juhuhu*
08:02
Njama, njam:*
08:07
Juhuhu*
08:09
08:23
Juhuhu*
08:30
08:56
Moja životinjska obitelj, dokumentarna serija (19/24)*
09:00
10:35
12:10
Vrtlarica*
12:45
13:50
14:45
Luka i prijatelji*
15:15
Sjedni, odličan*
15:45
Magazin Lige prvaka*
16:10
Veslanje SP, prijenos*
16:55
Rukomet LP (m): Vardar - PPD Zagreb, prijenos*
18:30
Zagreb: Judo, GP - snimka*
20:05
21:00
23:30
Gruzija i Azerbajdžan: Odbojka EP(ž): finale, snimka*
01:10
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04:10
Noćni glazbeni program - Koncerti i Festivali iz arhiva HRT-a*
--:--
Garaža
*- kodirano za satelitski program