Treći program HTV, srijeda, 01.11.2017.
07:00
Don Matteo (4), serija (12) (4/24) (R)*
07:50
08:40
09:25
Kulturna baština
09:40
Dokumentarna serija - domaća
10:05
Čigrom oko svijeta: Obalom Brazila, dokumentarna serija (19/21) (R)
10:35
Što je klasik?
11:05
Pravac na treću
11:30
Svijet klasike
12:00
Vrijeme je za jazz
13:10
Strana serija*
14:00
Dokumentarna emisija/film - kratka forma
14:05
Dokumentarna serija - domaća
14:35
Dokumentarna serija - domaća
15:05
Dokumentarna serija
15:15
Slikarstvo svijeta: Albert Anker 3, dokumentarna serija (83/100) (R)*
15:20
17:10
18:00
18:55
Koncert klasične glazbe
20:05
A forum
20:35
Animatik*
21:20
Mentalni sklop / mentor-sljedbenik: Alem Korkut - Ivan Kožarić (6/10)*
21:20
Mentalni sklop / mentor-sljedbenik: Ivica Malčić - Vlado Martek (7/10)*
21:35
22:05
22:50
00:10
Direkt, dokumentarni film (2002.)
00:40
Vijesti iz kulture
00:50
Koncert klasične glazbe
*- kodirano za satelitski program

Studeni danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Srijeda, 01.11.2017. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Studeni danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Srijeda, 01.11.2017. Dan poslije
Treći program HTV, srijeda, 01.11.2017.
07:00
Don Matteo (4), serija (12) (4/24) (R)*
07:50
08:40
09:25
Kulturna baština
09:40
Dokumentarna serija - domaća
10:05
Čigrom oko svijeta: Obalom Brazila, dokumentarna serija (19/21) (R)
10:35
Što je klasik?
11:05
Pravac na treću
11:30
Svijet klasike
12:00
Vrijeme je za jazz
13:10
Strana serija*
14:00
Dokumentarna emisija/film - kratka forma
14:05
Dokumentarna serija - domaća
14:35
Dokumentarna serija - domaća
15:05
Dokumentarna serija
15:15
Slikarstvo svijeta: Albert Anker 3, dokumentarna serija (83/100) (R)*
15:20
17:10
18:00
18:55
Koncert klasične glazbe
20:05
A forum
20:35
Animatik*
21:20
Mentalni sklop / mentor-sljedbenik: Alem Korkut - Ivan Kožarić (6/10)*
21:20
Mentalni sklop / mentor-sljedbenik: Ivica Malčić - Vlado Martek (7/10)*
21:35
22:05
22:50
00:10
Direkt, dokumentarni film (2002.)
00:40
Vijesti iz kulture
00:50
Koncert klasične glazbe
*- kodirano za satelitski program