Četvrti program HTV, nedjelja, 01.10.2017.
06:00
Vijesti na engleskom jeziku
06:10
Dnevnik 2
06:50
Reportaže iz DJH
07:00
Vijesti
07:05
Vrijeme RH danas
07:06
Bez komentara
07:09
Vrijeme Europa - danas
07:10
Vijesti iz kulture
07:20
Duhovni izazovi
07:50
APP - emisija o poduzetništvu
08:00
Vijesti
08:05
Prizma - multinacionalni magazin
08:50
Financijalac: Investicijsko životno osiguranje
09:00
Vijesti
09:05
Šibenik: Hirotonija i ustoličenje episkopa dalmatinskog, Nikodima - prijenos (09.00-12.30)
12:35
Glas domovine
13:00
Vijesti
13:10
Zdrav život
13:35
Treća dob
14:00
Vijesti
14:05
Vijesti na engleskom jeziku
14:10
Potrošački kod
14:35
DW: Sutrašnjica danas
15:00
Vijesti
15:05
Alpe Dunav Jadran
15:35
Manjinski mozaik: Mađarski tragovi u Međimurju
15:50
Abeceda zdravlja: Escherichia c. kod žena
16:00
Vijesti
16:10
Normalan život
16:55
Bez komentara
16:58
Vrijeme RH danas
16:59
Vrijeme Europa - danas
17:00
Vijesti u 17
17:15
Pozitivno
17:45
DW: Shift
18:00
Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
18:10
Kulturna baština
18:25
Hrvatska moj izbor / Otkrivamo Hrvatsku (od 1.11.)
18:50
18:56
Vrijeme RH sutra
18:57
Bez komentara
18:59
Vrijeme Europa sutra
19:00
Dnevnik 2 - uz hrvatski znakovni jezik
19:40
Vrijeme RH sutra
19:41
Vrijeme Europa sutra
19:42
Dokumentarna reportaža
19:47
Tema dana
19:59
HAK - promet info
20:00
Dokumentarna reportaža
20:05
Romano Bolković - 1 na 1, talk show
20:45
Abeceda zdravlja: Escherichia c. kod žena
20:55
Dokumentarna reportaža
21:00
Vijesti
21:10
Plodovi zemlje
22:00
Vijesti
22:10
Split: More
22:40
Financijalac: Investicijsko životno osiguranje
22:50
Dokumentarna reportaža
23:00
Vijesti na engleskom jeziku
23:10
APP - emisija o poduzetništvu
23:20
Labirint
23:50
Dokumentarna reportaža
00:00
Vijesti
00:10
Mir i dobro
00:35
Vodič kroz EU fondove
00:50
Dokumentarna reportaža
01:00
Vijesti flash
01:04
Dokumentarna reportaža
01:10
Glas domovine
01:35
Hrvatska moj izbor / Otkrivamo Hrvatsku (od 1.11.)
02:00
Dnevnik 3
02:15
Lijepom našom
03:30
Alpe Dunav Jadran
04:00
Vijesti flash
04:04
Dokumentarna reportaža
04:10
Plodovi zemlje
05:00
Vijesti na engleskom jeziku
05:10
DW: Sutrašnjica danas
05:36
DW: Shift
05:51
Dokumentarna reportaža

Listopad danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 01.10.2017. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 01.10.2017. Dan poslije
Četvrti program HTV, nedjelja, 01.10.2017.
06:00
Vijesti na engleskom jeziku
06:10
Dnevnik 2
06:50
Reportaže iz DJH
07:00
Vijesti
07:05
Vrijeme RH danas
07:06
Bez komentara
07:09
Vrijeme Europa - danas
07:10
Vijesti iz kulture
07:20
Duhovni izazovi
07:50
APP - emisija o poduzetništvu
08:00
Vijesti
08:05
Prizma - multinacionalni magazin
08:50
Financijalac: Investicijsko životno osiguranje
09:00
Vijesti
09:05
Šibenik: Hirotonija i ustoličenje episkopa dalmatinskog, Nikodima - prijenos (09.00-12.30)
12:35
Glas domovine
13:00
Vijesti
13:10
Zdrav život
13:35
Treća dob
14:00
Vijesti
14:05
Vijesti na engleskom jeziku
14:10
Potrošački kod
14:35
DW: Sutrašnjica danas
15:00
Vijesti
15:05
Alpe Dunav Jadran
15:35
Manjinski mozaik: Mađarski tragovi u Međimurju
15:50
Abeceda zdravlja: Escherichia c. kod žena
16:00
Vijesti
16:10
Normalan život
16:55
Bez komentara
16:58
Vrijeme RH danas
16:59
Vrijeme Europa - danas
17:00
Vijesti u 17
17:15
Pozitivno
17:45
DW: Shift
18:00
Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
18:10
Kulturna baština
18:25
Hrvatska moj izbor / Otkrivamo Hrvatsku (od 1.11.)
18:50
18:56
Vrijeme RH sutra
18:57
Bez komentara
18:59
Vrijeme Europa sutra
19:00
Dnevnik 2 - uz hrvatski znakovni jezik
19:40
Vrijeme RH sutra
19:41
Vrijeme Europa sutra
19:42
Dokumentarna reportaža
19:47
Tema dana
19:59
HAK - promet info
20:00
Dokumentarna reportaža
20:05
Romano Bolković - 1 na 1, talk show
20:45
Abeceda zdravlja: Escherichia c. kod žena
20:55
Dokumentarna reportaža
21:00
Vijesti
21:10
Plodovi zemlje
22:00
Vijesti
22:10
Split: More
22:40
Financijalac: Investicijsko životno osiguranje
22:50
Dokumentarna reportaža
23:00
Vijesti na engleskom jeziku
23:10
APP - emisija o poduzetništvu
23:20
Labirint
23:50
Dokumentarna reportaža
00:00
Vijesti
00:10
Mir i dobro
00:35
Vodič kroz EU fondove
00:50
Dokumentarna reportaža
01:00
Vijesti flash
01:04
Dokumentarna reportaža
01:10
Glas domovine
01:35
Hrvatska moj izbor / Otkrivamo Hrvatsku (od 1.11.)
02:00
Dnevnik 3
02:15
Lijepom našom
03:30
Alpe Dunav Jadran
04:00
Vijesti flash
04:04
Dokumentarna reportaža
04:10
Plodovi zemlje
05:00
Vijesti na engleskom jeziku
05:10
DW: Sutrašnjica danas
05:36
DW: Shift
05:51
Dokumentarna reportaža