Drugi program HTV, subota, 22.07.2017.
06:05
POPROCK.HR (R)*
06:37
06:49
07:03
Juhuhu (R)*
07:05
Pjesmice i brojalice: Dani (R)*
07:07
Simfolije, crtana serija (10/52) (R)*
07:12
Juhuhu (R)*
07:14
Danica i mušica (R)*
07:19
Pjesmice i brojalice: Okoš bokoš (R)*
07:21
Juhuhu (R)*
07:22
Zvonko u zemlji igračaka, crtana serija (36/52) (R)*
07:33
TV Vrtić: Pamti pa vrati (R)*
07:46
Juhuhu (R)*
07:48
Žak i Kvak, crtana serija (10/52) (R)*
07:59
Juhuhu (R)*
08:01
Profesor Baltazar: Violeta i Franc, crtani film (R)*
08:05
Ručice čarobnice: Izgubljena čarapica (R)*
08:10
Juhuhu (R)*
08:12
Volim životinje: Galeb (R)*
08:17
Juhuhu (R)*
08:18
08:30
Kronike Matta Hattera (1), crtana serija (7/13) (R)*
08:52
09:03
09:11
10:01
11:23
11:33
Vrtlarica: Dobri susjedi (T) (R)*
12:07
13:38
14:21
14:36
16:00
Regionalni dnevnik (T)*
16:27
17:15
PLAVA LAGUNA CROATIA OPEN UMAG: I.Dodig - A.Rublev, prijenos 1. polufinalnog meča*
19:32
Na adrenalinskom rubu (2): Kitesurfing, kratki dokumentarni film (3/10) (R)
19:47
Glazbeni spotovi*
20:06
21:00
22:33
23:01
23:39
00:01
Festival dalmatinskih klapa Omiš 2017. - završna večer muških klapa, snimka proglašenja pobjednika
00:30
PLAVA LAGUNA CROATIA OPEN UMAG, snimka 2. polufinalnog meča*
01:57
HRT TOP 20
02:41
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04:42
Noćni glazbeni program: Koncert pjesama Nenada Ninčevića - Noć zvijezda, noć hitova (1.dio) (R)*
*- kodirano za satelitski program

Srpanj danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Subota, 22.07.2017. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Srpanj danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Subota, 22.07.2017. Dan poslije
Drugi program HTV, subota, 22.07.2017.
06:05
POPROCK.HR (R)*
06:37
06:49
07:03
Juhuhu (R)*
07:05
Pjesmice i brojalice: Dani (R)*
07:07
Simfolije, crtana serija (10/52) (R)*
07:12
Juhuhu (R)*
07:14
Danica i mušica (R)*
07:19
Pjesmice i brojalice: Okoš bokoš (R)*
07:21
Juhuhu (R)*
07:22
Zvonko u zemlji igračaka, crtana serija (36/52) (R)*
07:33
TV Vrtić: Pamti pa vrati (R)*
07:46
Juhuhu (R)*
07:48
Žak i Kvak, crtana serija (10/52) (R)*
07:59
Juhuhu (R)*
08:01
Profesor Baltazar: Violeta i Franc, crtani film (R)*
08:05
Ručice čarobnice: Izgubljena čarapica (R)*
08:10
Juhuhu (R)*
08:12
Volim životinje: Galeb (R)*
08:17
Juhuhu (R)*
08:18
08:30
Kronike Matta Hattera (1), crtana serija (7/13) (R)*
08:52
09:03
09:11
10:01
11:23
11:33
Vrtlarica: Dobri susjedi (T) (R)*
12:07
13:38
14:21
14:36
16:00
Regionalni dnevnik (T)*
16:27
17:15
PLAVA LAGUNA CROATIA OPEN UMAG: I.Dodig - A.Rublev, prijenos 1. polufinalnog meča*
19:32
Na adrenalinskom rubu (2): Kitesurfing, kratki dokumentarni film (3/10) (R)
19:47
Glazbeni spotovi*
20:06
21:00
22:33
23:01
23:39
00:01
Festival dalmatinskih klapa Omiš 2017. - završna večer muških klapa, snimka proglašenja pobjednika
00:30
PLAVA LAGUNA CROATIA OPEN UMAG, snimka 2. polufinalnog meča*
01:57
HRT TOP 20
02:41
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04:42
Noćni glazbeni program: Koncert pjesama Nenada Ninčevića - Noć zvijezda, noć hitova (1.dio) (R)*
*- kodirano za satelitski program