Drugi program HTV, četvrtak, 06.10.2016.
06:32
Grimmove bajke, crtana serija (13/47) (R)*
06:54
Vrijeme na Drugom (R)*
07:01
Pjesmice i brojalice: Žabe (R)*
07:03
Nestašne životinje, dokumentarna serija (5/38) (R)*
07:08
Juhuhu (R)*
07:10
Danica i čvorak (R)*
07:16
Pjesmice i brojalice: Mama Kukunka (R)*
07:18
Juhuhu (R)*
07:20
07:27
Ninin kutak za male: Ronioc u boci (R)*
07:33
TV vrtić: Tunel (R)*
07:42
Juhuhu (R)*
07:44
Žak i Kvak, crtana serija (23/52) (R)*
07:55
Juhuhu (R)*
07:56
Mišo i Robin: Čudnovata ribica (R)*
08:02
Juhuhu (R)*
08:03
Njama, njam: Rajčica (R)*
08:09
Juhuhu (R)*
08:10
EBU drama: Cezar, mađarski film za djecu*
08:27
Lovci na zmajeve, crtana serija (17/52)*
08:50
Čudesno putovanje ježa Aladina, dokumentarna serija (7/13) (R)*
09:00
09:29
09:59
10:11
Jezični crtići: Škljoc (R)*
10:12
10:31
H2O: Uz malo vode! (2), serija za mlade (25/26) (R)*
10:59
Pozitivno (R)*
11:35
12:30
12:59
13:33
14:58
Divlji svjetovi (1): Australski davitelj, dokumentarni film (14/20)*
15:07
16:00
Regionalni dnevnik (T)*
16:39
17:10
17:42
18:18
19:15
20:00
Nogomet - kvalifikacije za SP 2018., emisija*
20:45
Nogomet - kvalifikacije za SP 2018.: Kosovo - Hrvatska, prijenos*
21:34
Nogomet - kvalifikacije za SP 2018., emisija u poluvremenu*
21:46
Nogomet - kvalifikacije za SP 2018.: Kosovo - Hrvatska, prijenos*
22:36
Nogomet - kvalifikacije za SP 2018., emisija*
22:59
Vrijeme na Drugom (T)*
23:02
Nogomet - kvalifikacije za SP 2018., sažeci*
23:30
00:11
00:32
01:54
Noćni glazbeni program - Spotovi*
05:10
*- kodirano za satelitski program

Listopad danas
Mjesec prije 2016 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 06.10.2016. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2016 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 06.10.2016. Dan poslije
Drugi program HTV, četvrtak, 06.10.2016.
06:32
Grimmove bajke, crtana serija (13/47) (R)*
06:54
Vrijeme na Drugom (R)*
07:01
Pjesmice i brojalice: Žabe (R)*
07:03
Nestašne životinje, dokumentarna serija (5/38) (R)*
07:08
Juhuhu (R)*
07:10
Danica i čvorak (R)*
07:16
Pjesmice i brojalice: Mama Kukunka (R)*
07:18
Juhuhu (R)*
07:20
07:27
Ninin kutak za male: Ronioc u boci (R)*
07:33
TV vrtić: Tunel (R)*
07:42
Juhuhu (R)*
07:44
Žak i Kvak, crtana serija (23/52) (R)*
07:55
Juhuhu (R)*
07:56
Mišo i Robin: Čudnovata ribica (R)*
08:02
Juhuhu (R)*
08:03
Njama, njam: Rajčica (R)*
08:09
Juhuhu (R)*
08:10
EBU drama: Cezar, mađarski film za djecu*
08:27
Lovci na zmajeve, crtana serija (17/52)*
08:50
Čudesno putovanje ježa Aladina, dokumentarna serija (7/13) (R)*
09:00
09:29
09:59
10:11
Jezični crtići: Škljoc (R)*
10:12
10:31
H2O: Uz malo vode! (2), serija za mlade (25/26) (R)*
10:59
Pozitivno (R)*
11:35
12:30
12:59
13:33
14:58
Divlji svjetovi (1): Australski davitelj, dokumentarni film (14/20)*
15:07
16:00
Regionalni dnevnik (T)*
16:39
17:10
17:42
18:18
19:15
20:00
Nogomet - kvalifikacije za SP 2018., emisija*
20:45
Nogomet - kvalifikacije za SP 2018.: Kosovo - Hrvatska, prijenos*
21:34
Nogomet - kvalifikacije za SP 2018., emisija u poluvremenu*
21:46
Nogomet - kvalifikacije za SP 2018.: Kosovo - Hrvatska, prijenos*
22:36
Nogomet - kvalifikacije za SP 2018., emisija*
22:59
Vrijeme na Drugom (T)*
23:02
Nogomet - kvalifikacije za SP 2018., sažeci*
23:30
00:11
00:32
01:54
Noćni glazbeni program - Spotovi*
05:10
*- kodirano za satelitski program