HRT — HTV 2, nedjelja, 08.10.2017.
05.42
Regionalni dnevnik (R)*
06.07
06.19
06.34
Juhuhu*
06.36
Pjesmice i brojalice: Kiša pada (R)*
06.38
Nestašne životinje, dokumentarna serija za djecu (34/38) (R)*
06.43
Juhuhu*
06.45
Danica i slon vodoinstalater (R)*
06.51
Pjesmice i brojalice: Zekini jadi (R)*
06.53
Juhuhu*
06.57
Zoološki prilaz broj 64, crtana serija (8/26) (R)*
07.08
TV vrtić: Tropski ljenjivci (R)*
07.20
Juhuhu*
07.24
07.35
Juhuhu*
07.38
Mišo i Robin: Čudnovata ribica (R)*
07.43
Juhuhu*
07.47
Njama, njam: Riža (R)*
07.52
Juhuhu*
07.54
08.04
Juhuhu*
08.07
08.31
Prvi koraci (1), dokumentarna serija (2/20) (R)*
08.40
10.24
11.58
Vrtlarica: Stvaranje novog vrta (2) (R)*
12.30
13.31
14.00
14.27
Indeks*
14.55
Košarka, PH (m): KK Zabok - GKK Šibenik, prijenos 1. pol.*
15.52
Croatia Rally - reportaža*
16.03
Košarka, PH (m): KK Zabok - GKK Šibenik, prijenos 2. pol.*
17.00
PP (PRIJE SAME TEKME)
17.42
Glazba: Moja Domovina, Klapa Sv. Juraj (R)*
17.48
Rukomet LP(m): PPD Zagreb - Wisla Plock, prijenos 2. pol. i emisija*
18.39
19.03
19.31
20.05
21.10
23.38
00.27
Noćni glazbeni program - Spotovi*
03.30
Noćni glazbeni program: Garaža - Tony Lee King (R)*
04.00
04.53
*- kodirano za satelitski program

Listopad danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 08.10.2017. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 08.10.2017. Dan poslije
HRT — HTV 2, nedjelja, 08.10.2017.
05.42
Regionalni dnevnik (R)*
06.07
06.19
06.34
Juhuhu*
06.36
Pjesmice i brojalice: Kiša pada (R)*
06.38
Nestašne životinje, dokumentarna serija za djecu (34/38) (R)*
06.43
Juhuhu*
06.45
Danica i slon vodoinstalater (R)*
06.51
Pjesmice i brojalice: Zekini jadi (R)*
06.53
Juhuhu*
06.57
Zoološki prilaz broj 64, crtana serija (8/26) (R)*
07.08
TV vrtić: Tropski ljenjivci (R)*
07.20
Juhuhu*
07.24
07.35
Juhuhu*
07.38
Mišo i Robin: Čudnovata ribica (R)*
07.43
Juhuhu*
07.47
Njama, njam: Riža (R)*
07.52
Juhuhu*
07.54
08.04
Juhuhu*
08.07
08.31
Prvi koraci (1), dokumentarna serija (2/20) (R)*
08.40
10.24
11.58
Vrtlarica: Stvaranje novog vrta (2) (R)*
12.30
13.31
14.00
14.27
Indeks*
14.55
Košarka, PH (m): KK Zabok - GKK Šibenik, prijenos 1. pol.*
15.52
Croatia Rally - reportaža*
16.03
Košarka, PH (m): KK Zabok - GKK Šibenik, prijenos 2. pol.*
17.00
PP (PRIJE SAME TEKME)
17.42
Glazba: Moja Domovina, Klapa Sv. Juraj (R)*
17.48
Rukomet LP(m): PPD Zagreb - Wisla Plock, prijenos 2. pol. i emisija*
18.39
19.03
19.31
20.05
21.10
23.38
00.27
Noćni glazbeni program - Spotovi*
03.30
Noćni glazbeni program: Garaža - Tony Lee King (R)*
04.00
04.53
*- kodirano za satelitski program