Drugi program HTV, utorak, 01.08.2017.
05:53
POPROCK.HR (R)*
06:25
Pčelica Maja, crtana serija (28/30) (R)*
06:51
Juhuhu (R)*
06:53
Pjesmice i brojalice: Jež*
06:54
Simfolije, crtana serija (17/52) (R)*
06:59
Juhuhu (R)*
07:00
07:09
Pjesmice i brojalice: Zebra koja boji rebra*
07:11
Juhuhu (R)*
07:13
Vrtuljići, crtana serija (2/50) (R)*
07:24
TV vrtić: Košarka (R)*
07:34
Juhuhu*
07:37
Tajni dnevnik Patke Matilde: Džeparac*
07:49
Juhuhu (R)*
07:51
08:02
Juhuhu (R)*
08:04
Žak i Kvak, crtana serija (20/52) (R)*
08:15
Juhuhu (R)*
08:16
Ninin kutak: Tonirani kolaž papir (R)*
08:26
Kronike Matta Hattera (2), crtana serija (2/13) (R)*
08:48
08:56
Gem, set, meč (1) - serija za mlade (12/26) (R)*
09:24
09:51
Dama pod velom, serija (12) (2/12) (R)*
10:46
Čarolija (4), serija (12) (13/52) (R)*
11:43
Čarolija (4), serija (12) (14/52) (R)*
12:38
13:18
Hit dana*
13:28
13:51
14:19
16:00
Regionalni dnevnik (T)*
16:42
17:13
Svlačionica: Rene Bitorajac i Tarik Filipović (R)*
18:04
Bitange i princeze (2), humoristična serija (12) (24/25) (R)*
18:41
19:29
POPROCK.HR*
20:00
21:00
22:34
23:17
23:48
00:23
POPROCK.HR (R)*
00:54
02:29
Noćni glazbeni program - Spotovi*
05:24
Noćni glazbeni program: Garaža - Zvijezde*
--:--
20:40 Nogomet, kvalifikacije LP (3. pretkolo, 2. utakmica), prijenos
*- kodirano za satelitski program

Kolovoz danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 01.08.2017. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Kolovoz danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 01.08.2017. Dan poslije
Drugi program HTV, utorak, 01.08.2017.
05:53
POPROCK.HR (R)*
06:25
Pčelica Maja, crtana serija (28/30) (R)*
06:51
Juhuhu (R)*
06:53
Pjesmice i brojalice: Jež*
06:54
Simfolije, crtana serija (17/52) (R)*
06:59
Juhuhu (R)*
07:00
07:09
Pjesmice i brojalice: Zebra koja boji rebra*
07:11
Juhuhu (R)*
07:13
Vrtuljići, crtana serija (2/50) (R)*
07:24
TV vrtić: Košarka (R)*
07:34
Juhuhu*
07:37
Tajni dnevnik Patke Matilde: Džeparac*
07:49
Juhuhu (R)*
07:51
08:02
Juhuhu (R)*
08:04
Žak i Kvak, crtana serija (20/52) (R)*
08:15
Juhuhu (R)*
08:16
Ninin kutak: Tonirani kolaž papir (R)*
08:26
Kronike Matta Hattera (2), crtana serija (2/13) (R)*
08:48
08:56
Gem, set, meč (1) - serija za mlade (12/26) (R)*
09:24
09:51
Dama pod velom, serija (12) (2/12) (R)*
10:46
Čarolija (4), serija (12) (13/52) (R)*
11:43
Čarolija (4), serija (12) (14/52) (R)*
12:38
13:18
Hit dana*
13:28
13:51
14:19
16:00
Regionalni dnevnik (T)*
16:42
17:13
Svlačionica: Rene Bitorajac i Tarik Filipović (R)*
18:04
Bitange i princeze (2), humoristična serija (12) (24/25) (R)*
18:41
19:29
POPROCK.HR*
20:00
21:00
22:34
23:17
23:48
00:23
POPROCK.HR (R)*
00:54
02:29
Noćni glazbeni program - Spotovi*
05:24
Noćni glazbeni program: Garaža - Zvijezde*
--:--
20:40 Nogomet, kvalifikacije LP (3. pretkolo, 2. utakmica), prijenos
*- kodirano za satelitski program