HRT — HTV 1, nedjelja, 19.08.2018.
06.18
Lijepom našom: Matulji (1. dio) (R)
07.30
TV Kalendar (T)*
07.44
09.26
Pozitivno
09.57
11.32
Biblija
11.43
TV Kalendar (R) (T)*
12.00
Dnevnik 1 (T)
12.15
Sport (T)
12.18
Vrijeme (T)
12.20
HAK - promet info
12.31
Plodovi zemlje (T)
13.24
Rijeka: More
13.58
14.57
Mir i dobro
15.27
I to je Hrvatska: Hrvatsko narodno kazalište (R)
15.41
16.36
Sigurno u prometu - rekonstrukcija
16.44
TV Kalendar (R) (T)*
17.00
Vijesti u 17 (T)
17.14
Vrijeme
17.15
HAK - promet info
17.18
Financijalac: Likvidacija
17.33
18.58
Vrijeme (T)
19.00
Dnevnik 2 (T)
19.44
Vrijeme (T)
19.47
Tema dana
20.00
Loto 6/45
20.05
21.03
21.47
22.44
Dnevnik 3 (T)
22.59
Sportske vijesti (T)
23.06
Vrijeme (T)
23.08
Vijesti iz kulture (T)
23.21
01.01
Tada & Sada - Hrvatska, dokumentarna serija (2/4) (R) (T)
01.55
03.37
Plodovi zemlje (T)
04.22
Koreograf Branko Šegović, emisija pučke i predajne kulture (R)
04.48
Skica za portret (R)
05.02
Suvremenici: Radovan Ivšić
05.35
Mir i dobro (R)
06.05
Rijeka: More (R)

Kolovoz danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 19.08.2018. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Kolovoz danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 19.08.2018. Dan poslije
HRT — HTV 1, nedjelja, 19.08.2018.
06.18
Lijepom našom: Matulji (1. dio) (R)
07.30
TV Kalendar (T)*
07.44
09.26
Pozitivno
09.57
11.32
Biblija
11.43
TV Kalendar (R) (T)*
12.00
Dnevnik 1 (T)
12.15
Sport (T)
12.18
Vrijeme (T)
12.20
HAK - promet info
12.31
Plodovi zemlje (T)
13.24
Rijeka: More
13.58
14.57
Mir i dobro
15.27
I to je Hrvatska: Hrvatsko narodno kazalište (R)
15.41
16.36
Sigurno u prometu - rekonstrukcija
16.44
TV Kalendar (R) (T)*
17.00
Vijesti u 17 (T)
17.14
Vrijeme
17.15
HAK - promet info
17.18
Financijalac: Likvidacija
17.33
18.58
Vrijeme (T)
19.00
Dnevnik 2 (T)
19.44
Vrijeme (T)
19.47
Tema dana
20.00
Loto 6/45
20.05
21.03
21.47
22.44
Dnevnik 3 (T)
22.59
Sportske vijesti (T)
23.06
Vrijeme (T)
23.08
Vijesti iz kulture (T)
23.21
01.01
Tada & Sada - Hrvatska, dokumentarna serija (2/4) (R) (T)
01.55
03.37
Plodovi zemlje (T)
04.22
Koreograf Branko Šegović, emisija pučke i predajne kulture (R)
04.48
Skica za portret (R)
05.02
Suvremenici: Radovan Ivšić
05.35
Mir i dobro (R)
06.05
Rijeka: More (R)