HRT — HTV 2, nedjelja, 24.06.2018.
06.11
Regionalni dnevnik (R)*
06.39
Džepni djedica (1), serija za djecu (11/26) (R)*
06.51
Džepni djedica (1), serija za djecu (12/26) (R)*
07.05
Juhuhu (R)*
07.06
Pjesmice i brojalice: Okoš bokoš (R)*
07.08
07.13
Juhuhu (R)*
07.14
Danica i slon (R)*
07.19
Pjesmice i brojalice: En ten tini (R)*
07.21
Juhuhu (R)*
07.22
Graditelj Bob, crtana serija (5/46) (R)*
07.33
TV vrtić: Zaljubljeni Jura (R)*
07.44
Juhuhu (R)*
07.45
Priče iz prašume (1), crtana serija (13/26) (R)*
07.57
Juhuhu (R)*
07.59
Mišo i Robin: Igra skrivača (R) (T)*
08.04
Juhuhu (R)*
08.06
Njama, njam: Špinat (R) (T)*
08.12
Juhuhu (R)*
08.14
Dječja usta: Glazbenici (R)*
08.26
Juhuhu (R)*
08.29
Pustolovine mede Paddingtona (2), crtana serija (13/13) (R) (T)*
08.52
Sara i patka (1), crtana serija (23/40) (R) (T)*
08.59
Čudesne pustolovine Julesa Vernea, crtana serija (13/26) (R)*
09.27
09.48
Luka i prijatelji (R)*
10.12
Cesarica - hit godine (R)*
10.23
11.58
Cesarica - hit godine (R)*
12.05
12.57
13.26
Tragovima istraživačice: Tajne vikinškog blaga, kratki dokumentarni film (5/10) (R)*
13.49
Najavna špica SP 2018.*
13.50
N.Novgorod: Nogomet - SP 2018.: Engleska - Panama, prijenos 1. pol.*
14.45
Glazbeni spotovi*
14.55
N.Novgorod: Nogomet - SP 2018.: Engleska - Panama, prijenos 2. pol.*
15.50
Odjavna špica SP 2018.*
15.54
16.49
Najavna špica SP 2018.*
16.50
Ekaterinburg: Nogomet - SP 2018.: Japan - Senegal, prijenos 1. pol.*
17.45
Glazbeni spotovi*
17.55
Ekaterinburg: Nogomet - SP 2018.: Japan - Senegal, prijenos 2. pol.*
18.50
Odjavna špica SP 2018.*
18.54
19.30
Nogomet - SP 2018. Zabivaka, emisija*
19.50
Kazan: Nogomet - SP 2018.: Poljska - Kolumbija, prijenos 1. pol.*
20.40
Nogomet - SP 2018. Zabivaka, emisija u poluvremenu*
20.55
Kazan: Nogomet - SP 2018.: Poljska - Kolumbija, prijenos 2. pol.*
21.52
Nogomet - SP 2018. Zabivaka, emisija*
23.00
Nogomet - SP 2018., sažeci (3 susreta)*
23.50
01.36
02.20
Najavna špica SP 2018.*
02.21
Nogomet - SP 2018., snimka 1. pol. najbolje utakmice dana*
03.11
Nogomet - SP 2018., snimka 2. pol. najbolje utakmice dana*
04.06
Odjavna špica SP 2018.*
04.07
Noćni glazbeni program - spotovi*

Lipanj danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 24.06.2018. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Lipanj danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 24.06.2018. Dan poslije
HRT — HTV 2, nedjelja, 24.06.2018.
06.11
Regionalni dnevnik (R)*
06.39
Džepni djedica (1), serija za djecu (11/26) (R)*
06.51
Džepni djedica (1), serija za djecu (12/26) (R)*
07.05
Juhuhu (R)*
07.06
Pjesmice i brojalice: Okoš bokoš (R)*
07.08
07.13
Juhuhu (R)*
07.14
Danica i slon (R)*
07.19
Pjesmice i brojalice: En ten tini (R)*
07.21
Juhuhu (R)*
07.22
Graditelj Bob, crtana serija (5/46) (R)*
07.33
TV vrtić: Zaljubljeni Jura (R)*
07.44
Juhuhu (R)*
07.45
Priče iz prašume (1), crtana serija (13/26) (R)*
07.57
Juhuhu (R)*
07.59
Mišo i Robin: Igra skrivača (R) (T)*
08.04
Juhuhu (R)*
08.06
Njama, njam: Špinat (R) (T)*
08.12
Juhuhu (R)*
08.14
Dječja usta: Glazbenici (R)*
08.26
Juhuhu (R)*
08.29
Pustolovine mede Paddingtona (2), crtana serija (13/13) (R) (T)*
08.52
Sara i patka (1), crtana serija (23/40) (R) (T)*
08.59
Čudesne pustolovine Julesa Vernea, crtana serija (13/26) (R)*
09.27
09.48
Luka i prijatelji (R)*
10.12
Cesarica - hit godine (R)*
10.23
11.58
Cesarica - hit godine (R)*
12.05
12.57
13.26
Tragovima istraživačice: Tajne vikinškog blaga, kratki dokumentarni film (5/10) (R)*
13.49
Najavna špica SP 2018.*
13.50
N.Novgorod: Nogomet - SP 2018.: Engleska - Panama, prijenos 1. pol.*
14.45
Glazbeni spotovi*
14.55
N.Novgorod: Nogomet - SP 2018.: Engleska - Panama, prijenos 2. pol.*
15.50
Odjavna špica SP 2018.*
15.54
16.49
Najavna špica SP 2018.*
16.50
Ekaterinburg: Nogomet - SP 2018.: Japan - Senegal, prijenos 1. pol.*
17.45
Glazbeni spotovi*
17.55
Ekaterinburg: Nogomet - SP 2018.: Japan - Senegal, prijenos 2. pol.*
18.50
Odjavna špica SP 2018.*
18.54
19.30
Nogomet - SP 2018. Zabivaka, emisija*
19.50
Kazan: Nogomet - SP 2018.: Poljska - Kolumbija, prijenos 1. pol.*
20.40
Nogomet - SP 2018. Zabivaka, emisija u poluvremenu*
20.55
Kazan: Nogomet - SP 2018.: Poljska - Kolumbija, prijenos 2. pol.*
21.52
Nogomet - SP 2018. Zabivaka, emisija*
23.00
Nogomet - SP 2018., sažeci (3 susreta)*
23.50
01.36
02.20
Najavna špica SP 2018.*
02.21
Nogomet - SP 2018., snimka 1. pol. najbolje utakmice dana*
03.11
Nogomet - SP 2018., snimka 2. pol. najbolje utakmice dana*
04.06
Odjavna špica SP 2018.*
04.07
Noćni glazbeni program - spotovi*