HRT — HTV 2, srijeda, 15.08.2018.
05.38
Pravac na Treću*
06.01
Regionalni dnevnik (R)*
06.43
Hlapićeve nove zgode, crtana serija (10/26)*
07.09
Juhuhu (R)*
07.11
Pjesmice i brojalice: Iš'o medo u šumicu (R)*
07.13
Simfolije, crtana serija (52/52) (R)*
07.18
Juhuhu (R)*
07.21
Danica i kunić (R)*
07.26
Pjesmice i brojalice: Bratec Martin (R)*
07.27
Juhuhu (R)*
07.30
Zvonko u zemlji igračaka, crtana serija (49/52) (R)*
07.41
Lein kutak: Male jedrilice od jaja (R)*
07.47
TV vrtić: Boje (R)*
07.57
Juhuhu (R)*
08.00
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (19/52) (R)*
08.11
Juhuhu (R)*
08.12
Zoološki prilaz broj 64, crtana serija (16/26) (R)*
08.24
Ručice čarobnice: Čupkova nova frizura (R) (T)*
08.29
Juhuhu (R)*
08.30
Volim životinje: Golub (R)*
08.35
Juhuhu (R)*
08.37
Laboratorij na kraju svemira: Obojano cvijeće (R) (T)*
08.46
Juhuhu (R)*
08.48
Pustolovine mede Paddingtona (3), crtana serija (13/13) (R) (T)*
09.12
Miffy, crtana serija (34/52)*
09.19
Čudesne pustolovine Julesa Vernea, crtana serija (12/26) (R)*
09.48
Cvjetkov rasadnik, dokumentarna serija za djecu (17/26) (R) (T)*
10.09
Kronike Matta Hattera (3), crtana serija (2/13) (R) (T)*
10.35
U drugom svijetu, serija za mlade (20/24) (R)*
11.00
11.54
13.34
15.07
15.33
15.59
Regionalni dnevnik (T)*
16.43
17.33
U istom loncu*
18.10
18.47
Izradi sam: Papir za zamatanje (24/45) (R)*
18.53
Istina ili mit: Ništa ne može prevenirati srčani udar ako imate genetske predispozicije (55/60)*
18.59
Vlak dinosaura (1), crtana serija (35/40) (T)*
19.26
Najava*
19.29
POPROCK.HR*
20.03
Nogomet: sažetak finala EL i LP*
20.50
Tallin: Nogomet - UEFA Super kup: Real Madrid - Atletico Madrid, prijenos 1. pol.*
21.51
Glazbeni spotovi*
22.05
Tallin: Nogomet - UEFA Super kup: Real Madrid - Atletico Madrid, prijenos 2. pol.*
22.55
Tallin: Nogomet - UEFA Super kup ,emisija*
23.09
00.44
01.20
02.05
Noćni glazbeni program - spotovi*
05.09
Noćni glazbeni program: 'Vo je naša zemlja - Klape Sinj, Fortunal i Gričanke (2002.) (R)*

Kolovoz danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Srijeda, 15.08.2018. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Kolovoz danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Srijeda, 15.08.2018. Dan poslije
HRT — HTV 2, srijeda, 15.08.2018.
05.38
Pravac na Treću*
06.01
Regionalni dnevnik (R)*
06.43
Hlapićeve nove zgode, crtana serija (10/26)*
07.09
Juhuhu (R)*
07.11
Pjesmice i brojalice: Iš'o medo u šumicu (R)*
07.13
Simfolije, crtana serija (52/52) (R)*
07.18
Juhuhu (R)*
07.21
Danica i kunić (R)*
07.26
Pjesmice i brojalice: Bratec Martin (R)*
07.27
Juhuhu (R)*
07.30
Zvonko u zemlji igračaka, crtana serija (49/52) (R)*
07.41
Lein kutak: Male jedrilice od jaja (R)*
07.47
TV vrtić: Boje (R)*
07.57
Juhuhu (R)*
08.00
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (19/52) (R)*
08.11
Juhuhu (R)*
08.12
Zoološki prilaz broj 64, crtana serija (16/26) (R)*
08.24
Ručice čarobnice: Čupkova nova frizura (R) (T)*
08.29
Juhuhu (R)*
08.30
Volim životinje: Golub (R)*
08.35
Juhuhu (R)*
08.37
Laboratorij na kraju svemira: Obojano cvijeće (R) (T)*
08.46
Juhuhu (R)*
08.48
Pustolovine mede Paddingtona (3), crtana serija (13/13) (R) (T)*
09.12
Miffy, crtana serija (34/52)*
09.19
Čudesne pustolovine Julesa Vernea, crtana serija (12/26) (R)*
09.48
Cvjetkov rasadnik, dokumentarna serija za djecu (17/26) (R) (T)*
10.09
Kronike Matta Hattera (3), crtana serija (2/13) (R) (T)*
10.35
U drugom svijetu, serija za mlade (20/24) (R)*
11.00
11.54
13.34
15.07
15.33
15.59
Regionalni dnevnik (T)*
16.43
17.33
U istom loncu*
18.10
18.47
Izradi sam: Papir za zamatanje (24/45) (R)*
18.53
Istina ili mit: Ništa ne može prevenirati srčani udar ako imate genetske predispozicije (55/60)*
18.59
Vlak dinosaura (1), crtana serija (35/40) (T)*
19.26
Najava*
19.29
POPROCK.HR*
20.03
Nogomet: sažetak finala EL i LP*
20.50
Tallin: Nogomet - UEFA Super kup: Real Madrid - Atletico Madrid, prijenos 1. pol.*
21.51
Glazbeni spotovi*
22.05
Tallin: Nogomet - UEFA Super kup: Real Madrid - Atletico Madrid, prijenos 2. pol.*
22.55
Tallin: Nogomet - UEFA Super kup ,emisija*
23.09
00.44
01.20
02.05
Noćni glazbeni program - spotovi*
05.09
Noćni glazbeni program: 'Vo je naša zemlja - Klape Sinj, Fortunal i Gričanke (2002.) (R)*