HRT — HTV 1, petak, 01.11.2019.
06.40
TV kalendar (T)*
06.55
Dobro jutro, Hrvatska
07.00
Vijesti
07.10
Dobro jutro, Hrvatska
08.00
Vijesti
08.10
Dobro jutro, Hrvatska
09.00
Vijesti
09.10
Dobro jutro, Hrvatska
10.00
Vijesti
10.10
Dobro jutro, Hrvatska
10.20
11.10
Riječ i život
11.42
TV kalendar (T)*
12.00
Dnevnik 1 (T)
12.15
Sport (T)
12.18
Vrijeme (T)
12.25
13.15
14.00
Normalan život (HZJ)
14.50
Popuna
15.00
Dobar dan, Hrvatska
15.57
Zagreb - Mirogoj: Svi sveti - bogoslužje, prijenos
17.36
18.10
Potjera*
19.00
Dnevnik 2 (T)
19.44
Vrijeme (T)
19.47
Tema dana
20.05
22.30
Dnevnik 3 (T)
22.45
Sport (T)
22.49
Vrijeme (T)
22.51
Vijesti iz kulture (T)
23.05
00.40
01.10
Dr. Oz (8), talk-show (12) (35/150)*
01.55
Dnevnik 3
02.10
Sport
02.13
Vijesti iz kulture
02.21
Divlja Europa, dokumentarna serija (2/4) (T)*
03.11
Bijela robinja, telenovela (12) (29/62)*
03.56
Voli me zauvijek, telenovela (12) (65/142)*
04.41
Reprizni program
05.18
Dnevnik 2
06.00
Karipski cvijet, telenovela (12) (100/120)*

Studeni danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 01.11.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Studeni danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 01.11.2019. Dan poslije
HRT — HTV 1, petak, 01.11.2019.
06.40
TV kalendar (T)*
06.55
Dobro jutro, Hrvatska
07.00
Vijesti
07.10
Dobro jutro, Hrvatska
08.00
Vijesti
08.10
Dobro jutro, Hrvatska
09.00
Vijesti
09.10
Dobro jutro, Hrvatska
10.00
Vijesti
10.10
Dobro jutro, Hrvatska
10.20
11.10
Riječ i život
11.42
TV kalendar (T)*
12.00
Dnevnik 1 (T)
12.15
Sport (T)
12.18
Vrijeme (T)
12.25
13.15
14.00
Normalan život (HZJ)
14.50
Popuna
15.00
Dobar dan, Hrvatska
15.57
Zagreb - Mirogoj: Svi sveti - bogoslužje, prijenos
17.36
18.10
Potjera*
19.00
Dnevnik 2 (T)
19.44
Vrijeme (T)
19.47
Tema dana
20.05
22.30
Dnevnik 3 (T)
22.45
Sport (T)
22.49
Vrijeme (T)
22.51
Vijesti iz kulture (T)
23.05
00.40
01.10
Dr. Oz (8), talk-show (12) (35/150)*
01.55
Dnevnik 3
02.10
Sport
02.13
Vijesti iz kulture
02.21
Divlja Europa, dokumentarna serija (2/4) (T)*
03.11
Bijela robinja, telenovela (12) (29/62)*
03.56
Voli me zauvijek, telenovela (12) (65/142)*
04.41
Reprizni program
05.18
Dnevnik 2
06.00
Karipski cvijet, telenovela (12) (100/120)*