HRT — HTV 1, nedjelja, 02.09.2018.
05.42
Lijepom našom - Mostovi kultura: Čapljina (1. dio) (R)
06.57
TV Kalendar (T)*
07.14
09.13
09.47
Biblija
09.58
Ludbreg: Misa, prijenos
11.52
TV izložba: Joško Eterović - Umjetnost u prostoru (R)
12.00
Dnevnik 1 (T)
12.14
Sport (T)
12.18
Vrijeme (T)
12.20
HAK - promet info
12.31
Plodovi zemlje (T)
13.16
Bajkovita Hrvatska: Dubrovnik - Knežev dvor (R) (T)
13.29
14.02
15.04
Mir i dobro
15.38
16.34
Sigurno u prometu - rekonstrukcija
16.42
TV Kalendar (R) (T)*
17.00
Vijesti u 17 (T)
17.14
Vrijeme
17.15
HAK - promet info
17.18
Financijalac: Anticipativni obračun kamata
17.32
19.00
Dnevnik 2 (T)
19.44
Vrijeme (T)
19.47
Tema dana
19.59
Loto 6/45
20.04
21.00
21.54
22.50
Dnevnik 3 (T)
23.05
Sportske vijesti (T)
23.10
Vrijeme (T)
23.13
Vijesti iz kulture (T)
23.25
01.20
Plodovi zemlje (R) (T)
02.06
Bajkovita Hrvatska: Dubrovnik - Knežev dvor (R) (T)
02.12
03.54
Tada & Sada - Hrvatska, dokumentarna serija (4/4) (R) (T)
04.50
Skica za portret:Vittore Carpaccio (R)
04.59
Fotografija u Hrvatskoj:Pavao Cajzek (R)
05.07
Samson, kišobran, suncobran - emisija pučke i predajne kulture (R)
06.03
Pula: More (R)

Rujan danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 02.09.2018. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Rujan danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 02.09.2018. Dan poslije
HRT — HTV 1, nedjelja, 02.09.2018.
05.42
Lijepom našom - Mostovi kultura: Čapljina (1. dio) (R)
06.57
TV Kalendar (T)*
07.14
09.13
09.47
Biblija
09.58
Ludbreg: Misa, prijenos
11.52
TV izložba: Joško Eterović - Umjetnost u prostoru (R)
12.00
Dnevnik 1 (T)
12.14
Sport (T)
12.18
Vrijeme (T)
12.20
HAK - promet info
12.31
Plodovi zemlje (T)
13.16
Bajkovita Hrvatska: Dubrovnik - Knežev dvor (R) (T)
13.29
14.02
15.04
Mir i dobro
15.38
16.34
Sigurno u prometu - rekonstrukcija
16.42
TV Kalendar (R) (T)*
17.00
Vijesti u 17 (T)
17.14
Vrijeme
17.15
HAK - promet info
17.18
Financijalac: Anticipativni obračun kamata
17.32
19.00
Dnevnik 2 (T)
19.44
Vrijeme (T)
19.47
Tema dana
19.59
Loto 6/45
20.04
21.00
21.54
22.50
Dnevnik 3 (T)
23.05
Sportske vijesti (T)
23.10
Vrijeme (T)
23.13
Vijesti iz kulture (T)
23.25
01.20
Plodovi zemlje (R) (T)
02.06
Bajkovita Hrvatska: Dubrovnik - Knežev dvor (R) (T)
02.12
03.54
Tada & Sada - Hrvatska, dokumentarna serija (4/4) (R) (T)
04.50
Skica za portret:Vittore Carpaccio (R)
04.59
Fotografija u Hrvatskoj:Pavao Cajzek (R)
05.07
Samson, kišobran, suncobran - emisija pučke i predajne kulture (R)
06.03
Pula: More (R)