HRT — HTV 1, nedjelja, 07.10.2018.
07.22
TV Kalendar (T)*
07.37
09.16
09.48
Biblija
09.58
Marija Bistrica: Vojno i redarstveno hodočašće - misa, prijenos
11.40
Bajkovita Hrvatska: Stari grad Ozalj (R)
11.47
Informativka: OKCP (R)
12.00
Dnevnik 1 (T)
12.15
Sport (T)
12.18
Vrijeme (T)
12.30
Plodovi zemlje (T)
13.19
HAK - promet info
13.25
14.00
15.01
Mir i dobro
15.33
17.00
Vijesti u 17 (T)
17.14
Vrijeme
17.15
HAK - promet info
17.19
TV Kalendar (R) (T)*
17.35
18.58
Vrijeme (T)
19.00
Dnevnik 2 (T)
19.44
Vrijeme (T)
19.48
Tema dana
20.00
Loto 6/45
20.05
20.37
21.32
22.20
Dnevnik 3 (T)
22.34
Sportske vijesti (T)
22.47
Vrijeme (T)
22.49
Vijesti iz kulture (T)
23.01
00.39
Nedjeljom u dva (R)
01.34
Dolina sunca, serija (28/210)
02.19
Sve će biti dobro, serija (9/180)
03.02
Skica za portret:Zlatko Šimunović (R)
03.14
Fotografija u Hrvatskoj:Fotografija 19. stoljeća u Rijeci (R)
03.21
Mir i dobro (R)
03.46
05.23
Šezdesete, dokumentarna serija (3/10)*
06.03
Pula: More (R)

Listopad danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 07.10.2018. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 07.10.2018. Dan poslije
HRT — HTV 1, nedjelja, 07.10.2018.
07.22
TV Kalendar (T)*
07.37
09.16
09.48
Biblija
09.58
Marija Bistrica: Vojno i redarstveno hodočašće - misa, prijenos
11.40
Bajkovita Hrvatska: Stari grad Ozalj (R)
11.47
Informativka: OKCP (R)
12.00
Dnevnik 1 (T)
12.15
Sport (T)
12.18
Vrijeme (T)
12.30
Plodovi zemlje (T)
13.19
HAK - promet info
13.25
14.00
15.01
Mir i dobro
15.33
17.00
Vijesti u 17 (T)
17.14
Vrijeme
17.15
HAK - promet info
17.19
TV Kalendar (R) (T)*
17.35
18.58
Vrijeme (T)
19.00
Dnevnik 2 (T)
19.44
Vrijeme (T)
19.48
Tema dana
20.00
Loto 6/45
20.05
20.37
21.32
22.20
Dnevnik 3 (T)
22.34
Sportske vijesti (T)
22.47
Vrijeme (T)
22.49
Vijesti iz kulture (T)
23.01
00.39
Nedjeljom u dva (R)
01.34
Dolina sunca, serija (28/210)
02.19
Sve će biti dobro, serija (9/180)
03.02
Skica za portret:Zlatko Šimunović (R)
03.14
Fotografija u Hrvatskoj:Fotografija 19. stoljeća u Rijeci (R)
03.21
Mir i dobro (R)
03.46
05.23
Šezdesete, dokumentarna serija (3/10)*
06.03
Pula: More (R)