HRT — HTV 1, srijeda, 14.08.2019.
06.33
TV kalendar (T)*
06.55
Dobro jutro, Hrvatska
07.00
Vijesti
07.11
Dobro jutro, Hrvatska
08.00
Vijesti
08.11
Dobro jutro, Hrvatska
09.00
Vijesti
09.11
Dobro jutro, Hrvatska
10.00
Vijesti
10.10
Dobro jutro, Hrvatska
10.23
11.13
11.42
TV kalendar (R) (T)*
12.00
Dnevnik 1 (T)
12.15
Sport (T)
12.19
Vrijeme (T)
12.27
13.19
14.05
15.00
16.34
Zaronite s nama: Sestrice Male - Dugi otok (R) (T)
16.43
TV kalendar (R) (T)*
17.00
Vijesti u 17 (T)
17.13
Vrijeme
17.14
HAK - promet info
17.22
18.09
Potjera (R)*
18.58
Vrijeme (T)
19.00
Dnevnik 2 (T)
19.44
Vrijeme (T)
19.47
Tema dana
20.00
Loto 7
20.05
21.02
21.54
Zaronite s nama: Drače noć - poluotok Pelješac (R) (T)
22.02
23.00
Dnevnik 3 (T)
23.14
Sport (T)
23.20
Vrijeme (T)
23.22
Vijesti iz kulture (T)
23.36
00.22
Mjesto koje zovem dom (5), serija (12) (10/12) (R)*
01.14
Umorstva u Midsomeru (11), serija (12) (7/7)*
02.48
Dnevnik 3 (R) (T)
03.02
Sport (R) (T)
03.05
Vijesti iz kulture (R) (T)
03.14
Sve će biti dobro, serija (172/180)
04.00
Slava i Sveti Jaki, emisija pučke i predajne kulture (R)
04.43
Skica za portret (R)
04.57
Žene, povjerljivo! (3): Pubertet (R)*
05.47
Karipski cvijet, telenovela (12) (43/120)*

Kolovoz danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Srijeda, 14.08.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Kolovoz danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Srijeda, 14.08.2019. Dan poslije
HRT — HTV 1, srijeda, 14.08.2019.
06.33
TV kalendar (T)*
06.55
Dobro jutro, Hrvatska
07.00
Vijesti
07.11
Dobro jutro, Hrvatska
08.00
Vijesti
08.11
Dobro jutro, Hrvatska
09.00
Vijesti
09.11
Dobro jutro, Hrvatska
10.00
Vijesti
10.10
Dobro jutro, Hrvatska
10.23
11.13
11.42
TV kalendar (R) (T)*
12.00
Dnevnik 1 (T)
12.15
Sport (T)
12.19
Vrijeme (T)
12.27
13.19
14.05
15.00
16.34
Zaronite s nama: Sestrice Male - Dugi otok (R) (T)
16.43
TV kalendar (R) (T)*
17.00
Vijesti u 17 (T)
17.13
Vrijeme
17.14
HAK - promet info
17.22
18.09
Potjera (R)*
18.58
Vrijeme (T)
19.00
Dnevnik 2 (T)
19.44
Vrijeme (T)
19.47
Tema dana
20.00
Loto 7
20.05
21.02
21.54
Zaronite s nama: Drače noć - poluotok Pelješac (R) (T)
22.02
23.00
Dnevnik 3 (T)
23.14
Sport (T)
23.20
Vrijeme (T)
23.22
Vijesti iz kulture (T)
23.36
00.22
Mjesto koje zovem dom (5), serija (12) (10/12) (R)*
01.14
Umorstva u Midsomeru (11), serija (12) (7/7)*
02.48
Dnevnik 3 (R) (T)
03.02
Sport (R) (T)
03.05
Vijesti iz kulture (R) (T)
03.14
Sve će biti dobro, serija (172/180)
04.00
Slava i Sveti Jaki, emisija pučke i predajne kulture (R)
04.43
Skica za portret (R)
04.57
Žene, povjerljivo! (3): Pubertet (R)*
05.47
Karipski cvijet, telenovela (12) (43/120)*