HRT — HTV 2, subota, 18.01.2020.
05.48
Regionalni dnevnik (R)*
06.32
Vrtuljići, crtana serija (1/50) (R)*
06.43
Vrtuljići, crtana serija (2/50) (R)*
06.55
Juhuhu*
06.56
Pjesmice i brojalice: Iš'o medo u dućan (R)*
06.57
Juhuhu*
07.00
Rita i krokodil, crtana serija (11/26) (R) (T)*
07.05
Rita i krokodil, crtana serija (12/26) (R) (T)*
07.10
Juhuhu*
07.11
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (47/52) (R)*
07.22
Lein kutak: Mramorni kolač (R)*
07.29
TV vrtić: Poslovice (R)*
07.40
Juhuhu*
07.42
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (56/58) (R)*
07.53
Juhuhu*
07.55
Mišo i Robin: Lubenica (R) (T)*
08.00
Juhuhu*
08.01
Tajni dnevnik patke Matilde: Knjiga (R)*
08.16
Juhuhu*
08.18
Čarobna ploča - Svijet oko nas (0/16) (R)*
08.32
Pepa Praščić, crtana serija (21/52) (R)*
08.37
Pepa Praščić, crtana serija (22/52) (R)*
08.42
Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija (31/52) (R)*
08.56
Hej Dagi, serija za djecu (14/51)*
09.03
Priče iz kućice na drvetu, serija za djecu (14/26)*
09.10
Volim životinje: Kunić (R)*
09.15
Profesor Baltazar (3) (3/13)*
09.26
EBU drama: drama za djecu (R)*
09.47
10.40
Cesarica - Završno glasovanje 1*
10.52
11.24
Cesarica - Završno glasovanje 2*
11.30
12.24
Wengen: Svjetski skijaški kup (M) - spust, prijenos*
13.51
14.22
15.56
Budimpešta: EP u vaterpolu (M): Hrvatska - Slovačka, prijenos*
16.55
Rukomet (Ž): EHF kup, Siofok - Podravka, prijenos*
17.50
Istina ili mit: Trebaju li nam uz prehranu dodatni proteini? (27/60) (R)*
17.55
Rukomet (Ž): EHF kup, Siofok - Podravka, prijenos*
18.45
Puls, reportaža*
18.55
Cesarica - Završno glasovanje 3*
18.59
Inspektor Gadget, crtana serija (9/52) (R)*
19.10
Cesarica - Završno glasovanje 1*
19.15
Glazbeni Top20*
20.05
21.30
Košarka, NBA liga: New Orleans - La Clippers, prijenos*
00.05
00.26
Noćni glazbeni program - Spotovi*
03.37
Noćni glazbeni program: Petar Grašo u Lisinskom (13.11.1997.) (R)*
05.00
Noćni glazbeni program: Indexi i prijatelji, 2.dio (22.2.2007.) (R)*

Siječanj danas
Mjesec prije 2020 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Subota, 18.01.2020. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Siječanj danas
Mjesec prije 2020 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Subota, 18.01.2020. Dan poslije
HRT — HTV 2, subota, 18.01.2020.
05.48
Regionalni dnevnik (R)*
06.32
Vrtuljići, crtana serija (1/50) (R)*
06.43
Vrtuljići, crtana serija (2/50) (R)*
06.55
Juhuhu*
06.56
Pjesmice i brojalice: Iš'o medo u dućan (R)*
06.57
Juhuhu*
07.00
Rita i krokodil, crtana serija (11/26) (R) (T)*
07.05
Rita i krokodil, crtana serija (12/26) (R) (T)*
07.10
Juhuhu*
07.11
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (47/52) (R)*
07.22
Lein kutak: Mramorni kolač (R)*
07.29
TV vrtić: Poslovice (R)*
07.40
Juhuhu*
07.42
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (56/58) (R)*
07.53
Juhuhu*
07.55
Mišo i Robin: Lubenica (R) (T)*
08.00
Juhuhu*
08.01
Tajni dnevnik patke Matilde: Knjiga (R)*
08.16
Juhuhu*
08.18
Čarobna ploča - Svijet oko nas (0/16) (R)*
08.32
Pepa Praščić, crtana serija (21/52) (R)*
08.37
Pepa Praščić, crtana serija (22/52) (R)*
08.42
Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija (31/52) (R)*
08.56
Hej Dagi, serija za djecu (14/51)*
09.03
Priče iz kućice na drvetu, serija za djecu (14/26)*
09.10
Volim životinje: Kunić (R)*
09.15
Profesor Baltazar (3) (3/13)*
09.26
EBU drama: drama za djecu (R)*
09.47
10.40
Cesarica - Završno glasovanje 1*
10.52
11.24
Cesarica - Završno glasovanje 2*
11.30
12.24
Wengen: Svjetski skijaški kup (M) - spust, prijenos*
13.51
14.22
15.56
Budimpešta: EP u vaterpolu (M): Hrvatska - Slovačka, prijenos*
16.55
Rukomet (Ž): EHF kup, Siofok - Podravka, prijenos*
17.50
Istina ili mit: Trebaju li nam uz prehranu dodatni proteini? (27/60) (R)*
17.55
Rukomet (Ž): EHF kup, Siofok - Podravka, prijenos*
18.45
Puls, reportaža*
18.55
Cesarica - Završno glasovanje 3*
18.59
Inspektor Gadget, crtana serija (9/52) (R)*
19.10
Cesarica - Završno glasovanje 1*
19.15
Glazbeni Top20*
20.05
21.30
Košarka, NBA liga: New Orleans - La Clippers, prijenos*
00.05
00.26
Noćni glazbeni program - Spotovi*
03.37
Noćni glazbeni program: Petar Grašo u Lisinskom (13.11.1997.) (R)*
05.00
Noćni glazbeni program: Indexi i prijatelji, 2.dio (22.2.2007.) (R)*