HRT — HTV 2, subota, 06.04.2019.
05.50
Regionalni dnevnik (R)*
06.33
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (8/52) (R)*
06.44
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (9/52) (R)*
06.55
Juhuhu*
06.56
Pjesmice i brojalice: Vozila (R)*
06.59
Juhuhu*
07.00
Priče iz prašume (1), crtana serija (9/26) (R)*
07.12
Juhuhu*
07.13
Vrtuljići, crtana serija (36/50) (R)*
07.24
Lein kutak: Jaje ili kako... (R)*
07.29
TV vrtić: Upornost (R)*
07.39
Juhuhu*
07.40
Vatrogasac Sam (2), crtana serija (12/52) (R)*
07.50
Juhuhu*
07.52
Mišo i Robin: Predstava (R) (T)*
07.58
Juhuhu*
07.59
Tajni dnevnik patke Matilde: Kozice (R)*
08.13
Juhuhu*
08.14
EBU drama: Kuća buke, mađarska drama za djecu (R)*
08.29
Moj mali poni (2), crtana serija (25/52) (R)*
08.40
Moj mali poni (2), crtana serija (26/52) (R)*
08.52
09.08
09.45
10.50
Vrtlarica (R)*
11.24
12.15
Špica, riva, korzo*
13.25
13.58
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.31
17.25
Pula: Košarka, Kup Ružica Meglaj Rimac - final four (Ž), prijenos 1. pol.*
18.17
Glazbeni spotovi*
18.24
Pula: Košarka, Kup Ružica Meglaj Rimac - final four (Ž), prijenos 2. pol.*
19.15
Glazbeni Top20*
20.05
22.23
23.12
23.58
Klub 7 (R)*
00.52
Fargo (2), serija (12) (7/10) (R)*
01.51
Noćni glazbeni program - Spotovi*

Travanj danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Subota, 06.04.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Travanj danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Subota, 06.04.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, subota, 06.04.2019.
05.50
Regionalni dnevnik (R)*
06.33
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (8/52) (R)*
06.44
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (9/52) (R)*
06.55
Juhuhu*
06.56
Pjesmice i brojalice: Vozila (R)*
06.59
Juhuhu*
07.00
Priče iz prašume (1), crtana serija (9/26) (R)*
07.12
Juhuhu*
07.13
Vrtuljići, crtana serija (36/50) (R)*
07.24
Lein kutak: Jaje ili kako... (R)*
07.29
TV vrtić: Upornost (R)*
07.39
Juhuhu*
07.40
Vatrogasac Sam (2), crtana serija (12/52) (R)*
07.50
Juhuhu*
07.52
Mišo i Robin: Predstava (R) (T)*
07.58
Juhuhu*
07.59
Tajni dnevnik patke Matilde: Kozice (R)*
08.13
Juhuhu*
08.14
EBU drama: Kuća buke, mađarska drama za djecu (R)*
08.29
Moj mali poni (2), crtana serija (25/52) (R)*
08.40
Moj mali poni (2), crtana serija (26/52) (R)*
08.52
09.08
09.45
10.50
Vrtlarica (R)*
11.24
12.15
Špica, riva, korzo*
13.25
13.58
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.31
17.25
Pula: Košarka, Kup Ružica Meglaj Rimac - final four (Ž), prijenos 1. pol.*
18.17
Glazbeni spotovi*
18.24
Pula: Košarka, Kup Ružica Meglaj Rimac - final four (Ž), prijenos 2. pol.*
19.15
Glazbeni Top20*
20.05
22.23
23.12
23.58
Klub 7 (R)*
00.52
Fargo (2), serija (12) (7/10) (R)*
01.51
Noćni glazbeni program - Spotovi*