HRT — HTV 2, petak, 04.01.2019.
05.10
Kompozicija 3 (R)*
05.41
Regionalni dnevnik (R) (T)*
06.26
Gradski heroji, crtana serija za djecu (19/52)*
06.40
Gradski heroji, crtana serija za djecu (20/52)*
06.54
Juhuhu (R)*
06.55
Pjesmice i brojalice: En den dore (R)*
06.57
07.04
Juhuhu (R)*
07.06
Danica i buba redateljica (R)*
07.11
Pjesmice i brojalice: Šubi dubi (R)*
07.13
Juhuhu (R)*
07.14
Mali crveni traktor (3), crtana serija (6/13) (R)*
07.24
Ručice čarobnice: Tužni bor (R) (T)*
07.30
TV vrtić: Začarani snjegović (R)*
07.41
Juhuhu (R)*
07.43
Edo i Medo, crtana serija (4/26)*
07.53
Juhuhu (R)*
07.55
Mišo i Robin: Romobil (R) (T)*
08.00
Njama, njam: Kupus i kelj (R) (T)*
08.06
Juhuhu (R)*
08.08
Vedranovi velikani: Luka Bajto (R) (T)*
08.17
Juhuhu (R)*
08.18
Laboratorij na kraju svemira: Lebdeće loptice (R) (T)*
08.28
Gladijatorska akademija, crtana serija (22/26) (R)*
08.52
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (53/58)*
09.03
Pipi duga čarapa, crtana serija (16/26) (R)*
09.27
09.54
Noćne more iz svijeta prirode (2), dokumentarna serija (6/10) (R) (T)*
10.23
10.53
Malo o velikima: Andrija Mohorovičić (R)*
10.58
Cesarica - hit godine, finale (blok 1)*
11.05
11.32
12.17
Cesarica - hit godine, finale (blok 2)*
12.25
13.55
Innsbruck: Novogodišnja turneja "Četiri skakaonice", prijenos*
14.54
Glazba glazba*
15.10
Innsbruck: Novogodišnja turneja "Četiri skakaonice", prijenos*
15.56
Cesarica - hit godine, finale (blok 3)*
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.40
Cesarica - hit godine, finale (blok 3)*
16.47
17.37
18.00
Zagreb: Ždrijeb ženske utrke SKI KUP-a za Sljeme, prijenos*
19.03
Pustolovine Prudence Petitpas, crtana serija (2/26) (R) (T)*
19.27
Istina ili mit: Što ste u boljoj formi manje se znojite (22/60) (R) (T)*
19.32
POPROCK.HR*
20.05
21.36
22.23
23.18
00.14
Klub 7 (R)*
01.08
Nezaboravljeni (1), serija (12) (3/6) (R)*
01.55
Drvo nade, američki film (2014.) (R)*
03.20
Noćni glazbeni program - Spotovi*

Siječanj danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 04.01.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Siječanj danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 04.01.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, petak, 04.01.2019.
05.10
Kompozicija 3 (R)*
05.41
Regionalni dnevnik (R) (T)*
06.26
Gradski heroji, crtana serija za djecu (19/52)*
06.40
Gradski heroji, crtana serija za djecu (20/52)*
06.54
Juhuhu (R)*
06.55
Pjesmice i brojalice: En den dore (R)*
06.57
07.04
Juhuhu (R)*
07.06
Danica i buba redateljica (R)*
07.11
Pjesmice i brojalice: Šubi dubi (R)*
07.13
Juhuhu (R)*
07.14
Mali crveni traktor (3), crtana serija (6/13) (R)*
07.24
Ručice čarobnice: Tužni bor (R) (T)*
07.30
TV vrtić: Začarani snjegović (R)*
07.41
Juhuhu (R)*
07.43
Edo i Medo, crtana serija (4/26)*
07.53
Juhuhu (R)*
07.55
Mišo i Robin: Romobil (R) (T)*
08.00
Njama, njam: Kupus i kelj (R) (T)*
08.06
Juhuhu (R)*
08.08
Vedranovi velikani: Luka Bajto (R) (T)*
08.17
Juhuhu (R)*
08.18
Laboratorij na kraju svemira: Lebdeće loptice (R) (T)*
08.28
Gladijatorska akademija, crtana serija (22/26) (R)*
08.52
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (53/58)*
09.03
Pipi duga čarapa, crtana serija (16/26) (R)*
09.27
09.54
Noćne more iz svijeta prirode (2), dokumentarna serija (6/10) (R) (T)*
10.23
10.53
Malo o velikima: Andrija Mohorovičić (R)*
10.58
Cesarica - hit godine, finale (blok 1)*
11.05
11.32
12.17
Cesarica - hit godine, finale (blok 2)*
12.25
13.55
Innsbruck: Novogodišnja turneja "Četiri skakaonice", prijenos*
14.54
Glazba glazba*
15.10
Innsbruck: Novogodišnja turneja "Četiri skakaonice", prijenos*
15.56
Cesarica - hit godine, finale (blok 3)*
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.40
Cesarica - hit godine, finale (blok 3)*
16.47
17.37
18.00
Zagreb: Ždrijeb ženske utrke SKI KUP-a za Sljeme, prijenos*
19.03
Pustolovine Prudence Petitpas, crtana serija (2/26) (R) (T)*
19.27
Istina ili mit: Što ste u boljoj formi manje se znojite (22/60) (R) (T)*
19.32
POPROCK.HR*
20.05
21.36
22.23
23.18
00.14
Klub 7 (R)*
01.08
Nezaboravljeni (1), serija (12) (3/6) (R)*
01.55
Drvo nade, američki film (2014.) (R)*
03.20
Noćni glazbeni program - Spotovi*