HRT — HTV 2, utorak, 13.02.2018.
05.46
Regionalni dnevnik (R)*
06.30
Teletubbyji, animirana serija (25/60) (R)*
06.42
Teletubbyji, animirana serija (26/60) (R)*
06.55
ZOI: Alpsko skijanje (M) - alpska kombinacija, prijenos*
08.02
Juhuhu (R)*
08.03
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (38/52)*
08.14
Juhuhu (R)*
08.16
Tip i Tipi, crtana serija (16/52) (R)*
08.23
Juhuhu (R)*
08.25
Ninin kutak: Perike za maskenbal (R)*
08.31
Juhuhu (R)*
08.32
08.56
Vidrić, dokumentarna serija (11/13) (R)*
09.08
09.38
10.06
10.31
Vremeplov, serija za mlade (21/24)*
10.56
11.15
11.25
ZOI: Sanjkanje (Ž), 3. utrka*
12.33
ZOI: Skijaško trčanje (M/Ž) - sprint, uključenje u prijenos*
13.48
ZOI: Sanjkanje (Ž), uključenje u prijenos 4. utrke*
14.20
14.30
16.00
Regionalni dnevnik(T)*
16.43
ZOI: Skijaško trčanje (M/Ž) - sprint, snimka*
17.19
ZOI: Alpsko skijanje (M) - kombinacija, snimka*
18.59
ZOI: Sanjkanje (Ž), snimka*
19.25
19.32
POPROCK.HR*
20.05
21.00
22.30
ZOI - emisija*
23.23
23.46
00.16
02.09
Sportska popuna (R)
03.04
Noćni glazbeni program - spotovi*

Veljača danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 13.02.2018. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Veljača danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 13.02.2018. Dan poslije
HRT — HTV 2, utorak, 13.02.2018.
05.46
Regionalni dnevnik (R)*
06.30
Teletubbyji, animirana serija (25/60) (R)*
06.42
Teletubbyji, animirana serija (26/60) (R)*
06.55
ZOI: Alpsko skijanje (M) - alpska kombinacija, prijenos*
08.02
Juhuhu (R)*
08.03
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (38/52)*
08.14
Juhuhu (R)*
08.16
Tip i Tipi, crtana serija (16/52) (R)*
08.23
Juhuhu (R)*
08.25
Ninin kutak: Perike za maskenbal (R)*
08.31
Juhuhu (R)*
08.32
08.56
Vidrić, dokumentarna serija (11/13) (R)*
09.08
09.38
10.06
10.31
Vremeplov, serija za mlade (21/24)*
10.56
11.15
11.25
ZOI: Sanjkanje (Ž), 3. utrka*
12.33
ZOI: Skijaško trčanje (M/Ž) - sprint, uključenje u prijenos*
13.48
ZOI: Sanjkanje (Ž), uključenje u prijenos 4. utrke*
14.20
14.30
16.00
Regionalni dnevnik(T)*
16.43
ZOI: Skijaško trčanje (M/Ž) - sprint, snimka*
17.19
ZOI: Alpsko skijanje (M) - kombinacija, snimka*
18.59
ZOI: Sanjkanje (Ž), snimka*
19.25
19.32
POPROCK.HR*
20.05
21.00
22.30
ZOI - emisija*
23.23
23.46
00.16
02.09
Sportska popuna (R)
03.04
Noćni glazbeni program - spotovi*