HRT — HTV 2, srijeda, 11.07.2018.
05.17
Pravac na Treću: Lana Cavar*
05.41
Regionalni dnevnik (R)*
06.22
Teletubbyji, animirana serija (40/60) (R)*
06.34
Teletubbyji, animirana serija (41/60) (R)*
06.48
Juhuhu (R)*
06.49
Pjesmice i brojalice: Iš'o medo u šumicu (R)*
06.51
Simfolije, crtana serija (27/52) (R)*
06.56
Juhuhu (R)*
06.58
Danica i slonić (R)*
07.04
Pjesmice i brojalice: Bratec Martin (R)*
07.05
Juhuhu (R)*
07.07
Zvonko u zemlji igračaka, crtana serija (29/52) (R)*
07.18
Lein kutak: Rođendanski lanac od papira (R)*
07.24
TV vrtić: Sendvič (R)*
07.33
Juhuhu (R)*
07.35
Priče iz prašume (2), crtana serija (4/20) (R)*
07.47
Juhuhu (R)*
07.49
Tip i Tipi, crtana serija (47/52)*
07.56
Ručice čarobnice: Bodljikava priča (R) (T)*
08.01
Juhuhu (R)*
08.03
Volim životinje: Koza (R)*
08.09
Juhuhu (R)*
08.13
Laboratorij na kraju svemira: Željezo za doručak (R) (T)*
08.22
Juhuhu (R)*
08.24
Pustolovine mede Paddingtona (1), crtana serija (4/13) (R) (T)*
08.47
Sara i patka (1), crtana serija (39/40) (R) (T)*
08.54
Pripovjedač bajki, crtana serija (3/26) (R)*
09.20
Cvjetkov rasadnik, dokumentarna serija za djecu (8/26) (R) (T)*
09.39
Kronike Matta Hattera (3), crtana serija (11/13) (R) (T)*
10.02
Vremeplov, serija za mlade (20/24) (R)*
10.27
Tragovima istraživačice: Tajne vikinškog blaga, kratki dokumentarni film (3/10) (R)*
10.50
11.52
13.28
14.03
Tenis, Wimbledon 2018.: N.ĐokoviĆ - K.Nishikori, prijenos*
16.50
Ratovanje u moderno doba (R)*
--.--
18.09
Glazba, glazba - navijački spotovi*
18.19
19.00
Nogomet - SP 2018 Zabivaka, emisija*
19.51
Moskva Luž: Nogomet - SP 2018: Hrvatska - Engleska, prijenos 1/2finala*
20.47
Nogomet - SP 2018 Zabivaka, emisija u poluvremenu*
20.59
Moskva Luž: Nogomet - SP 2018: Hrvatska - Engleska, prijenos 1/2finala*
22.49
Nogomet - SP 2018 Zabivaka, emisija*
23.58
Nogomet - SP 2018, sažetak*
00.25
02.30
POPROCK.HR*
03.01
Najavna špica SP 2018.*
03.02
Moskva Luž: Nogomet - SP 2018: Hrvatska - Engleska, snimka 1. pol. 1/2finala*
03.57
Moskva Luž: Nogomet - SP 2018: Hrvatska - Engleska, snimka 2. pol. 1/2finala*
05.42
Odjavna špica SP 2018.*
05.43
Noćni glazbeni program - spotovi*

Srpanj danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Srijeda, 11.07.2018. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Srpanj danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Srijeda, 11.07.2018. Dan poslije
HRT — HTV 2, srijeda, 11.07.2018.
05.17
Pravac na Treću: Lana Cavar*
05.41
Regionalni dnevnik (R)*
06.22
Teletubbyji, animirana serija (40/60) (R)*
06.34
Teletubbyji, animirana serija (41/60) (R)*
06.48
Juhuhu (R)*
06.49
Pjesmice i brojalice: Iš'o medo u šumicu (R)*
06.51
Simfolije, crtana serija (27/52) (R)*
06.56
Juhuhu (R)*
06.58
Danica i slonić (R)*
07.04
Pjesmice i brojalice: Bratec Martin (R)*
07.05
Juhuhu (R)*
07.07
Zvonko u zemlji igračaka, crtana serija (29/52) (R)*
07.18
Lein kutak: Rođendanski lanac od papira (R)*
07.24
TV vrtić: Sendvič (R)*
07.33
Juhuhu (R)*
07.35
Priče iz prašume (2), crtana serija (4/20) (R)*
07.47
Juhuhu (R)*
07.49
Tip i Tipi, crtana serija (47/52)*
07.56
Ručice čarobnice: Bodljikava priča (R) (T)*
08.01
Juhuhu (R)*
08.03
Volim životinje: Koza (R)*
08.09
Juhuhu (R)*
08.13
Laboratorij na kraju svemira: Željezo za doručak (R) (T)*
08.22
Juhuhu (R)*
08.24
Pustolovine mede Paddingtona (1), crtana serija (4/13) (R) (T)*
08.47
Sara i patka (1), crtana serija (39/40) (R) (T)*
08.54
Pripovjedač bajki, crtana serija (3/26) (R)*
09.20
Cvjetkov rasadnik, dokumentarna serija za djecu (8/26) (R) (T)*
09.39
Kronike Matta Hattera (3), crtana serija (11/13) (R) (T)*
10.02
Vremeplov, serija za mlade (20/24) (R)*
10.27
Tragovima istraživačice: Tajne vikinškog blaga, kratki dokumentarni film (3/10) (R)*
10.50
11.52
13.28
14.03
Tenis, Wimbledon 2018.: N.ĐokoviĆ - K.Nishikori, prijenos*
16.50
Ratovanje u moderno doba (R)*
--.--
18.09
Glazba, glazba - navijački spotovi*
18.19
19.00
Nogomet - SP 2018 Zabivaka, emisija*
19.51
Moskva Luž: Nogomet - SP 2018: Hrvatska - Engleska, prijenos 1/2finala*
20.47
Nogomet - SP 2018 Zabivaka, emisija u poluvremenu*
20.59
Moskva Luž: Nogomet - SP 2018: Hrvatska - Engleska, prijenos 1/2finala*
22.49
Nogomet - SP 2018 Zabivaka, emisija*
23.58
Nogomet - SP 2018, sažetak*
00.25
02.30
POPROCK.HR*
03.01
Najavna špica SP 2018.*
03.02
Moskva Luž: Nogomet - SP 2018: Hrvatska - Engleska, snimka 1. pol. 1/2finala*
03.57
Moskva Luž: Nogomet - SP 2018: Hrvatska - Engleska, snimka 2. pol. 1/2finala*
05.42
Odjavna špica SP 2018.*
05.43
Noćni glazbeni program - spotovi*