HRT — HTV 2, petak, 10.08.2018.
05.25
Kompozicija 3 (R)*
05.52
Regionalni dnevnik (R)*
06.34
Džepni djedica (2), serija za djecu (23/26) (R)*
06.46
Džepni djedica (2), serija za djecu (24/26) (R)*
07.00
Juhuhu (R)*
07.01
Pjesmice i brojalice: Eci peci pec (R)*
07.03
Simfolije, crtana serija (48/52) (R)*
07.08
Juhuhu (R)*
07.11
Pssst priča: Dvanaest lovaca (R)*
07.18
Pjesmice i brojalice: Šubi dubi (R)*
07.20
Juhuhu (R)*
07.22
Zvonko u zemlji igračaka, crtana serija (47/52) (R)*
07.33
Lein kutak: Šeširi iz grada Suncograda (R)*
07.39
TV vrtić: Papiga (R)*
07.47
Juhuhu (R)*
07.49
Tajni dnevnik patke Matilde: Štucanje (R)*
08.02
Juhuhu (R)*
08.04
Zoološki prilaz broj 64, crtana serija (13/26) (R)*
08.15
Juhuhu (R)*
08.18
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (14/52) (R)*
08.29
Juhuhu (R)*
08.31
Vedranovi velikani: Antonija Budić (R) (T)*
08.40
Juhuhu (R)*
08.42
Pustolovine mede Paddingtona (3), crtana serija (8/13) (R) (T)*
09.05
Miffy, crtana serija (29/52)*
09.12
Čudesne pustolovine Julesa Vernea, crtana serija (7/26) (R)*
09.39
Cvjetkov rasadnik, dokumentarna serija za djecu (12/26) (R) (T)*
10.00
Kronike Matta Hattera (3), crtana serija (11/13) (R) (T)*
10.24
U drugom svijetu, serija za mlade (17/24) (R)*
10.54
11.48
13.26
15.08
15.31
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.45
17.29
Izradi sam: Mobil od pusta (20/45) (R)*
17.35
U istom loncu*
18.17
Stipe u gostima (5), humoristična serija (12/20)*
18.49
Izradi sam: Izrada svijeća (21/45) (R)*
18.56
Tragovima istraživačice: Tajne vikinškog blaga, kratki dokumentarni film (4/10) (R)*
19.19
Berlin: Europsko prvenstvo u atletici, prijenos*
22.03
22.56
23.19
23.42
00.43
01.18
02.00
POPROCK.HR*
02.30
Noćni glazbeni program - spotovi*

Kolovoz danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 10.08.2018. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Kolovoz danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 10.08.2018. Dan poslije
HRT — HTV 2, petak, 10.08.2018.
05.25
Kompozicija 3 (R)*
05.52
Regionalni dnevnik (R)*
06.34
Džepni djedica (2), serija za djecu (23/26) (R)*
06.46
Džepni djedica (2), serija za djecu (24/26) (R)*
07.00
Juhuhu (R)*
07.01
Pjesmice i brojalice: Eci peci pec (R)*
07.03
Simfolije, crtana serija (48/52) (R)*
07.08
Juhuhu (R)*
07.11
Pssst priča: Dvanaest lovaca (R)*
07.18
Pjesmice i brojalice: Šubi dubi (R)*
07.20
Juhuhu (R)*
07.22
Zvonko u zemlji igračaka, crtana serija (47/52) (R)*
07.33
Lein kutak: Šeširi iz grada Suncograda (R)*
07.39
TV vrtić: Papiga (R)*
07.47
Juhuhu (R)*
07.49
Tajni dnevnik patke Matilde: Štucanje (R)*
08.02
Juhuhu (R)*
08.04
Zoološki prilaz broj 64, crtana serija (13/26) (R)*
08.15
Juhuhu (R)*
08.18
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (14/52) (R)*
08.29
Juhuhu (R)*
08.31
Vedranovi velikani: Antonija Budić (R) (T)*
08.40
Juhuhu (R)*
08.42
Pustolovine mede Paddingtona (3), crtana serija (8/13) (R) (T)*
09.05
Miffy, crtana serija (29/52)*
09.12
Čudesne pustolovine Julesa Vernea, crtana serija (7/26) (R)*
09.39
Cvjetkov rasadnik, dokumentarna serija za djecu (12/26) (R) (T)*
10.00
Kronike Matta Hattera (3), crtana serija (11/13) (R) (T)*
10.24
U drugom svijetu, serija za mlade (17/24) (R)*
10.54
11.48
13.26
15.08
15.31
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.45
17.29
Izradi sam: Mobil od pusta (20/45) (R)*
17.35
U istom loncu*
18.17
Stipe u gostima (5), humoristična serija (12/20)*
18.49
Izradi sam: Izrada svijeća (21/45) (R)*
18.56
Tragovima istraživačice: Tajne vikinškog blaga, kratki dokumentarni film (4/10) (R)*
19.19
Berlin: Europsko prvenstvo u atletici, prijenos*
22.03
22.56
23.19
23.42
00.43
01.18
02.00
POPROCK.HR*
02.30
Noćni glazbeni program - spotovi*