HRT — HTV 2, petak, 14.09.2018.
05.23
Kompozicija 3 (R)*
05.53
Regionalni dnevnik (R)*
06.36
Juhuhu*
06.38
Džepni djedica (2), serija za djecu (1/26) (R)*
06.50
Džepni djedica (2), serija za djecu (2/26) (R)*
07.02
Pjesmice i brojalice: Eci peci pec (R)*
07.03
Simfolije, crtana serija (30/52) (R)*
07.08
Juhuhu*
07.10
Pssst priča: Najsporiji kralj na svijetu (R)*
07.16
Pjesmice i brojalice: Šubi dubi (R)*
07.19
Juhuhu*
07.22
Zvonko u zemlji igračaka, crtana serija (46/52) (R)*
07.33
Lein kutak: Ludi sendviči (R)*
07.40
TV vrtić: Ogledalce (R)*
07.49
Juhuhu*
07.51
Tajni dnevnik patke Matilde: Čarobna fontana (R)*
08.07
Juhuhu*
08.09
Zoološki prilaz broj 64, crtana serija (8/26) (R)*
08.20
Juhuhu*
08.22
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (49/52) (R)*
08.33
Juhuhu*
08.34
Vedranovi velikani: Ema Jurčević (R) (T)*
08.44
Juhuhu*
08.45
Pustolovine mede Paddingtona (3), crtana serija (4/13) (R) (T)*
09.08
Miffy, crtana serija (12/52) (R)*
09.15
Pripovjedač bajki, crtana serija (16/26) (R)*
09.41
Cvjetkov rasadnik, dokumentarna serija za djecu (21/26) (R) (T)*
10.01
10.33
Izradi sam: Papuče (39/45) (R)*
10.45
Zadar: Davis Cup: Hrvatska - SAD, prijenos dva meča*
16.45
17.30
U istom loncu (R)*
18.14
18.48
Tragovima istraživačice: Tajne vikinškog blaga, kratki dokumentarni film (8/10) (R)*
19.07
Nove pustolovine Lucky Luke, crtana serija (15/52)*
19.30
POPROCK.HR*
20.05
Košarka, Kvalifikacije za SP 2019.: Hrvatska - Litva, prijenos 1. pol.*
21.11
Glazbeni spotovi*
21.19
Košarka, Kvalifikacije za SP 2019.: Hrvatska - Litva, prijenos 2. pol.*
22.17
23.11
23.32
00.07
01.35
Noćni glazbeni program - spotovi*
04.52
Noćni glazbeni program: U ozračju tambure - Autorska večer Siniše Leopolda*

Rujan danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 14.09.2018. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Rujan danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 14.09.2018. Dan poslije
HRT — HTV 2, petak, 14.09.2018.
05.23
Kompozicija 3 (R)*
05.53
Regionalni dnevnik (R)*
06.36
Juhuhu*
06.38
Džepni djedica (2), serija za djecu (1/26) (R)*
06.50
Džepni djedica (2), serija za djecu (2/26) (R)*
07.02
Pjesmice i brojalice: Eci peci pec (R)*
07.03
Simfolije, crtana serija (30/52) (R)*
07.08
Juhuhu*
07.10
Pssst priča: Najsporiji kralj na svijetu (R)*
07.16
Pjesmice i brojalice: Šubi dubi (R)*
07.19
Juhuhu*
07.22
Zvonko u zemlji igračaka, crtana serija (46/52) (R)*
07.33
Lein kutak: Ludi sendviči (R)*
07.40
TV vrtić: Ogledalce (R)*
07.49
Juhuhu*
07.51
Tajni dnevnik patke Matilde: Čarobna fontana (R)*
08.07
Juhuhu*
08.09
Zoološki prilaz broj 64, crtana serija (8/26) (R)*
08.20
Juhuhu*
08.22
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (49/52) (R)*
08.33
Juhuhu*
08.34
Vedranovi velikani: Ema Jurčević (R) (T)*
08.44
Juhuhu*
08.45
Pustolovine mede Paddingtona (3), crtana serija (4/13) (R) (T)*
09.08
Miffy, crtana serija (12/52) (R)*
09.15
Pripovjedač bajki, crtana serija (16/26) (R)*
09.41
Cvjetkov rasadnik, dokumentarna serija za djecu (21/26) (R) (T)*
10.01
10.33
Izradi sam: Papuče (39/45) (R)*
10.45
Zadar: Davis Cup: Hrvatska - SAD, prijenos dva meča*
16.45
17.30
U istom loncu (R)*
18.14
18.48
Tragovima istraživačice: Tajne vikinškog blaga, kratki dokumentarni film (8/10) (R)*
19.07
Nove pustolovine Lucky Luke, crtana serija (15/52)*
19.30
POPROCK.HR*
20.05
Košarka, Kvalifikacije za SP 2019.: Hrvatska - Litva, prijenos 1. pol.*
21.11
Glazbeni spotovi*
21.19
Košarka, Kvalifikacije za SP 2019.: Hrvatska - Litva, prijenos 2. pol.*
22.17
23.11
23.32
00.07
01.35
Noćni glazbeni program - spotovi*
04.52
Noćni glazbeni program: U ozračju tambure - Autorska večer Siniše Leopolda*