HRT — HTV 2, nedjelja, 12.05.2019.
04.55
Ovo je umjetnost: Strah, dokumentarna serija (3/12) (T)*
05.45
Regionalni dnevnik (R)*
06.09
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (30/52) (R)*
06.20
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (31/52) (R)*
06.31
Juhuhu*
06.33
Pjesmice i brojalice: Zubi (R)*
06.35
Juhuhu*
06.37
Priče iz prašume (2), crtana serija (19/20) (R)*
06.49
Juhuhu*
06.51
Vrtuljići, crtana serija (22/50) (R)*
07.02
Lein kutak: Hrskavci od lisnatog tijesta (R)*
07.08
Juhuhu*
07.10
TV vrtić: Buba pastirica (R)*
07.24
Vatrogasac Sam (2), crtana serija (22/52) (R)*
07.35
Juhuhu*
07.37
Mišo i Robin: Dabrov čamac (R) (T)*
07.42
Juhuhu*
07.44
Tajni dnevnik patke Matilde: Tko se nije skrio (R)*
07.59
Čarobna ploča - Svijet oko nas (12/16) (R)*
08.14
Juhuhu*
08.16
08.41
08.51
Inspektor Gadget, crtana serija (21/52)*
09.03
09.31
11.07
11.57
12.28
13.30
Indeks*
13.56
14.24
15.20
16.08
Road to the FIFA Women's World Cup 2019. (2/8)*
16.40
Magazin LP*
17.06
Karate Super 8, snimka*
17.55
Budimpešta: Rukomet, LP - final four (Ž): Rostov-Győri, prijenos 1. pol.*
18.43
Glazbeni spotovi*
18.54
Budimpešta: Rukomet, LP - final four (Ž): Rostov-Győri, prijenos 2. pol.*
19.43
Glazbeni spotovi*
20.05
21.52
22.45
23.35
00.33
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.04
Noćni glazbeni program: Damir Urban & 4, Tvornica, 24.05.2003.*

Svibanj danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 12.05.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Svibanj danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 12.05.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, nedjelja, 12.05.2019.
04.55
Ovo je umjetnost: Strah, dokumentarna serija (3/12) (T)*
05.45
Regionalni dnevnik (R)*
06.09
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (30/52) (R)*
06.20
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (31/52) (R)*
06.31
Juhuhu*
06.33
Pjesmice i brojalice: Zubi (R)*
06.35
Juhuhu*
06.37
Priče iz prašume (2), crtana serija (19/20) (R)*
06.49
Juhuhu*
06.51
Vrtuljići, crtana serija (22/50) (R)*
07.02
Lein kutak: Hrskavci od lisnatog tijesta (R)*
07.08
Juhuhu*
07.10
TV vrtić: Buba pastirica (R)*
07.24
Vatrogasac Sam (2), crtana serija (22/52) (R)*
07.35
Juhuhu*
07.37
Mišo i Robin: Dabrov čamac (R) (T)*
07.42
Juhuhu*
07.44
Tajni dnevnik patke Matilde: Tko se nije skrio (R)*
07.59
Čarobna ploča - Svijet oko nas (12/16) (R)*
08.14
Juhuhu*
08.16
08.41
08.51
Inspektor Gadget, crtana serija (21/52)*
09.03
09.31
11.07
11.57
12.28
13.30
Indeks*
13.56
14.24
15.20
16.08
Road to the FIFA Women's World Cup 2019. (2/8)*
16.40
Magazin LP*
17.06
Karate Super 8, snimka*
17.55
Budimpešta: Rukomet, LP - final four (Ž): Rostov-Győri, prijenos 1. pol.*
18.43
Glazbeni spotovi*
18.54
Budimpešta: Rukomet, LP - final four (Ž): Rostov-Győri, prijenos 2. pol.*
19.43
Glazbeni spotovi*
20.05
21.52
22.45
23.35
00.33
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.04
Noćni glazbeni program: Damir Urban & 4, Tvornica, 24.05.2003.*