HRT — HTV 2, nedjelja, 20.01.2019.
05.28
06.12
Regionalni dnevnik (R)*
06.41
Gradski heroji, crtana serija za djecu (34/52)*
06.52
Gradski heroji, crtana serija za djecu (35/52)*
07.03
Juhuhu*
07.05
Pjesmice i brojalice: Blistaj, blistaj (R)*
07.07
07.12
Juhuhu*
07.13
Danica i lane buntovnik (R)*
07.19
Pjesmice i brojalice: Jež (R)*
07.21
Juhuhu*
07.23
Graditelj Bob, crtana serija (45/46) (R)*
07.33
Lein kutak: Higijena (R)*
07.40
Juhuhu*
07.43
TV vrtić: Zamjena (R)*
07.53
Juhuhu*
07.56
Mišo i Robin: Prometni krkljanac (R) (T)*
08.01
Juhuhu*
08.03
Tajni dnevnik patke Matilde - Oskarove priče: Ogovaranje (R)*
08.12
Juhuhu*
08.14
08.30
08.57
Izradi sam: Foto transfer (27/45) (R)*
09.07
10.09
11.03
12.35
13.02
Cesarica - hit godine, finale (blok 1)*
13.09
Wengen: Svjetski skijaški kup (M) - slalom, prijenos 2. vožnje*
14.08
14.36
Klub 7 (R)*
15.32
A strana (3) (R)*
17.24
Košarka, PH: Split - Hermes Analitica, prijenos 1. pol.*
18.10
Cesarica - hit godine, finale (blok 2)*
18.13
Glazbeni spotovi (R)*
18.19
Košarka, PH: Split - Hermes Analitica, prijenos 2. pol.*
19.19
Svjetski kup u alpskom paraskijanju, snimka*
20.06
21.00
22.37
23.27
00.38
01.01
Noćni glazbeni program - Spotovi*
03.59
Noćni glazbeni program: Gibonni - Činim pravu stvar, Gripe, 20.02.2004. (1. dio)*

Siječanj danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 20.01.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Siječanj danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 20.01.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, nedjelja, 20.01.2019.
05.28
06.12
Regionalni dnevnik (R)*
06.41
Gradski heroji, crtana serija za djecu (34/52)*
06.52
Gradski heroji, crtana serija za djecu (35/52)*
07.03
Juhuhu*
07.05
Pjesmice i brojalice: Blistaj, blistaj (R)*
07.07
07.12
Juhuhu*
07.13
Danica i lane buntovnik (R)*
07.19
Pjesmice i brojalice: Jež (R)*
07.21
Juhuhu*
07.23
Graditelj Bob, crtana serija (45/46) (R)*
07.33
Lein kutak: Higijena (R)*
07.40
Juhuhu*
07.43
TV vrtić: Zamjena (R)*
07.53
Juhuhu*
07.56
Mišo i Robin: Prometni krkljanac (R) (T)*
08.01
Juhuhu*
08.03
Tajni dnevnik patke Matilde - Oskarove priče: Ogovaranje (R)*
08.12
Juhuhu*
08.14
08.30
08.57
Izradi sam: Foto transfer (27/45) (R)*
09.07
10.09
11.03
12.35
13.02
Cesarica - hit godine, finale (blok 1)*
13.09
Wengen: Svjetski skijaški kup (M) - slalom, prijenos 2. vožnje*
14.08
14.36
Klub 7 (R)*
15.32
A strana (3) (R)*
17.24
Košarka, PH: Split - Hermes Analitica, prijenos 1. pol.*
18.10
Cesarica - hit godine, finale (blok 2)*
18.13
Glazbeni spotovi (R)*
18.19
Košarka, PH: Split - Hermes Analitica, prijenos 2. pol.*
19.19
Svjetski kup u alpskom paraskijanju, snimka*
20.06
21.00
22.37
23.27
00.38
01.01
Noćni glazbeni program - Spotovi*
03.59
Noćni glazbeni program: Gibonni - Činim pravu stvar, Gripe, 20.02.2004. (1. dio)*