HRT — HTV 2, nedjelja, 10.02.2019.
05.15
Vrtovi razni: Veliki i mali, dokumentarna serija (50') (2/3)*
05.59
Regionalni dnevnik (R)*
06.29
Gradski heroji, crtana serija za djecu (52/52)*
06.40
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (1/52) (R)*
06.51
Juhuhu*
06.52
Pjesmice i brojalice: Blistaj, blistaj (R)*
06.54
07.01
Juhuhu*
07.04
Danica i tigrić (R)*
07.08
Pjesmice i brojalice: Jež (R)*
07.10
Juhuhu*
07.12
Vrtuljići, crtana serija (31/50) (R)*
07.23
Lein kutak: Slani mafini (R)*
07.29
Juhuhu*
07.31
TV vrtić: Automobil (R)*
07.41
Juhuhu*
07.42
Mišo i Robin: Velika utrka (R) (T)*
07.47
Juhuhu*
07.49
Tajni dnevnik patke Matilde - Oskarove priče: Alojzova selidba (R)*
08.00
Čarobna ploča - Brojevi: Brojevi 9 i 10 (R)*
08.15
08.44
10.15
11.18
12.25
Are: SP u skijanju - spust (Ž), prijenos*
13.23
13.49
Spotovi (R)*
13.56
Indeks*
14.21
Izradi sam: Ogrlice (4/45) (R)*
14.32
Klub 7 (R)*
15.27
16.20
Magazin LP*
16.50
Rukomet, LP: PPD Zagreb - Skjern Handbold, prijenos 1. pol.*
17.44
Glazbeni spotovi*
17.48
Rukomet, LP: PPD Zagreb - Skjern Handbold, prijenos 2. pol.*
18.37
20.07
21.00
23.06
23.56
00.51
01.14
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.08
Noćni glazbeni program: Ivica Percl - U Zagrebu, sa Zagrebom, za Zagrebom*

Veljača danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 10.02.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Veljača danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 10.02.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, nedjelja, 10.02.2019.
05.15
Vrtovi razni: Veliki i mali, dokumentarna serija (50') (2/3)*
05.59
Regionalni dnevnik (R)*
06.29
Gradski heroji, crtana serija za djecu (52/52)*
06.40
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (1/52) (R)*
06.51
Juhuhu*
06.52
Pjesmice i brojalice: Blistaj, blistaj (R)*
06.54
07.01
Juhuhu*
07.04
Danica i tigrić (R)*
07.08
Pjesmice i brojalice: Jež (R)*
07.10
Juhuhu*
07.12
Vrtuljići, crtana serija (31/50) (R)*
07.23
Lein kutak: Slani mafini (R)*
07.29
Juhuhu*
07.31
TV vrtić: Automobil (R)*
07.41
Juhuhu*
07.42
Mišo i Robin: Velika utrka (R) (T)*
07.47
Juhuhu*
07.49
Tajni dnevnik patke Matilde - Oskarove priče: Alojzova selidba (R)*
08.00
Čarobna ploča - Brojevi: Brojevi 9 i 10 (R)*
08.15
08.44
10.15
11.18
12.25
Are: SP u skijanju - spust (Ž), prijenos*
13.23
13.49
Spotovi (R)*
13.56
Indeks*
14.21
Izradi sam: Ogrlice (4/45) (R)*
14.32
Klub 7 (R)*
15.27
16.20
Magazin LP*
16.50
Rukomet, LP: PPD Zagreb - Skjern Handbold, prijenos 1. pol.*
17.44
Glazbeni spotovi*
17.48
Rukomet, LP: PPD Zagreb - Skjern Handbold, prijenos 2. pol.*
18.37
20.07
21.00
23.06
23.56
00.51
01.14
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.08
Noćni glazbeni program: Ivica Percl - U Zagrebu, sa Zagrebom, za Zagrebom*