HRT — HTV 2, srijeda, 13.02.2019.
05.10
Što je klasik?*
05.46
Regionalni dnevnik (R)*
06.30
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (6/52) (R)*
06.41
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (7/52) (R)*
06.52
Juhuhu (R)*
06.53
Pjesmice i brojalice: Kad si sretan (R)*
06.56
Juhuhu (R)*
06.58
Priče iz prašume (1), crtana serija (3/26) (R)*
07.09
Juhuhu (R)*
07.11
Vrtuljići, crtana serija (34/50) (R)*
07.22
Ninin kutak za male: Gusjenice od kutije za jaja (R)*
07.29
TV vrtić: Tvrdoglavi Jura (R)*
07.40
Juhuhu (R)*
07.42
Vatrogasac Sam (2), crtana serija (12/52) (R)*
07.52
Juhuhu (R)*
07.55
Mišo i Robin: Jesenski plodovi (R) (T)*
08.00
Njama, njam: Krumpir (R) (T)*
08.06
Juhuhu (R)*
08.08
Vedranovi velikani: Bepo Štimac (R) (T)*
08.17
Juhuhu (R)*
08.20
Laboratorij na kraju svemira: Robotska ruka (R) (T)*
08.27
Sara i Patka (1), crtana serija (7/40) (R) (T)*
08.34
Sara i Patka (1), crtana serija (8/40) (R) (T)*
08.41
Moj mali poni (2), crtana serija (4/52) (R)*
08.53
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (3/40) (T)*
09.09
Pipi duga čarapa, crtana serija (18/26) (R)*
09.34
09.58
Prvak Koen (1), serija za djecu (3/8) (R)*
09.58
Juhuhu (R)*
10.27
10.59
Luka i prijatelji (R) (T)*
11.30
12.18
13.06
Tragovima istraživačice: Tajne vikinškog blaga, dokumentarna serija (10/10) (R)*
13.30
15.02
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.42
17.35
18.14
19.00
Vlak dinosaura (1), crtana serija (31/40) (R) (T)*
19.30
POPROCK.HR*
20.05
Nogomet, Liga prvaka - emisija*
20.53
Nogomet, LP: Ajax - Real Madrid, prijenos 1. pol.*
21.55
Nogomet, Liga prvaka - emisija u poluvremenu*
22.05
Nogomet, LP: Ajax - Real Madrid, prijenos 2. pol.*
23.02
Nogomet, Liga prvaka - emisija + sažeci*
23.39
02.10
Crna lista (4), serija (12) (20/22) (R)*
02.54
Mladoženja pri ruci, američki film (12) (2016.) (R)*
04.18
Noćni glazbeni program - Spotovi + odjava*

Veljača danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Srijeda, 13.02.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Veljača danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Srijeda, 13.02.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, srijeda, 13.02.2019.
05.10
Što je klasik?*
05.46
Regionalni dnevnik (R)*
06.30
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (6/52) (R)*
06.41
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (7/52) (R)*
06.52
Juhuhu (R)*
06.53
Pjesmice i brojalice: Kad si sretan (R)*
06.56
Juhuhu (R)*
06.58
Priče iz prašume (1), crtana serija (3/26) (R)*
07.09
Juhuhu (R)*
07.11
Vrtuljići, crtana serija (34/50) (R)*
07.22
Ninin kutak za male: Gusjenice od kutije za jaja (R)*
07.29
TV vrtić: Tvrdoglavi Jura (R)*
07.40
Juhuhu (R)*
07.42
Vatrogasac Sam (2), crtana serija (12/52) (R)*
07.52
Juhuhu (R)*
07.55
Mišo i Robin: Jesenski plodovi (R) (T)*
08.00
Njama, njam: Krumpir (R) (T)*
08.06
Juhuhu (R)*
08.08
Vedranovi velikani: Bepo Štimac (R) (T)*
08.17
Juhuhu (R)*
08.20
Laboratorij na kraju svemira: Robotska ruka (R) (T)*
08.27
Sara i Patka (1), crtana serija (7/40) (R) (T)*
08.34
Sara i Patka (1), crtana serija (8/40) (R) (T)*
08.41
Moj mali poni (2), crtana serija (4/52) (R)*
08.53
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (3/40) (T)*
09.09
Pipi duga čarapa, crtana serija (18/26) (R)*
09.34
09.58
Prvak Koen (1), serija za djecu (3/8) (R)*
09.58
Juhuhu (R)*
10.27
10.59
Luka i prijatelji (R) (T)*
11.30
12.18
13.06
Tragovima istraživačice: Tajne vikinškog blaga, dokumentarna serija (10/10) (R)*
13.30
15.02
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.42
17.35
18.14
19.00
Vlak dinosaura (1), crtana serija (31/40) (R) (T)*
19.30
POPROCK.HR*
20.05
Nogomet, Liga prvaka - emisija*
20.53
Nogomet, LP: Ajax - Real Madrid, prijenos 1. pol.*
21.55
Nogomet, Liga prvaka - emisija u poluvremenu*
22.05
Nogomet, LP: Ajax - Real Madrid, prijenos 2. pol.*
23.02
Nogomet, Liga prvaka - emisija + sažeci*
23.39
02.10
Crna lista (4), serija (12) (20/22) (R)*
02.54
Mladoženja pri ruci, američki film (12) (2016.) (R)*
04.18
Noćni glazbeni program - Spotovi + odjava*