HRT — HTV 2, nedjelja, 17.03.2019.
04.46
Remek-djelo ili zlodjelo (4): Churchill i Munnings, dokumentarna serija (4/4) (T)*
05.44
Regionalni dnevnik (R)*
06.13
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (19/52) (R)*
06.24
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (20/52) (R)*
06.35
Juhuhu*
06.37
Pjesmice i brojalice: Blistaj, blistaj (R)*
06.39
Juhuhu*
06.40
Priče iz prašume (2), crtana serija (9/20) (R)*
06.52
Juhuhu*
06.54
Vrtuljići, crtana serija (16/50) (R)*
07.06
Lein kutak: Torta od jagoda (R)*
07.12
Juhuhu*
07.15
TV vrtić: Oklada (R)*
07.25
Vatrogasac Sam (2), crtana serija (44/52)*
07.35
Juhuhu*
07.38
Mišo i Robin: Lopta (R) (T)*
07.44
Juhuhu*
07.47
Tajni dnevnik patke Matilde: Ovca Lujza u sedmom nebu (R)*
08.00
Juhuhu*
08.01
Čarobna ploča - Svijet oko nas: U kazalištu - U prirodi s prijateljem (4/16) (R)*
08.18
08.48
10.24
11.17
12.18
13.09
Soldeu: Svjetski skijaški kup - slalom (M), prijenos 2. vožnje*
13.58
Glazbeni spotovi*
14.23
14.50
15.23
Zvijezde pjevaju (3/8) (R)*
16.55
Košarka, PH - 17. kolo: Škrljevo - Cedevita, prijenos 1. pol.*
17.50
Glazbeni spotovi*
17.58
Košarka, PH - 17. kolo: Škrljevo - Cedevita, prijenos 2. pol.*
18.43
Magazin LP*
19.08
20.05
21.04
22.58
23.48
01.31
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.24
Noćni glazbeni program: Putokazi - 30 godina, Porculan, Studio Anton Marti, 27.02.2014. (R)*

Ožujak danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 17.03.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Ožujak danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 17.03.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, nedjelja, 17.03.2019.
04.46
Remek-djelo ili zlodjelo (4): Churchill i Munnings, dokumentarna serija (4/4) (T)*
05.44
Regionalni dnevnik (R)*
06.13
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (19/52) (R)*
06.24
Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (20/52) (R)*
06.35
Juhuhu*
06.37
Pjesmice i brojalice: Blistaj, blistaj (R)*
06.39
Juhuhu*
06.40
Priče iz prašume (2), crtana serija (9/20) (R)*
06.52
Juhuhu*
06.54
Vrtuljići, crtana serija (16/50) (R)*
07.06
Lein kutak: Torta od jagoda (R)*
07.12
Juhuhu*
07.15
TV vrtić: Oklada (R)*
07.25
Vatrogasac Sam (2), crtana serija (44/52)*
07.35
Juhuhu*
07.38
Mišo i Robin: Lopta (R) (T)*
07.44
Juhuhu*
07.47
Tajni dnevnik patke Matilde: Ovca Lujza u sedmom nebu (R)*
08.00
Juhuhu*
08.01
Čarobna ploča - Svijet oko nas: U kazalištu - U prirodi s prijateljem (4/16) (R)*
08.18
08.48
10.24
11.17
12.18
13.09
Soldeu: Svjetski skijaški kup - slalom (M), prijenos 2. vožnje*
13.58
Glazbeni spotovi*
14.23
14.50
15.23
Zvijezde pjevaju (3/8) (R)*
16.55
Košarka, PH - 17. kolo: Škrljevo - Cedevita, prijenos 1. pol.*
17.50
Glazbeni spotovi*
17.58
Košarka, PH - 17. kolo: Škrljevo - Cedevita, prijenos 2. pol.*
18.43
Magazin LP*
19.08
20.05
21.04
22.58
23.48
01.31
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.24
Noćni glazbeni program: Putokazi - 30 godina, Porculan, Studio Anton Marti, 27.02.2014. (R)*