HRT — HTV 2, petak, 14.06.2019.
05.30
Kultura s nogu*
06.00
Regionalni dnevnik (R)*
06.45
Teletubbyji, animirana serija (27/60) (R)*
06.57
Teletubbyji, animirana serija (28/60) (R)*
07.09
Juhuhu*
07.10
Pjesmice i brojalice: Boje (R)*
07.12
Juhuhu*
07.15
Miffy, crtana serija (40/52) (R)*
07.22
Juhuhu*
07.24
Vrtuljići, crtana serija (5/50) (R)*
07.35
Ručice čarobnice: Njušimir i skrivalice (R) (T)*
07.42
TV vrtić: Ne mogu (R)*
07.52
Juhuhu*
07.54
Vatrogasac Sam (2), crtana serija (31/52) (R)*
08.04
Juhuhu*
08.07
Mišo i Robin: Crtanje (R) (T)*
08.12
Njama, njam: Rajčica (R) (T)*
08.17
Juhuhu*
08.19
Vedranovi velikani: Lucija Mikas (R) (T)*
08.29
Juhuhu*
08.30
Laboratorij na kraju svemira: Solarna pećnica (R) (T)*
08.39
Gradski heroji, crtana serija (46/52) (R)*
08.50
09.01
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (18/40) (R) (T)*
09.16
Vlak dinosaura (1), crtana serija (27/40) (R) (T)*
09.45
Sve o životinjama (1), dokumentarna serija za djecu (26/26) (R) (T)*
10.13
H2O: uz malo vode (1), serija za djecu (24/26)*
10.38
11.12
11.39
Nećemo reći mladenki (11), dokumentarna serija (12) (9/12) (R)*
12.28
13.25
14.59
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.44
17.33
18.14
18.58
Vlak dinosaura (1), crtana serija (27/40) (R) (T)*
19.29
POPROCK.HR*
20.05
21.51
22.37
23.23
00.18
PP*
00.19
01.51
Kraljica noći, telenovela (12) (5/49) (R)*
02.38
Noćni glazbeni program - Spotovi*

Lipanj danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 14.06.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Lipanj danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 14.06.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, petak, 14.06.2019.
05.30
Kultura s nogu*
06.00
Regionalni dnevnik (R)*
06.45
Teletubbyji, animirana serija (27/60) (R)*
06.57
Teletubbyji, animirana serija (28/60) (R)*
07.09
Juhuhu*
07.10
Pjesmice i brojalice: Boje (R)*
07.12
Juhuhu*
07.15
Miffy, crtana serija (40/52) (R)*
07.22
Juhuhu*
07.24
Vrtuljići, crtana serija (5/50) (R)*
07.35
Ručice čarobnice: Njušimir i skrivalice (R) (T)*
07.42
TV vrtić: Ne mogu (R)*
07.52
Juhuhu*
07.54
Vatrogasac Sam (2), crtana serija (31/52) (R)*
08.04
Juhuhu*
08.07
Mišo i Robin: Crtanje (R) (T)*
08.12
Njama, njam: Rajčica (R) (T)*
08.17
Juhuhu*
08.19
Vedranovi velikani: Lucija Mikas (R) (T)*
08.29
Juhuhu*
08.30
Laboratorij na kraju svemira: Solarna pećnica (R) (T)*
08.39
Gradski heroji, crtana serija (46/52) (R)*
08.50
09.01
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (18/40) (R) (T)*
09.16
Vlak dinosaura (1), crtana serija (27/40) (R) (T)*
09.45
Sve o životinjama (1), dokumentarna serija za djecu (26/26) (R) (T)*
10.13
H2O: uz malo vode (1), serija za djecu (24/26)*
10.38
11.12
11.39
Nećemo reći mladenki (11), dokumentarna serija (12) (9/12) (R)*
12.28
13.25
14.59
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.44
17.33
18.14
18.58
Vlak dinosaura (1), crtana serija (27/40) (R) (T)*
19.29
POPROCK.HR*
20.05
21.51
22.37
23.23
00.18
PP*
00.19
01.51
Kraljica noći, telenovela (12) (5/49) (R)*
02.38
Noćni glazbeni program - Spotovi*