HRT — HTV 2, subota, 17.08.2019.
05.58
Regionalni dnevnik (R)*
06.42
Teletubbyji, animirana serija (33/60) (R)*
06.54
Teletubbyji, animirana serija (34/60) (R)*
07.06
Juhuhu (R)*
07.07
Pjesmice i brojalice: Vozila (R)*
07.09
Juhuhu (R)*
07.10
Miru Miru, crtana serija (1/50) (R)*
07.15
Miru Miru, crtana serija (2/50) (R)*
07.20
Juhuhu (R)*
07.22
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (49/52) (R)*
07.34
Lein kutak: Slani mafini (R)*
07.40
TV vrtić: Novčanik (R)*
07.50
Juhuhu (R)*
07.51
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (17/58) (R)*
08.03
Juhuhu (R)*
08.05
Mišo i Robin: Podvodna pustolovina (R) (T)*
08.10
Juhuhu (R)*
08.12
Tajni dnevnik patke Matilde: Klavir za početnike (R)*
08.28
Juhuhu (R)*
08.31
Čarobna ploča - Svijet oko nas (2/16) (R)*
08.44
Gradski heroji, crtana serija (48/52) (R)*
08.55
Naprijed, Go Jetteri! (1), crtana serija (1/26) (R)*
09.07
Andyjeve dinosaurske pustolovine, dokumentarna serija za djecu (7/20) (R) (T)*
09.22
Volim životinje: Guska (R)*
09.27
Profesor Baltazar (1) (8/13)*
09.36
Vrijeme je za priču (1), crtana serija (8/13) (R)*
09.52
Luka i prijatelji: Kućni ljubimci (R) (T)*
10.17
EBU drama: Joeva prva borba, nizozemska drama za djecu (R)*
10.35
(Re)kreativac: Treking (R)*
11.06
11.50
11.57
Vrtlarica: Mali vrtni užici (R)*
12.29
13.20
13.39
13.48
14.23
15.07
15.49
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.28
16.54
17.47
19.00
19.03
Inspektor Gadget, crtana serija (41/52)*
19.16
Glazbeni Top20*
20.04
21.00
23.01
23.47
00.28
01.02
01.51
02.43
Graham Norton i gosti (22), talk-show (12) (11/20) (R)*
03.29
Noćni glazbeni program - Spotovi*

Kolovoz danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Subota, 17.08.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Kolovoz danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Subota, 17.08.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, subota, 17.08.2019.
05.58
Regionalni dnevnik (R)*
06.42
Teletubbyji, animirana serija (33/60) (R)*
06.54
Teletubbyji, animirana serija (34/60) (R)*
07.06
Juhuhu (R)*
07.07
Pjesmice i brojalice: Vozila (R)*
07.09
Juhuhu (R)*
07.10
Miru Miru, crtana serija (1/50) (R)*
07.15
Miru Miru, crtana serija (2/50) (R)*
07.20
Juhuhu (R)*
07.22
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (49/52) (R)*
07.34
Lein kutak: Slani mafini (R)*
07.40
TV vrtić: Novčanik (R)*
07.50
Juhuhu (R)*
07.51
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (17/58) (R)*
08.03
Juhuhu (R)*
08.05
Mišo i Robin: Podvodna pustolovina (R) (T)*
08.10
Juhuhu (R)*
08.12
Tajni dnevnik patke Matilde: Klavir za početnike (R)*
08.28
Juhuhu (R)*
08.31
Čarobna ploča - Svijet oko nas (2/16) (R)*
08.44
Gradski heroji, crtana serija (48/52) (R)*
08.55
Naprijed, Go Jetteri! (1), crtana serija (1/26) (R)*
09.07
Andyjeve dinosaurske pustolovine, dokumentarna serija za djecu (7/20) (R) (T)*
09.22
Volim životinje: Guska (R)*
09.27
Profesor Baltazar (1) (8/13)*
09.36
Vrijeme je za priču (1), crtana serija (8/13) (R)*
09.52
Luka i prijatelji: Kućni ljubimci (R) (T)*
10.17
EBU drama: Joeva prva borba, nizozemska drama za djecu (R)*
10.35
(Re)kreativac: Treking (R)*
11.06
11.50
11.57
Vrtlarica: Mali vrtni užici (R)*
12.29
13.20
13.39
13.48
14.23
15.07
15.49
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.28
16.54
17.47
19.00
19.03
Inspektor Gadget, crtana serija (41/52)*
19.16
Glazbeni Top20*
20.04
21.00
23.01
23.47
00.28
01.02
01.51
02.43
Graham Norton i gosti (22), talk-show (12) (11/20) (R)*
03.29
Noćni glazbeni program - Spotovi*