HRT — HTV 2, nedjelja, 01.09.2019.
06.05
Regionalni dnevnik*
06.34
Juhuhu*
06.35
Teletubbyji, animirana serija (3/60)*
06.48
Teletubbyji, animirana serija (4/60)*
07.00
Juhuhu*
07.01
Pjesmice i brojalice: Zubi*
07.03
Juhuhu*
07.04
Miru Miru, crtana serija (31/50)*
07.12
Miru Miru, crtana serija (32/50)*
07.19
Juhuhu*
07.21
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (12/52)*
07.30
Juhuhu*
07.31
Lein kutak: Kolač od jabuka*
07.36
Juhuhu*
07.38
TV vrtić: Reklame*
07.48
Juhuhu*
07.50
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (32/58)*
08.01
Juhuhu*
08.02
Mišo i Robin: Lopta (T)*
08.07
Juhuhu*
08.08
Tajni dnevnik patke Matilde: Rozina pustolovina*
08.18
Juhuhu*
08.19
Čarobna ploča - Svijet oko nas (7/16)*
08.34
Juhuhu*
08.35
Ernest i Celestina, crtana serija (11/26)*
08.45
Juhuhu*
08.46
Moj mali planet, crtana serija (20/26)*
08.51
Juhuhu*
08.53
Moj mali planet, crtana serija (21/26)*
08.58
Juhuhu*
08.59
Andy i mladunci, igrano-dokumentarna serija za djecu (18/20) (T)*
09.09
Juhuhu*
09.10
Inspektor Gadget, crtana serija (46/52)*
09.22
Juhuhu*
09.23
09.49
Juhuhu*
09.50
Luka i prijatelji: Plitvička jezera*
10.20
12.00
13.00
13.35
Linz: SP u veslanju - finale , prijenos*
15.15
Odbrojavanje do Tokija (14/60)*
15.45
16.35
17.29
19.00
Marko Škugor i gosti 4 tenora, KD Vatroslav Lisinski 2018. (2. dio)*
20.05
21.40
22.30
23.15
00.00
00.55
Graham Norton i gosti (23), talk-show (12) (6/13) (R)*
01.40
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.40
Noćni glazbeni program - Glazbene emisije*
--.--
NAPOMENA: Kina: SP u košarci (m), prijenos 09:30 ili 14:30*

Rujan danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 01.09.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Rujan danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 01.09.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, nedjelja, 01.09.2019.
06.05
Regionalni dnevnik*
06.34
Juhuhu*
06.35
Teletubbyji, animirana serija (3/60)*
06.48
Teletubbyji, animirana serija (4/60)*
07.00
Juhuhu*
07.01
Pjesmice i brojalice: Zubi*
07.03
Juhuhu*
07.04
Miru Miru, crtana serija (31/50)*
07.12
Miru Miru, crtana serija (32/50)*
07.19
Juhuhu*
07.21
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (12/52)*
07.30
Juhuhu*
07.31
Lein kutak: Kolač od jabuka*
07.36
Juhuhu*
07.38
TV vrtić: Reklame*
07.48
Juhuhu*
07.50
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (32/58)*
08.01
Juhuhu*
08.02
Mišo i Robin: Lopta (T)*
08.07
Juhuhu*
08.08
Tajni dnevnik patke Matilde: Rozina pustolovina*
08.18
Juhuhu*
08.19
Čarobna ploča - Svijet oko nas (7/16)*
08.34
Juhuhu*
08.35
Ernest i Celestina, crtana serija (11/26)*
08.45
Juhuhu*
08.46
Moj mali planet, crtana serija (20/26)*
08.51
Juhuhu*
08.53
Moj mali planet, crtana serija (21/26)*
08.58
Juhuhu*
08.59
Andy i mladunci, igrano-dokumentarna serija za djecu (18/20) (T)*
09.09
Juhuhu*
09.10
Inspektor Gadget, crtana serija (46/52)*
09.22
Juhuhu*
09.23
09.49
Juhuhu*
09.50
Luka i prijatelji: Plitvička jezera*
10.20
12.00
13.00
13.35
Linz: SP u veslanju - finale , prijenos*
15.15
Odbrojavanje do Tokija (14/60)*
15.45
16.35
17.29
19.00
Marko Škugor i gosti 4 tenora, KD Vatroslav Lisinski 2018. (2. dio)*
20.05
21.40
22.30
23.15
00.00
00.55
Graham Norton i gosti (23), talk-show (12) (6/13) (R)*
01.40
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.40
Noćni glazbeni program - Glazbene emisije*
--.--
NAPOMENA: Kina: SP u košarci (m), prijenos 09:30 ili 14:30*