HRT — HTV 2, srijeda, 11.09.2019.
05.13
Što je klasik? (R)*
05.52
Regionalni dnevnik (R)*
06.36
Teletubbyji, animirana serija (23/60) (R)*
06.48
Teletubbyji, animirana serija (24/60) (R)*
07.00
Juhuhu (R)*
07.01
Pjesmice i brojalice: Kiša pada (R)*
07.03
Juhuhu (R)*
07.05
Miru Miru, crtana serija (1/50) (R)*
07.10
Miru Miru, crtana serija (2/50) (R)*
07.15
Juhuhu (R)*
07.18
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (22/52) (R)*
07.29
Ninin kutak za male: Ronilac u boci (R)*
07.36
TV vrtić: Gitara (R)*
07.45
Juhuhu (R)*
07.47
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (42/58) (R)*
07.59
Juhuhu (R)*
08.01
Mišo i Robin: Gusjenica (R) (T)*
08.06
Njama, njam: Dunja (R) (T)*
08.11
Juhuhu (R)*
08.12
Vedranovi velikani: Ana, Lea, Toma i Lucija (R) (T)*
08.23
Juhuhu (R)*
08.23
Laboratorij na kraju svemira: Elektromagneti (R) (T)*
08.33
Gradski heroji, crtana serija (17/52) (R)*
08.47
Naprijed, Go Jetteri! (1), crtana serija (22/26) (R)*
08.58
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (8/40) (R) (T)*
09.13
Vlak dinosaura (4), crtana serija (10/10) (R) (T)*
09.41
Flipper i Lopaka, crtana serija (9/26) (R)*
10.08
Prvak Koen (1), serija za djecu (4/8) (R)*
10.35
Prvak Koen (1), serija za djecu (5/8) (R)*
11.06
12.52
Kina: SP u košarci (m) - 1/4 finale: SAD - Francuska, prijenos 1. pol.*
13.50
Glazbeni spotovi (R)*
14.05
Kina: SP u košarci (m) - 1/4 finale: SAD - Francuska, prijenos 2. pol.*
15.00
Istina ili mit: Ništa ne može prevenirati srčani udar ako imate genetske predispozicije (55/60) (R) (T)*
15.08
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.43
17.39
18.22
18.55
Izradi sam: Izrada lustera (25/45) (R)*
19.00
Vlak dinosaura (4), crtana serija (10/10) (R) (T)*
19.29
POPROCK.HR*
20.05
Raj za dame (2), serija (12) (19/20)*
21.10
23.21
01.06
01.51
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.27
Noćni glazbeni program: Klapa Filip Dević - Split Zagrebu, V. Lisinski, 14.01.2001. (kraća verzija) (R)*

Rujan danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Srijeda, 11.09.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Rujan danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Srijeda, 11.09.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, srijeda, 11.09.2019.
05.13
Što je klasik? (R)*
05.52
Regionalni dnevnik (R)*
06.36
Teletubbyji, animirana serija (23/60) (R)*
06.48
Teletubbyji, animirana serija (24/60) (R)*
07.00
Juhuhu (R)*
07.01
Pjesmice i brojalice: Kiša pada (R)*
07.03
Juhuhu (R)*
07.05
Miru Miru, crtana serija (1/50) (R)*
07.10
Miru Miru, crtana serija (2/50) (R)*
07.15
Juhuhu (R)*
07.18
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (22/52) (R)*
07.29
Ninin kutak za male: Ronilac u boci (R)*
07.36
TV vrtić: Gitara (R)*
07.45
Juhuhu (R)*
07.47
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (42/58) (R)*
07.59
Juhuhu (R)*
08.01
Mišo i Robin: Gusjenica (R) (T)*
08.06
Njama, njam: Dunja (R) (T)*
08.11
Juhuhu (R)*
08.12
Vedranovi velikani: Ana, Lea, Toma i Lucija (R) (T)*
08.23
Juhuhu (R)*
08.23
Laboratorij na kraju svemira: Elektromagneti (R) (T)*
08.33
Gradski heroji, crtana serija (17/52) (R)*
08.47
Naprijed, Go Jetteri! (1), crtana serija (22/26) (R)*
08.58
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (8/40) (R) (T)*
09.13
Vlak dinosaura (4), crtana serija (10/10) (R) (T)*
09.41
Flipper i Lopaka, crtana serija (9/26) (R)*
10.08
Prvak Koen (1), serija za djecu (4/8) (R)*
10.35
Prvak Koen (1), serija za djecu (5/8) (R)*
11.06
12.52
Kina: SP u košarci (m) - 1/4 finale: SAD - Francuska, prijenos 1. pol.*
13.50
Glazbeni spotovi (R)*
14.05
Kina: SP u košarci (m) - 1/4 finale: SAD - Francuska, prijenos 2. pol.*
15.00
Istina ili mit: Ništa ne može prevenirati srčani udar ako imate genetske predispozicije (55/60) (R) (T)*
15.08
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.43
17.39
18.22
18.55
Izradi sam: Izrada lustera (25/45) (R)*
19.00
Vlak dinosaura (4), crtana serija (10/10) (R) (T)*
19.29
POPROCK.HR*
20.05
Raj za dame (2), serija (12) (19/20)*
21.10
23.21
01.06
01.51
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.27
Noćni glazbeni program: Klapa Filip Dević - Split Zagrebu, V. Lisinski, 14.01.2001. (kraća verzija) (R)*