HRT — HTV 2, petak, 13.09.2019.
05.29
Kultura s nogu (R)*
05.41
Regionalni dnevnik (R)*
06.23
Teletubbyji, animirana serija (27/60) (R)*
06.35
Teletubbyji, animirana serija (28/60) (R)*
06.47
Juhuhu (R)*
06.49
Pjesmice i brojalice: Boje (R)*
06.51
Juhuhu (R)*
06.52
Miru Miru, crtana serija (5/50) (R)*
06.57
Miru Miru, crtana serija (6/50) (R)*
07.02
Juhuhu (R)*
07.04
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (24/52) (R)*
07.15
Ručice čarobnice: Bodljikava priča (R) (T)*
07.20
TV vrtić: Točnost (R)*
07.29
Juhuhu (R)*
07.31
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (44/58) (R)*
07.42
Juhuhu (R)*
07.45
Mišo i Robin: Medo se kupa (R) (T)*
07.51
Njama, njam: Cikla (R) (T)*
07.56
Juhuhu (R)*
07.57
Vedranovi velikani: Hannah, Darija i Niko (R) (T)*
08.07
Juhuhu (R)*
08.09
Laboratorij na kraju svemira: Željezo za doručak (R) (T)*
08.18
Gradski heroji, crtana serija (19/52) (R)*
08.32
Naprijed, Go Jetteri! (1), crtana serija (24/26) (R)*
08.43
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (10/40) (R) (T)*
09.00
Pustolovine Prudence Petitpas, crtana serija (2/26) (R) (T)*
09.27
Flipper i Lopaka, crtana serija (11/26) (R)*
09.56
Kina: SP u košarci (m) - 1/2 finale: Španjolska - Australija, prijenos*
12.32
13.58
Kina: SP u košarci (m) - 1/2 finale: Argentina - Francuska, prijenos*
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.43
17.37
18.22
18.57
Izradi sam: Ukrašavanje drvenih predmeta (28/45) (R)*
19.01
Pustolovine Prudence Petitpas, crtana serija (2/26) (R) (T)*
19.29
POPROCK.HR*
20.05
22.01
22.48
23.12
23.37
00.33
01.21
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.49
Noćni glazbeni program: 51. festival kajkavskih popevki, Krapina, 2016.*

Rujan danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 13.09.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Rujan danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 13.09.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, petak, 13.09.2019.
05.29
Kultura s nogu (R)*
05.41
Regionalni dnevnik (R)*
06.23
Teletubbyji, animirana serija (27/60) (R)*
06.35
Teletubbyji, animirana serija (28/60) (R)*
06.47
Juhuhu (R)*
06.49
Pjesmice i brojalice: Boje (R)*
06.51
Juhuhu (R)*
06.52
Miru Miru, crtana serija (5/50) (R)*
06.57
Miru Miru, crtana serija (6/50) (R)*
07.02
Juhuhu (R)*
07.04
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (24/52) (R)*
07.15
Ručice čarobnice: Bodljikava priča (R) (T)*
07.20
TV vrtić: Točnost (R)*
07.29
Juhuhu (R)*
07.31
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (44/58) (R)*
07.42
Juhuhu (R)*
07.45
Mišo i Robin: Medo se kupa (R) (T)*
07.51
Njama, njam: Cikla (R) (T)*
07.56
Juhuhu (R)*
07.57
Vedranovi velikani: Hannah, Darija i Niko (R) (T)*
08.07
Juhuhu (R)*
08.09
Laboratorij na kraju svemira: Željezo za doručak (R) (T)*
08.18
Gradski heroji, crtana serija (19/52) (R)*
08.32
Naprijed, Go Jetteri! (1), crtana serija (24/26) (R)*
08.43
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (10/40) (R) (T)*
09.00
Pustolovine Prudence Petitpas, crtana serija (2/26) (R) (T)*
09.27
Flipper i Lopaka, crtana serija (11/26) (R)*
09.56
Kina: SP u košarci (m) - 1/2 finale: Španjolska - Australija, prijenos*
12.32
13.58
Kina: SP u košarci (m) - 1/2 finale: Argentina - Francuska, prijenos*
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.43
17.37
18.22
18.57
Izradi sam: Ukrašavanje drvenih predmeta (28/45) (R)*
19.01
Pustolovine Prudence Petitpas, crtana serija (2/26) (R) (T)*
19.29
POPROCK.HR*
20.05
22.01
22.48
23.12
23.37
00.33
01.21
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.49
Noćni glazbeni program: 51. festival kajkavskih popevki, Krapina, 2016.*