HRT — HTV 2, četvrtak, 03.10.2019.
05.23
Knjiga ili život (R)*
05.53
Regionalni dnevnik*
06.36
Teletubbyji, animirana serija (8/60) (R)*
06.48
Teletubbyji, animirana serija (9/60) (R)*
07.00
Juhuhu (R)*
07.01
Pjesmice i brojalice: Netko pod kišobranom (R)*
07.04
Juhuhu (R)*
07.06
Miru Miru, crtana serija (45/50) (R)*
07.11
Miru Miru, crtana serija (46/50) (R)*
07.16
Juhuhu (R)*
07.17
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (44/52) (R)*
07.29
Ručice čarobnice: Čupkova nova frizura (R) (T)*
07.35
TV vrtić: Lopta (R)*
07.44
Juhuhu (R)*
07.46
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (6/58) (R)*
07.57
Juhuhu (R)*
08.00
Mišo i Robin: Lubenica (R) (T)*
08.05
Njama, njam: Paprika (R) (T)*
08.11
Juhuhu (R)*
08.12
Vedranovi velikani: Marko Miličević (R) (T)*
08.23
Juhuhu (R)*
08.23
Laboratorij na kraju svemira: Savitljiva jaja (R) (T)*
08.33
Gradski heroji, crtana serija (36/52) (R)*
08.44
Naprijed, Go Jetteri! (2), crtana serija (15/24) (R)*
08.55
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (27/40) (R) (T)*
09.09
Pustolovine Prudence Petitpas, crtana serija (16/26) (R) (T)*
09.33
Flipper i Lopaka, crtana serija (25/26) (R)*
10.00
10.28
Vučja krv (1), serija za mlade (12) (12/13) (R)*
10.57
Pozitivno*
11.30
12.18
12.49
13.20
14.48
Trogir-Makarska: Biciklizam, Cro Race, emisija*
15.00
Trogir-Makarska: Biciklizam, Cro Race, prijenos 3. etape*
15.20
Svjetski biseri: Maine - prirodna Amerika (0/12) (R)*
16.11
Glazbeni spotovi*
16.22
Trogir-Makarska: Biciklizam, Cro Race, prijenos 3. etape*
16.30
Trogir-Makarska: Biciklizam, Cro Race, prijenos 3. etape*
16.53
Trogir-Makarska: Biciklizam, Cro Race, prijenos 3. etape*
17.05
Trogir-Makarska: Biciklizam, Cro Race, prijenos 3. etape*
17.30
Trogir-Makarska: Biciklizam, Cro Race, prijenos 3. etape*
17.45
18.37
Svaki dan dobar dan: Hrana kao lijek (R)*
19.17
Inspektor Gadget, crtana serija (1/52) (R)*
19.30
POPROCK.HR*
20.04
21.00
22.59
Doha: SP u atletici, prijenos*
23.51
00.41
01.37
Trogir-Makarska: Biciklizam, Cro Race, sažetak 3. etape*
02.12
Zakon Johna Goodnighta: Kraljica srca, američko-kanadski film (12) (2013.)*
03.36
Noćni glazbeni program - Spotovi*

Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 03.10.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 03.10.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, četvrtak, 03.10.2019.
05.23
Knjiga ili život (R)*
05.53
Regionalni dnevnik*
06.36
Teletubbyji, animirana serija (8/60) (R)*
06.48
Teletubbyji, animirana serija (9/60) (R)*
07.00
Juhuhu (R)*
07.01
Pjesmice i brojalice: Netko pod kišobranom (R)*
07.04
Juhuhu (R)*
07.06
Miru Miru, crtana serija (45/50) (R)*
07.11
Miru Miru, crtana serija (46/50) (R)*
07.16
Juhuhu (R)*
07.17
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (44/52) (R)*
07.29
Ručice čarobnice: Čupkova nova frizura (R) (T)*
07.35
TV vrtić: Lopta (R)*
07.44
Juhuhu (R)*
07.46
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (6/58) (R)*
07.57
Juhuhu (R)*
08.00
Mišo i Robin: Lubenica (R) (T)*
08.05
Njama, njam: Paprika (R) (T)*
08.11
Juhuhu (R)*
08.12
Vedranovi velikani: Marko Miličević (R) (T)*
08.23
Juhuhu (R)*
08.23
Laboratorij na kraju svemira: Savitljiva jaja (R) (T)*
08.33
Gradski heroji, crtana serija (36/52) (R)*
08.44
Naprijed, Go Jetteri! (2), crtana serija (15/24) (R)*
08.55
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (27/40) (R) (T)*
09.09
Pustolovine Prudence Petitpas, crtana serija (16/26) (R) (T)*
09.33
Flipper i Lopaka, crtana serija (25/26) (R)*
10.00
10.28
Vučja krv (1), serija za mlade (12) (12/13) (R)*
10.57
Pozitivno*
11.30
12.18
12.49
13.20
14.48
Trogir-Makarska: Biciklizam, Cro Race, emisija*
15.00
Trogir-Makarska: Biciklizam, Cro Race, prijenos 3. etape*
15.20
Svjetski biseri: Maine - prirodna Amerika (0/12) (R)*
16.11
Glazbeni spotovi*
16.22
Trogir-Makarska: Biciklizam, Cro Race, prijenos 3. etape*
16.30
Trogir-Makarska: Biciklizam, Cro Race, prijenos 3. etape*
16.53
Trogir-Makarska: Biciklizam, Cro Race, prijenos 3. etape*
17.05
Trogir-Makarska: Biciklizam, Cro Race, prijenos 3. etape*
17.30
Trogir-Makarska: Biciklizam, Cro Race, prijenos 3. etape*
17.45
18.37
Svaki dan dobar dan: Hrana kao lijek (R)*
19.17
Inspektor Gadget, crtana serija (1/52) (R)*
19.30
POPROCK.HR*
20.04
21.00
22.59
Doha: SP u atletici, prijenos*
23.51
00.41
01.37
Trogir-Makarska: Biciklizam, Cro Race, sažetak 3. etape*
02.12
Zakon Johna Goodnighta: Kraljica srca, američko-kanadski film (12) (2013.)*
03.36
Noćni glazbeni program - Spotovi*