HRT — HTV 2, srijeda, 25.09.2019.
05.20
Što je klasik?*
05.50
Regionalni dnevnik (R)*
06.34
Juhuhu*
06.35
Teletubbyji, animirana serija (51/60) (R)*
06.47
Teletubbyji, animirana serija (52/60) (R)*
07.00
Juhuhu*
07.01
Pjesmice i brojalice: Jež (R)*
07.03
Juhuhu*
07.04
Miru Miru, crtana serija (29/50) (R)*
07.12
Miru Miru, crtana serija (30/50) (R)*
07.19
Juhuhu*
07.21
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (36/52) (R)*
07.30
Juhuhu*
07.31
Ninin kutak za male: Obojena tjestenina (R)*
07.36
Juhuhu*
07.37
TV vrtić: Posudba (R)*
07.47
Juhuhu*
07.49
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (56/58) (R)*
08.00
Juhuhu*
08.02
Mišo i Robin: Zajedno (R) (T)*
08.07
Juhuhu*
08.08
Njama, njam: Naranča (R) (T)*
08.13
Juhuhu*
08.14
Vedranovi velikani: Vesna Tomić (R) (T)*
08.21
Juhuhu*
08.22
Laboratorij na kraju svemira: Balansirajuće vilice (R) (T)*
08.29
Juhuhu*
08.30
Gradski heroji, crtana serija (29/52) (R)*
08.43
Juhuhu*
08.44
Naprijed, Go Jetteri! (2), crtana serija (8/24) (R)*
08.54
Juhuhu*
08.55
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (20/40) (R) (T)*
09.15
Juhuhu*
09.16
Pustolovine Prudence Petitpas, crtana serija (10/26) (R) (T)*
09.40
Juhuhu*
09.41
Flipper i Lopaka, crtana serija (19/26) (R)*
10.04
Juhuhu*
10.05
Lavlji brlog, serija za djecu (8/10) (R)*
10.30
Vučja krv (1), serija za mlade (12) (7/13) (R)*
11.05
Luka i prijatelji: Šume (R)*
11.35
12.30
13.17
Cesarica - HIT kolovoz*
13.25
15.00
15.52
Cesarica - HIT kolovoz*
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.45
17.35
Cesarica - HIT kolovoz*
17.40
Istina ili mit: Med se ne smije jesti metalnom žlicom (9/60) (R) (T)*
17.50
Rukomet, kvalifikacije za EP (Ž): Hrvatska - Island, prijenos*
19.25
Cesarica - HIT kolovoz*
19.30
POPROCK.HR*
20.05
21.10
23.00
00.05
01.00
Kradljivac ruža, američki film (12) (2012.)*
02.30
Noćni glazbeni program - Spotovi*

Rujan danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Srijeda, 25.09.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Rujan danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Srijeda, 25.09.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, srijeda, 25.09.2019.
05.20
Što je klasik?*
05.50
Regionalni dnevnik (R)*
06.34
Juhuhu*
06.35
Teletubbyji, animirana serija (51/60) (R)*
06.47
Teletubbyji, animirana serija (52/60) (R)*
07.00
Juhuhu*
07.01
Pjesmice i brojalice: Jež (R)*
07.03
Juhuhu*
07.04
Miru Miru, crtana serija (29/50) (R)*
07.12
Miru Miru, crtana serija (30/50) (R)*
07.19
Juhuhu*
07.21
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (36/52) (R)*
07.30
Juhuhu*
07.31
Ninin kutak za male: Obojena tjestenina (R)*
07.36
Juhuhu*
07.37
TV vrtić: Posudba (R)*
07.47
Juhuhu*
07.49
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (56/58) (R)*
08.00
Juhuhu*
08.02
Mišo i Robin: Zajedno (R) (T)*
08.07
Juhuhu*
08.08
Njama, njam: Naranča (R) (T)*
08.13
Juhuhu*
08.14
Vedranovi velikani: Vesna Tomić (R) (T)*
08.21
Juhuhu*
08.22
Laboratorij na kraju svemira: Balansirajuće vilice (R) (T)*
08.29
Juhuhu*
08.30
Gradski heroji, crtana serija (29/52) (R)*
08.43
Juhuhu*
08.44
Naprijed, Go Jetteri! (2), crtana serija (8/24) (R)*
08.54
Juhuhu*
08.55
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (20/40) (R) (T)*
09.15
Juhuhu*
09.16
Pustolovine Prudence Petitpas, crtana serija (10/26) (R) (T)*
09.40
Juhuhu*
09.41
Flipper i Lopaka, crtana serija (19/26) (R)*
10.04
Juhuhu*
10.05
Lavlji brlog, serija za djecu (8/10) (R)*
10.30
Vučja krv (1), serija za mlade (12) (7/13) (R)*
11.05
Luka i prijatelji: Šume (R)*
11.35
12.30
13.17
Cesarica - HIT kolovoz*
13.25
15.00
15.52
Cesarica - HIT kolovoz*
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.45
17.35
Cesarica - HIT kolovoz*
17.40
Istina ili mit: Med se ne smije jesti metalnom žlicom (9/60) (R) (T)*
17.50
Rukomet, kvalifikacije za EP (Ž): Hrvatska - Island, prijenos*
19.25
Cesarica - HIT kolovoz*
19.30
POPROCK.HR*
20.05
21.10
23.00
00.05
01.00
Kradljivac ruža, američki film (12) (2012.)*
02.30
Noćni glazbeni program - Spotovi*