HRT — HTV 2, utorak, 01.10.2019.
05.05
Izvan formata*
05.50
Regionalni dnevnik*
06.34
Juhuhu
06.35
Teletubbyji, animirana serija (3/60)*
06.48
Teletubbyji, animirana serija (4/60)*
07.00
Juhuhu
07.05
crtani film, bez dijaloga, 5'*
07.10
Juhuhu
07.20
Crtani film/serija - sinkro 10'*
07.30
Juhuhu
08.00
Crtani film/serija - sinkro 5'*
08.05
Juhuhu
08.10
Crtani film/serija - sinkro 15'*
08.25
Juhuhu
08.30
Crtani film/serija - sinkr. 25'*
09.00
Strani dokumentarni film za djecu - sinkr. 5'*
09.05
Crtana / igrana serija za djecu - titl. 25'*
09.30
Strani dokumentarni film za djecu - sinkr. 25'*
10.00
Serija za mlade - strana*
10.30
Strana igrana serija za djecu*
11.05
(Re)kreativac*
11.35
Dr. Bergmann, seoski liječnik (21) - serija (12) (15/15)*
12.30
Zavolite svoj vrt uz Alana Titchmarsha (7), dokumentarna serija (47'''') (9/9)*
13.25
15.00
Osijek-Lipik: Biciklizam, Cro Race, prijenos 1. etape*
17.05
18.00
19.00
Doha: SP u atletici, prijenos*
21.55
23.30
00.25
01.15
POPROCK.HR
01.45
Odjednom 70, njemački film (12) (2012.) (88')*
03.15
Noćni glazbeni program - Spotovi*

Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 01.10.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 01.10.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, utorak, 01.10.2019.
05.05
Izvan formata*
05.50
Regionalni dnevnik*
06.34
Juhuhu
06.35
Teletubbyji, animirana serija (3/60)*
06.48
Teletubbyji, animirana serija (4/60)*
07.00
Juhuhu
07.05
crtani film, bez dijaloga, 5'*
07.10
Juhuhu
07.20
Crtani film/serija - sinkro 10'*
07.30
Juhuhu
08.00
Crtani film/serija - sinkro 5'*
08.05
Juhuhu
08.10
Crtani film/serija - sinkro 15'*
08.25
Juhuhu
08.30
Crtani film/serija - sinkr. 25'*
09.00
Strani dokumentarni film za djecu - sinkr. 5'*
09.05
Crtana / igrana serija za djecu - titl. 25'*
09.30
Strani dokumentarni film za djecu - sinkr. 25'*
10.00
Serija za mlade - strana*
10.30
Strana igrana serija za djecu*
11.05
(Re)kreativac*
11.35
Dr. Bergmann, seoski liječnik (21) - serija (12) (15/15)*
12.30
Zavolite svoj vrt uz Alana Titchmarsha (7), dokumentarna serija (47'''') (9/9)*
13.25
15.00
Osijek-Lipik: Biciklizam, Cro Race, prijenos 1. etape*
17.05
18.00
19.00
Doha: SP u atletici, prijenos*
21.55
23.30
00.25
01.15
POPROCK.HR
01.45
Odjednom 70, njemački film (12) (2012.) (88')*
03.15
Noćni glazbeni program - Spotovi*