HRT — HTV 2, subota, 12.10.2019.
05.56
Regionalni dnevnik*
06.40
Teletubbyji, animirana serija (26/60) (R)*
06.52
Teletubbyji, animirana serija (27/60) (R)*
07.04
Juhuhu*
07.07
Pjesmice i brojalice: Mali navijači (R)*
07.09
Juhuhu*
07.11
Miru Miru, crtana serija (13/50) (R)*
07.16
Miru Miru, crtana serija (14/50) (R)*
07.21
Juhuhu*
07.24
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (1/52) (R)*
07.36
Lein kutak: Obojane majice (R)*
07.42
TV vrtić: Glumac (R)*
07.52
Juhuhu*
07.53
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (15/58) (R)*
08.04
Juhuhu*
08.10
Mišo i Robin: Gusjenica (R) (T)*
08.15
Juhuhu*
08.18
Tajni dnevnik patke Matilde: Zamka za Leopolda (R)*
08.30
Juhuhu*
08.31
Čarobna ploča - Svijet oko nas (1/16) (R)*
08.44
Gradski heroji, crtana serija (44/52) (R)*
08.55
Naprijed, Go Jetteri! (2), crtana serija (23/24) (R)*
09.09
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (35/40) (R) (T)*
09.23
Volim životinje: Galeb (R)*
09.31
Profesor Baltazar (2) (4/13)*
09.40
Juhuhu*
09.43
EBU drama: Zora, hrvatska drama za djecu (R)*
10.03
10.59
Vrtlarica: Put sjemena (R)*
11.35
Špica, riva, korzo*
12.51
13.23
Makarska, Futsal: Novo Vrijeme Apfel - Shkupi, snimka utakmice*
14.10
Rugby, Kup nacija: Hrvatska - Izrael, prijenos 1. poluvremena*
15.01
Izradi sam: Narukvice (3/45) (R)*
15.09
Rugby, Kup nacija: Hrvatska - Izrael, prijenos 2. poluvremena*
16.04
Stuttgart: SP u gimnastici, prijenos*
17.54
19.05
Inspektor Gadget, crtana serija (2/52) (R)*
19.17
Glazbeni Top20*
20.05
21.00
21.50
22.53
23.46
00.37
01.00
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.02
Noćni glazbeni program: Najbolje od nas - Tony Cetinski & prijatelji i SO HRT-a, Humanitarni koncert - Umag 16.07.2004. (R)*

Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Subota, 12.10.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Subota, 12.10.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, subota, 12.10.2019.
05.56
Regionalni dnevnik*
06.40
Teletubbyji, animirana serija (26/60) (R)*
06.52
Teletubbyji, animirana serija (27/60) (R)*
07.04
Juhuhu*
07.07
Pjesmice i brojalice: Mali navijači (R)*
07.09
Juhuhu*
07.11
Miru Miru, crtana serija (13/50) (R)*
07.16
Miru Miru, crtana serija (14/50) (R)*
07.21
Juhuhu*
07.24
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (1/52) (R)*
07.36
Lein kutak: Obojane majice (R)*
07.42
TV vrtić: Glumac (R)*
07.52
Juhuhu*
07.53
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (15/58) (R)*
08.04
Juhuhu*
08.10
Mišo i Robin: Gusjenica (R) (T)*
08.15
Juhuhu*
08.18
Tajni dnevnik patke Matilde: Zamka za Leopolda (R)*
08.30
Juhuhu*
08.31
Čarobna ploča - Svijet oko nas (1/16) (R)*
08.44
Gradski heroji, crtana serija (44/52) (R)*
08.55
Naprijed, Go Jetteri! (2), crtana serija (23/24) (R)*
09.09
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (35/40) (R) (T)*
09.23
Volim životinje: Galeb (R)*
09.31
Profesor Baltazar (2) (4/13)*
09.40
Juhuhu*
09.43
EBU drama: Zora, hrvatska drama za djecu (R)*
10.03
10.59
Vrtlarica: Put sjemena (R)*
11.35
Špica, riva, korzo*
12.51
13.23
Makarska, Futsal: Novo Vrijeme Apfel - Shkupi, snimka utakmice*
14.10
Rugby, Kup nacija: Hrvatska - Izrael, prijenos 1. poluvremena*
15.01
Izradi sam: Narukvice (3/45) (R)*
15.09
Rugby, Kup nacija: Hrvatska - Izrael, prijenos 2. poluvremena*
16.04
Stuttgart: SP u gimnastici, prijenos*
17.54
19.05
Inspektor Gadget, crtana serija (2/52) (R)*
19.17
Glazbeni Top20*
20.05
21.00
21.50
22.53
23.46
00.37
01.00
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.02
Noćni glazbeni program: Najbolje od nas - Tony Cetinski & prijatelji i SO HRT-a, Humanitarni koncert - Umag 16.07.2004. (R)*