HRT — HTV 2, nedjelja, 08.12.2019.
05.48
Regionalni dnevnik (R)*
06.17
Edo i Medo, crtana serija (21/26) (R)*
06.27
Edo i Medo, crtana serija (22/26) (R)*
06.37
Juhuhu*
06.38
Pjesmice i brojalice: Grga Čvarak (R)*
06.40
Juhuhu*
06.42
Rita i krokodil, crtana serija (3/26) (R) (T)*
06.47
Rita i krokodil, crtana serija (4/26) (R) (T)*
06.52
Juhuhu*
06.54
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (6/52) (R)*
07.05
Lein kutak: Zabranjen ulaz samo Smaćarku! (R)*
07.11
Juhuhu*
07.13
TV vrtić: Ovce (R)*
07.23
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (18/58) (R)*
07.34
Juhuhu*
07.36
Mišo i Robin: Ples (R) (T)*
07.41
Juhuhu*
07.43
Tajni dnevnik patke Matilde: Nevolje s računalom (R)*
07.57
Juhuhu*
07.58
Čarobna ploča - Svijet oko nas (0/16) (R)*
08.15
08.57
Luka i prijatelji: Likovi iz mašte (R)*
09.31
10.23
12.01
Klizanje: Zlatna pirueta, snimka revije
13.29
Indeks*
13.58
Najljepši školski vrtovi - dodjela nagrada
15.25
Magazin LP*
15.54
Izradi sam: mobil (16/45) (R)*
16.04
17.39
Baever Creek: Svjetski kup u skijanju - VSL (M), prijenos 1. vožnje*
18.39
Glasgow: EP u plivanju, uključenje u prijenos
20.06
21.58
22.47
Baever Creek: Svjetski kup u skijanju - VSL (M), snimka 2. vožnje*
23.44
00.38
02.11
Noćni glazbeni program - Spotovi*

Prosinac danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 08.12.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Prosinac danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 08.12.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, nedjelja, 08.12.2019.
05.48
Regionalni dnevnik (R)*
06.17
Edo i Medo, crtana serija (21/26) (R)*
06.27
Edo i Medo, crtana serija (22/26) (R)*
06.37
Juhuhu*
06.38
Pjesmice i brojalice: Grga Čvarak (R)*
06.40
Juhuhu*
06.42
Rita i krokodil, crtana serija (3/26) (R) (T)*
06.47
Rita i krokodil, crtana serija (4/26) (R) (T)*
06.52
Juhuhu*
06.54
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (6/52) (R)*
07.05
Lein kutak: Zabranjen ulaz samo Smaćarku! (R)*
07.11
Juhuhu*
07.13
TV vrtić: Ovce (R)*
07.23
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (18/58) (R)*
07.34
Juhuhu*
07.36
Mišo i Robin: Ples (R) (T)*
07.41
Juhuhu*
07.43
Tajni dnevnik patke Matilde: Nevolje s računalom (R)*
07.57
Juhuhu*
07.58
Čarobna ploča - Svijet oko nas (0/16) (R)*
08.15
08.57
Luka i prijatelji: Likovi iz mašte (R)*
09.31
10.23
12.01
Klizanje: Zlatna pirueta, snimka revije
13.29
Indeks*
13.58
Najljepši školski vrtovi - dodjela nagrada
15.25
Magazin LP*
15.54
Izradi sam: mobil (16/45) (R)*
16.04
17.39
Baever Creek: Svjetski kup u skijanju - VSL (M), prijenos 1. vožnje*
18.39
Glasgow: EP u plivanju, uključenje u prijenos
20.06
21.58
22.47
Baever Creek: Svjetski kup u skijanju - VSL (M), snimka 2. vožnje*
23.44
00.38
02.11
Noćni glazbeni program - Spotovi*