HRT — HTV 2, petak, 17.01.2020.
05:22
Kultura s nogu
05:51
Regionalni dnevnik (R)*
06:35
Vrtuljići, crtana serija (49/50)*
06:46
Vrtuljići, crtana serija (50/50)*
06:57
Juhuhu*
06:59
Pjesmice i brojalice: Zeko i potočić (R)*
07:00
Juhuhu*
07:02
Rita i krokodil, crtana serija (9/26) (R) (T)*
07:07
Rita i krokodil, crtana serija (10/26) (R) (T)*
07:12
Juhuhu*
07:14
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (46/52) (R)*
07:25
Ručice čarobnice: Njušimir i skrivalice (R) (T)*
07:32
TV vrtić: Maslačak (R)*
07:44
Juhuhu*
07:45
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (55/58) (R)*
07:56
Juhuhu*
07:58
Mišo i Robin: Jesenski plodovi (R) (T)*
08:04
Njama, njam: Krumpir (R) (T)*
08:09
Juhuhu*
08:11
Vedranovi velikani: Olja Mihovilović (R) (T)*
08:20
Juhuhu*
08:21
Laboratorij na kraju svemira: Papirnati gramofon (R) (T)*
08:30
Pepa Praščić, crtana serija (19/52) (R)*
08:35
Pepa Praščić, crtana serija (20/52) (R)*
08:40
Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija (30/52) (R)*
08:51
Hej Dagi, serija za djecu (13/51)*
08:58
Priče iz kućice na drvetu, serija za djecu (13/26)*
09:06
09:30
Alvin i vjeverice, crtana serija (47/52) (R) (T)*
09:41
Alvin i vjeverice, crtana serija (48/52) (R) (T)*
09:52
Juhuhu*
09:55
10:24
Wengen: Svjetski skijaški kup - alpska kombinacija - spust (M), prijenos*
11:35
Puls: Život na sjeveru, reportaža (R)
11:51
Izradi sam: Hranilica za ptice (37/45) (R)*
12:00
12:47
Cesarica - Završno glasovanje 3*
12:52
13:42
Cesarica - Završno glasovanje 2*
13:54
Wengen: Svjetski skijaški kup - alpska kombinacija - slalom (M), prijenos*
14:49
Cesarica - Završno glasovanje 1*
14:57
15:48
Izradi sam: Ukrašavanje cipela (30/45) (R)*
16:00
Regionalni dnevnik (T)*
16:39
Cesarica - Završno glasovanje 2*
16:44
17:33
18:11
19:04
Cesarica - Završno glasovanje 3*
19:06
Alvin i vjeverice, crtana serija (47/52) (R) (T)*
19:17
Alvin i vjeverice, crtana serija (48/52) (R) (T)*
19:31
POPROCK.HR*
20:05
21:00
22:34
23:28
00:23
Susret na vjenčanju, američki film (12) (2015.) (R)*
01:51
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04:48
Noćni glazbeni program: U ozračju tambure - Autorska večer Siniše Leopolda*

Siječanj danas
Mjesec prije 2020 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 17.01.2020. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Siječanj danas
Mjesec prije 2020 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 17.01.2020. Dan poslije
HRT — HTV 2, petak, 17.01.2020.
05:22
Kultura s nogu
05:51
Regionalni dnevnik (R)*
06:35
Vrtuljići, crtana serija (49/50)*
06:46
Vrtuljići, crtana serija (50/50)*
06:57
Juhuhu*
06:59
Pjesmice i brojalice: Zeko i potočić (R)*
07:00
Juhuhu*
07:02
Rita i krokodil, crtana serija (9/26) (R) (T)*
07:07
Rita i krokodil, crtana serija (10/26) (R) (T)*
07:12
Juhuhu*
07:14
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (46/52) (R)*
07:25
Ručice čarobnice: Njušimir i skrivalice (R) (T)*
07:32
TV vrtić: Maslačak (R)*
07:44
Juhuhu*
07:45
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (55/58) (R)*
07:56
Juhuhu*
07:58
Mišo i Robin: Jesenski plodovi (R) (T)*
08:04
Njama, njam: Krumpir (R) (T)*
08:09
Juhuhu*
08:11
Vedranovi velikani: Olja Mihovilović (R) (T)*
08:20
Juhuhu*
08:21
Laboratorij na kraju svemira: Papirnati gramofon (R) (T)*
08:30
Pepa Praščić, crtana serija (19/52) (R)*
08:35
Pepa Praščić, crtana serija (20/52) (R)*
08:40
Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija (30/52) (R)*
08:51
Hej Dagi, serija za djecu (13/51)*
08:58
Priče iz kućice na drvetu, serija za djecu (13/26)*
09:06
09:30
Alvin i vjeverice, crtana serija (47/52) (R) (T)*
09:41
Alvin i vjeverice, crtana serija (48/52) (R) (T)*
09:52
Juhuhu*
09:55
10:24
Wengen: Svjetski skijaški kup - alpska kombinacija - spust (M), prijenos*
11:35
Puls: Život na sjeveru, reportaža (R)
11:51
Izradi sam: Hranilica za ptice (37/45) (R)*
12:00
12:47
Cesarica - Završno glasovanje 3*
12:52
13:42
Cesarica - Završno glasovanje 2*
13:54
Wengen: Svjetski skijaški kup - alpska kombinacija - slalom (M), prijenos*
14:49
Cesarica - Završno glasovanje 1*
14:57
15:48
Izradi sam: Ukrašavanje cipela (30/45) (R)*
16:00
Regionalni dnevnik (T)*
16:39
Cesarica - Završno glasovanje 2*
16:44
17:33
18:11
19:04
Cesarica - Završno glasovanje 3*
19:06
Alvin i vjeverice, crtana serija (47/52) (R) (T)*
19:17
Alvin i vjeverice, crtana serija (48/52) (R) (T)*
19:31
POPROCK.HR*
20:05
21:00
22:34
23:28
00:23
Susret na vjenčanju, američki film (12) (2015.) (R)*
01:51
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04:48
Noćni glazbeni program: U ozračju tambure - Autorska večer Siniše Leopolda*