HRT — HTV 2, nedjelja, 02.02.2020.
05:29
Regionalni dnevnik (R)*
05:58
Vrtuljići, crtana serija (31/50) (R)*
06:10
Vrtuljići, crtana serija (32/50) (R)*
06:22
Pjesmice i brojalice: Pliva patka (R)*
06:24
Juhuhu*
06:25
Simon, crtana serija (15/52) (T)*
06:31
Simon, crtana serija (16/52) (T)*
06:36
Juhuhu*
06:38
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (10/52) (R)*
06:49
Lein kutak: Nizanje narukvica (R)*
06:56
Juhuhu*
06:57
TV vrtić: Poruka u boci (R)*
07:09
Zmajić Kokos, crtana serija (13/52)*
07:22
Juhuhu*
07:24
Mišo i Robin: Podvodna pustolovina (R) (T)*
07:29
Juhuhu*
07:31
Tajni dnevnik patke Matilde: Zamka za Leopolda (R)*
07:44
Juhuhu*
07:45
08:01
Top-lista DTV-a
08:45
10:23
Garmisch-Partenkirchen: Svjetski skijaški kup - VSL (M), prijenos 1. vožnje*
11:18
Puls - Hrvatski samuraj, reportaža*
11:31
Rukomet, EHF kup (Ž): Magura - Podravka*
12:53
Istina ili mit: Preskakanjem obroka mršavimo (53/60) (R) (T)*
12:59
Indeks*
13:27
Garmisch-Partenkirchen: Svjetski skijaški kup - VSL (M), prijenos 2. vožnje*
14:18
(Re)kreativac: Curling (T)*
14:47
Klub 7 (R) (T)*
15:45
16:43
The Voice Hrvatska (3) (9/12) (R)*
18:48
19:45
Puls - Biti ili prebiti, reportaža*
20:05
22:18
23:05
23:57
00:54
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04:03
--.--
NAPOMENA: Velečasni Brown (5), serija (12) - rezerva za skijanje (6/15) (R)*

Veljača danas
Mjesec prije 2020 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 02.02.2020. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Veljača danas
Mjesec prije 2020 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 02.02.2020. Dan poslije
HRT — HTV 2, nedjelja, 02.02.2020.
05:29
Regionalni dnevnik (R)*
05:58
Vrtuljići, crtana serija (31/50) (R)*
06:10
Vrtuljići, crtana serija (32/50) (R)*
06:22
Pjesmice i brojalice: Pliva patka (R)*
06:24
Juhuhu*
06:25
Simon, crtana serija (15/52) (T)*
06:31
Simon, crtana serija (16/52) (T)*
06:36
Juhuhu*
06:38
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (10/52) (R)*
06:49
Lein kutak: Nizanje narukvica (R)*
06:56
Juhuhu*
06:57
TV vrtić: Poruka u boci (R)*
07:09
Zmajić Kokos, crtana serija (13/52)*
07:22
Juhuhu*
07:24
Mišo i Robin: Podvodna pustolovina (R) (T)*
07:29
Juhuhu*
07:31
Tajni dnevnik patke Matilde: Zamka za Leopolda (R)*
07:44
Juhuhu*
07:45
08:01
Top-lista DTV-a
08:45
10:23
Garmisch-Partenkirchen: Svjetski skijaški kup - VSL (M), prijenos 1. vožnje*
11:18
Puls - Hrvatski samuraj, reportaža*
11:31
Rukomet, EHF kup (Ž): Magura - Podravka*
12:53
Istina ili mit: Preskakanjem obroka mršavimo (53/60) (R) (T)*
12:59
Indeks*
13:27
Garmisch-Partenkirchen: Svjetski skijaški kup - VSL (M), prijenos 2. vožnje*
14:18
(Re)kreativac: Curling (T)*
14:47
Klub 7 (R) (T)*
15:45
16:43
The Voice Hrvatska (3) (9/12) (R)*
18:48
19:45
Puls - Biti ili prebiti, reportaža*
20:05
22:18
23:05
23:57
00:54
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04:03
--.--
NAPOMENA: Velečasni Brown (5), serija (12) - rezerva za skijanje (6/15) (R)*