HRT — HTV 2, nedjelja, 18.10.2020.
05:48
Regionalni dnevnik (R)
06:17
Juhuhu (R)*
06:18
Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (9/80) (R) (T)*
06:30
Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (10/80) (R) (T)*
06:41
Juhuhu (R)*
06:42
Juhuhu*
06:44
Ro-Ro-Rođendan (R)*
06:46
Juhuhu*
06:48
Vrtuljići, crtana serija (31/50) (R)*
06:59
Juhuhu*
07:01
Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija (35/52) (R)*
07:13
Superteta: Strašilo (R) (T)*
07:19
TV vrtić: Sendvič (R)*
07:29
Juhuhu*
07:30
Mišo i Robin: Rođendan (R) (T)*
07:35
Juhuhu (R)*
07:36
Juhuhu*
07:38
Ro-Ro-Rođendan (R)*
07:41
Profesor Baltazar (4) (11/20) (R)*
07:46
Juhuhu*
07:48
Tajni dnevnik patke Matilde: Oskar i Bela (R)*
08:03
Juhuhu*
08:04
Čarobna ploča - Svijet oko nas: (4/16) (R) (T)*
08:19
Juhuhu*
08:20
Juhuhu (R)*
08:22
Top-lista DTV-a
09:08
09:54
Solden: Svjetski skijaški kup - veleslalom (M), prijenos 1. vožnje*
10:58
Cesarica - HIT rujna*
11:05
12:39
Indeks*
13:09
Solden: Svjetski skijaški kup - veleslalom (M), prijenos 2. vožnje*
14:19
(Re)kreativac: Skateboard (R) (T)*
14:47
Klub 7 (R) (T)
15:44
16:47
18:29
18:54
Cesarica - HIT rujna*
19:00
19:43
Glazbeni spotovi*
19:57
Cesarica - HIT rujna*
20:05
22:35
23:28
00:19
01:40
02:30
Vera (8), serija (12) (4/4) (R)*
03:59
Noćni glazbeni program - Spotovi*

Listopad danas
Mjesec prije 2020 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 18.10.2020. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2020 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 18.10.2020. Dan poslije
HRT — HTV 2, nedjelja, 18.10.2020.
05:48
Regionalni dnevnik (R)
06:17
Juhuhu (R)*
06:18
Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (9/80) (R) (T)*
06:30
Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (10/80) (R) (T)*
06:41
Juhuhu (R)*
06:42
Juhuhu*
06:44
Ro-Ro-Rođendan (R)*
06:46
Juhuhu*
06:48
Vrtuljići, crtana serija (31/50) (R)*
06:59
Juhuhu*
07:01
Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija (35/52) (R)*
07:13
Superteta: Strašilo (R) (T)*
07:19
TV vrtić: Sendvič (R)*
07:29
Juhuhu*
07:30
Mišo i Robin: Rođendan (R) (T)*
07:35
Juhuhu (R)*
07:36
Juhuhu*
07:38
Ro-Ro-Rođendan (R)*
07:41
Profesor Baltazar (4) (11/20) (R)*
07:46
Juhuhu*
07:48
Tajni dnevnik patke Matilde: Oskar i Bela (R)*
08:03
Juhuhu*
08:04
Čarobna ploča - Svijet oko nas: (4/16) (R) (T)*
08:19
Juhuhu*
08:20
Juhuhu (R)*
08:22
Top-lista DTV-a
09:08
09:54
Solden: Svjetski skijaški kup - veleslalom (M), prijenos 1. vožnje*
10:58
Cesarica - HIT rujna*
11:05
12:39
Indeks*
13:09
Solden: Svjetski skijaški kup - veleslalom (M), prijenos 2. vožnje*
14:19
(Re)kreativac: Skateboard (R) (T)*
14:47
Klub 7 (R) (T)
15:44
16:47
18:29
18:54
Cesarica - HIT rujna*
19:00
19:43
Glazbeni spotovi*
19:57
Cesarica - HIT rujna*
20:05
22:35
23:28
00:19
01:40
02:30
Vera (8), serija (12) (4/4) (R)*
03:59
Noćni glazbeni program - Spotovi*