HRT — HTV 3, utorak, 24.09.2019.
06.05
Miris baruta (19), serija (12) (4/24) (R)*
06.55
Zvjezdane staze: Voyager (6), serija (12) (24/26) (R)*
07.40
Goldbergovi (4), humoristična serija (11/24)*
08.05
Brooklyn 99 (4), humoristična serija (12) (14/22)*
08.25
Strana dokumentarna serija (od 17:10)*
09.15
Dizajn interijera u rukama amatera (4), dokumentarna serija (5/9)*
10.15
Dokumentarna emisija/film - kratka forma
10.20
Velikani u sjeni: David Schwartz - strast prema letenju , dokumentarna serija (2/6)
10.50
EPK za početnike, dokumentarna serija
11.20
Koncerti narodne tradicijske i etno glazbe
12.40
Na rubu znanosti
13.30
14.15
14.40
15.00
15.45
16.15
Antologija dramskog programa
17.10
18.00
Miris baruta (19), serija (12) (5/24)*
18.50
Vrijeme je za jazz*
20.05
Antologija dramskog programa
21.00
Knjiga ili život
21.30
Animatik*
22.20
Glazbeni specijal:*
22.50
00.30
Dokumentarna serija - domaća
01.00
Vijesti iz kulture
01.10
Zvjezdane staze: Deep Space 9 (6), serija (12) (17/26) (R)*
01.55
Zvjezdane staze: Deep Space 9 (6), serija (12) (18/26) (R)*
02.40
Koncerti narodne tradicijske i etno glazbe
03.55
Vijesti iz kulture
04.05
Bez ljubavi, rusko-francusko-njemačko-belgijski film (15) 127'*

Rujan danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 24.09.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Rujan danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 24.09.2019. Dan poslije
HRT — HTV 3, utorak, 24.09.2019.
06.05
Miris baruta (19), serija (12) (4/24) (R)*
06.55
Zvjezdane staze: Voyager (6), serija (12) (24/26) (R)*
07.40
Goldbergovi (4), humoristična serija (11/24)*
08.05
Brooklyn 99 (4), humoristična serija (12) (14/22)*
08.25
Strana dokumentarna serija (od 17:10)*
09.15
Dizajn interijera u rukama amatera (4), dokumentarna serija (5/9)*
10.15
Dokumentarna emisija/film - kratka forma
10.20
Velikani u sjeni: David Schwartz - strast prema letenju , dokumentarna serija (2/6)
10.50
EPK za početnike, dokumentarna serija
11.20
Koncerti narodne tradicijske i etno glazbe
12.40
Na rubu znanosti
13.30
14.15
14.40
15.00
15.45
16.15
Antologija dramskog programa
17.10
18.00
Miris baruta (19), serija (12) (5/24)*
18.50
Vrijeme je za jazz*
20.05
Antologija dramskog programa
21.00
Knjiga ili život
21.30
Animatik*
22.20
Glazbeni specijal:*
22.50
00.30
Dokumentarna serija - domaća
01.00
Vijesti iz kulture
01.10
Zvjezdane staze: Deep Space 9 (6), serija (12) (17/26) (R)*
01.55
Zvjezdane staze: Deep Space 9 (6), serija (12) (18/26) (R)*
02.40
Koncerti narodne tradicijske i etno glazbe
03.55
Vijesti iz kulture
04.05
Bez ljubavi, rusko-francusko-njemačko-belgijski film (15) 127'*