HRT — HTV 3, utorak, 01.10.2019.
06.05
Miris baruta (19), serija (12) (9/24) (R)*
06.55
Zvjezdane staze: Voyager (7), serija (12) (3/26) (R)*
07.40
Goldbergovi (4), humoristična serija (16/24)*
08.05
Brooklyn 99 (4), humoristična serija (12) (19/22)*
08.25
Strana dokumentarna serija (od 17:10)*
09.15
Dizajn interijera u rukama amatera (4), dokumentarna serija (9/9)*
10.15
Dokumentarna emisija/film - kratka forma
10.20
10.50
EPK za početnike, dokumentarna serija (2/6)
11.20
Koncerti narodne tradicijske i etno glazbe
12.40
Na rubu znanosti
13.30
14.15
14.40
15.00
15.45
Dokumentarna serija - strana ili domaća
16.15
Antologija dramskog programa
17.10
18.00
18.50
Vrijeme je za jazz*
20.05
Antologija dramskog programa
21.00
Knjiga ili život
21.30
Što je klasik? 2x
22.00
Rani radovi
22.30
22.50
00.15
Dokumentarna serija - domaća
00.45
Vijesti iz kulture
00.55
Zvjezdane staze: Deep Space 9 (7), serija (12) (4/26) (R)*
01.40
Zvjezdane staze: Deep Space 9 (7), serija (12) (5/26) (R)*
02.25
Zvjezdane staze: Deep Space 9 (7), serija (12) (6/26) (R)*
03.10
Koncerti narodne tradicijske i etno glazbe
04.25
Vijesti iz kulture
04.35
Insyriated, belgijsko-francusko-libanonski film (12) 85'**

Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 01.10.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 01.10.2019. Dan poslije
HRT — HTV 3, utorak, 01.10.2019.
06.05
Miris baruta (19), serija (12) (9/24) (R)*
06.55
Zvjezdane staze: Voyager (7), serija (12) (3/26) (R)*
07.40
Goldbergovi (4), humoristična serija (16/24)*
08.05
Brooklyn 99 (4), humoristična serija (12) (19/22)*
08.25
Strana dokumentarna serija (od 17:10)*
09.15
Dizajn interijera u rukama amatera (4), dokumentarna serija (9/9)*
10.15
Dokumentarna emisija/film - kratka forma
10.20
10.50
EPK za početnike, dokumentarna serija (2/6)
11.20
Koncerti narodne tradicijske i etno glazbe
12.40
Na rubu znanosti
13.30
14.15
14.40
15.00
15.45
Dokumentarna serija - strana ili domaća
16.15
Antologija dramskog programa
17.10
18.00
18.50
Vrijeme je za jazz*
20.05
Antologija dramskog programa
21.00
Knjiga ili život
21.30
Što je klasik? 2x
22.00
Rani radovi
22.30
22.50
00.15
Dokumentarna serija - domaća
00.45
Vijesti iz kulture
00.55
Zvjezdane staze: Deep Space 9 (7), serija (12) (4/26) (R)*
01.40
Zvjezdane staze: Deep Space 9 (7), serija (12) (5/26) (R)*
02.25
Zvjezdane staze: Deep Space 9 (7), serija (12) (6/26) (R)*
03.10
Koncerti narodne tradicijske i etno glazbe
04.25
Vijesti iz kulture
04.35
Insyriated, belgijsko-francusko-libanonski film (12) 85'**