HRT — HTV 3, subota, 01.02.2020.
06.05
Zakon i red: UK (5), serija (12) (6/8) (R)*
06.55
Mala kuća u preriji (3), serija (12) (18/22)*
07.40
Klinika Schwarzwald (3), serija (12) (9/24) (R)*
08.25
Preživljavanje u divljini (3): Žrtva u džungli, dokumentarna serija (12) (44') (1/6) (R)*
09.10
Peti dan
10.10
11.35
Dokumentarna emisija/film - kratka forma
11.50
CIAK junior
12.00
Ne zaboravite me!, irski dokumentarni film za djecu (2011.)
12.15
Ni da ni ne
13.05
Inside Offside Belgija: Puno više od nogometa (2016.) (25:24) (4/7)
13.30
Navrh jezika: Jaje (14:59)
13.45
Dokumentarna emisija/film - kratka forma
14.00
Karnevale, dobro moje: Paški ričavci, emisija pučke i predajne kulture (2019.)
14.30
16.05
16.55
Klasika mundi: Yeol Eum Son i Zagrebačka filharmonija pod ravnanjem Dmitrija Kitajenka - V. Lisinski, 17.10.2015. (36:22)
17.35
Dokumentarna emisija/film - kratka forma
17.55
18.07
Kokice (2. dio)
18.20
Fantômas se déchaîne, francusko-talijanski film - Louis de Funes (94')*
19.55
Dokumentarna emisija/film - kratka forma
20.00
Posebni dodaci (1.dio)
20.07
21.35
Posebni dodaci (2.dio)
21.55
23.36
Posebni dodaci (3.dio)
23.55
Vijesti iz kulture
00.05
Lift za gubilište, francuski film (12) (88')*
01.35
Nashville, američki film (12) (152')*
04.10
Vijesti iz kulture
04.20
Au revoir les enfants, francusko-njemački film (12) (101')*

Veljača danas
Mjesec prije 2020 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Subota, 01.02.2020. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Veljača danas
Mjesec prije 2020 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Subota, 01.02.2020. Dan poslije
HRT — HTV 3, subota, 01.02.2020.
06.05
Zakon i red: UK (5), serija (12) (6/8) (R)*
06.55
Mala kuća u preriji (3), serija (12) (18/22)*
07.40
Klinika Schwarzwald (3), serija (12) (9/24) (R)*
08.25
Preživljavanje u divljini (3): Žrtva u džungli, dokumentarna serija (12) (44') (1/6) (R)*
09.10
Peti dan
10.10
11.35
Dokumentarna emisija/film - kratka forma
11.50
CIAK junior
12.00
Ne zaboravite me!, irski dokumentarni film za djecu (2011.)
12.15
Ni da ni ne
13.05
Inside Offside Belgija: Puno više od nogometa (2016.) (25:24) (4/7)
13.30
Navrh jezika: Jaje (14:59)
13.45
Dokumentarna emisija/film - kratka forma
14.00
Karnevale, dobro moje: Paški ričavci, emisija pučke i predajne kulture (2019.)
14.30
16.05
16.55
Klasika mundi: Yeol Eum Son i Zagrebačka filharmonija pod ravnanjem Dmitrija Kitajenka - V. Lisinski, 17.10.2015. (36:22)
17.35
Dokumentarna emisija/film - kratka forma
17.55
18.07
Kokice (2. dio)
18.20
Fantômas se déchaîne, francusko-talijanski film - Louis de Funes (94')*
19.55
Dokumentarna emisija/film - kratka forma
20.00
Posebni dodaci (1.dio)
20.07
21.35
Posebni dodaci (2.dio)
21.55
23.36
Posebni dodaci (3.dio)
23.55
Vijesti iz kulture
00.05
Lift za gubilište, francuski film (12) (88')*
01.35
Nashville, američki film (12) (152')*
04.10
Vijesti iz kulture
04.20
Au revoir les enfants, francusko-njemački film (12) (101')*