HRT — HTV 3, utorak, 17.03.2020.
06:05
Zlatni klasici: Tri mušketira (2. dio), crtana serija (22.19) (26/26)*
06:30
Nove pustolovine Lucky Lukea: Pleme perača, crtana serija (22:28) (26/52) (R)*
06:54
07:30
Café Europa: Robert Palmer - konzultant u kulturi, emisija iz kulture (R)
08:00
Škola na Trećem - 1. razred
09:50
Stari grad Ozalj, dokumentarni film (R)
10:00
Škola na Trećem - 2. razred
11:50
Skica za portret: Zavičaj Ivana Meštrovića (R)
12:01
12:23
Noćne more iz svijeta prirode (1), serija za djecu (28:17) (5/10) (R) (T)*
12:51
Priče iz kućice na drvetu, serija za djecu (7:32) (12/26) (R)*
13:00
Škola na Trećem - 3. razred
14:50
14:59
Škola na Trećem - 4. razred
17:00
17:16
18:11
18:34
Nove pustolovine Lucky Lukea: Braća Loomy, crtana serija (22:43) (27/52) (R)*
18:59
20:05
20:59
21:30
22:21
22:50
23:11
00:56
Vijesti iz kulture
01:05
Animatik (R)*
01:56
Život ili san, dokumentarni (2004.) (R)
02:19
Vrijeme je za jazz: Glazba Arsena Dedića u jazz ruhu (2016.) (R)*
03:24
03:54
Skica za portret: Šime Vulas (R)
04:04
Vijesti iz kulture (R)
04:15

Ožujak danas
Mjesec prije 2020 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 17.03.2020. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Ožujak danas
Mjesec prije 2020 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 17.03.2020. Dan poslije
HRT — HTV 3, utorak, 17.03.2020.
06:05
Zlatni klasici: Tri mušketira (2. dio), crtana serija (22.19) (26/26)*
06:30
Nove pustolovine Lucky Lukea: Pleme perača, crtana serija (22:28) (26/52) (R)*
06:54
07:30
Café Europa: Robert Palmer - konzultant u kulturi, emisija iz kulture (R)
08:00
Škola na Trećem - 1. razred
09:50
Stari grad Ozalj, dokumentarni film (R)
10:00
Škola na Trećem - 2. razred
11:50
Skica za portret: Zavičaj Ivana Meštrovića (R)
12:01
12:23
Noćne more iz svijeta prirode (1), serija za djecu (28:17) (5/10) (R) (T)*
12:51
Priče iz kućice na drvetu, serija za djecu (7:32) (12/26) (R)*
13:00
Škola na Trećem - 3. razred
14:50
14:59
Škola na Trećem - 4. razred
17:00
17:16
18:11
18:34
Nove pustolovine Lucky Lukea: Braća Loomy, crtana serija (22:43) (27/52) (R)*
18:59
20:05
20:59
21:30
22:21
22:50
23:11
00:56
Vijesti iz kulture
01:05
Animatik (R)*
01:56
Život ili san, dokumentarni (2004.) (R)
02:19
Vrijeme je za jazz: Glazba Arsena Dedića u jazz ruhu (2016.) (R)*
03:24
03:54
Skica za portret: Šime Vulas (R)
04:04
Vijesti iz kulture (R)
04:15