HRT — HTV 3, srijeda, 18.03.2020.
06:05
Goldbergovi (1), humoristična serija (4/23) (R)*
06:29
Nove pustolovine Lucky Lukea: Braća Loomy, crtana serija (22:43) (27/52) (R)*
06:54
Nepoznati otok Sv. Klement - Pakleni otoci, dokumentarni film (2004.) (R)
07:27
08:00
Škola na Trećem - 1. razred
10:00
Škola na Trećem - 2. razred
12:00
12:23
12:52
Priče iz kućice na drvetu, serija za djecu (13/26) (R)*
13:00
Škola na Trećem - 3. razred
15:00
Škola na Trećem - 4. razred
17:00
17:15
18:11
18:35
Nove pustolovine Lucky Lukea: Pjevačica Lola, crtana serija (22:08) (28/52) (R)*
19:00
20:00
TV izložba: Zagreb bijeli grad (R)
20:05
21:00
Bilješke o jeziku
21:15
22:00
22:30
23:00
00:44
Slika duše, dokumentarni film (R)
01:00
Vijesti iz kulture
01:10
Larissa - Mirna žena, dokumentarni film (2007.) (R)
01:45
Fratar je sačuvao troplet, dokumentarni film (2004.) (R)
02:35
Yoko Nishii - klavirski recital u studiju Bajsić - Svečani koncert u povodu 25. obljetnice diplomatskih odnosa Japana i Hrvatske (R)*
03:35
04:04
Vijesti iz kulture (R)
04:15

Ožujak danas
Mjesec prije 2020 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Srijeda, 18.03.2020. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Ožujak danas
Mjesec prije 2020 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Srijeda, 18.03.2020. Dan poslije
HRT — HTV 3, srijeda, 18.03.2020.
06:05
Goldbergovi (1), humoristična serija (4/23) (R)*
06:29
Nove pustolovine Lucky Lukea: Braća Loomy, crtana serija (22:43) (27/52) (R)*
06:54
Nepoznati otok Sv. Klement - Pakleni otoci, dokumentarni film (2004.) (R)
07:27
08:00
Škola na Trećem - 1. razred
10:00
Škola na Trećem - 2. razred
12:00
12:23
12:52
Priče iz kućice na drvetu, serija za djecu (13/26) (R)*
13:00
Škola na Trećem - 3. razred
15:00
Škola na Trećem - 4. razred
17:00
17:15
18:11
18:35
Nove pustolovine Lucky Lukea: Pjevačica Lola, crtana serija (22:08) (28/52) (R)*
19:00
20:00
TV izložba: Zagreb bijeli grad (R)
20:05
21:00
Bilješke o jeziku
21:15
22:00
22:30
23:00
00:44
Slika duše, dokumentarni film (R)
01:00
Vijesti iz kulture
01:10
Larissa - Mirna žena, dokumentarni film (2007.) (R)
01:45
Fratar je sačuvao troplet, dokumentarni film (2004.) (R)
02:35
Yoko Nishii - klavirski recital u studiju Bajsić - Svečani koncert u povodu 25. obljetnice diplomatskih odnosa Japana i Hrvatske (R)*
03:35
04:04
Vijesti iz kulture (R)
04:15