HRT — HTV 3, četvrtak, 01.10.2020.
06:20
Skica za portret: Secesija u Osijeku, namještaj i moda
06:30
Klinika Schwarzwald (2), serija (12) (23/24)*
07:15
Kina - pogled odozgo (2): Zemlja planina irijeka, dokumentarni film (2/2) (R)*
08:00
Škola na Trećem - 1. razred
09:00
Škola na Trećem - 2. razred
10:00
Škola na Trećem - 3. razred
11:00
Škola na Trećem - 4. razred
12:00
12:25
12:50
13:15
14:00
Škola na Trećem - 1. razred
15:00
Škola na Trećem - 2. razred
16:00
Škola na Trećem - 3. razred
17:00
Škola na Trećem - 4. razred
18:00
18:45
Dokumentarna emisija/film - kratka forma
18:55
Vrijeme je za jazz*
20:05
Izvan formata
20:55
Dokumentarni film/serija (Suvremenici / Rijeka / kultura)
21:25
Svijet klasike
21:55
Animafest 2020. - Kronike (4/6)*
22:05
00:05
Dokumentarna serija - domaća
00:50
Vijesti iz kulture
01:00
Vrijeme je za jazz*
02:10
Dokumentarna serija - domaća
03:00
Dokumentarna serija - domaća
03:55
Vijesti iz kulture
04:05
Animafest 2020. - Kronike (4/6)*
04:15
Misija, britanski film (1986.) (15) (119:55) (R)*

Listopad danas
Mjesec prije 2020 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 01.10.2020. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2020 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 01.10.2020. Dan poslije
HRT — HTV 3, četvrtak, 01.10.2020.
06:20
Skica za portret: Secesija u Osijeku, namještaj i moda
06:30
Klinika Schwarzwald (2), serija (12) (23/24)*
07:15
Kina - pogled odozgo (2): Zemlja planina irijeka, dokumentarni film (2/2) (R)*
08:00
Škola na Trećem - 1. razred
09:00
Škola na Trećem - 2. razred
10:00
Škola na Trećem - 3. razred
11:00
Škola na Trećem - 4. razred
12:00
12:25
12:50
13:15
14:00
Škola na Trećem - 1. razred
15:00
Škola na Trećem - 2. razred
16:00
Škola na Trećem - 3. razred
17:00
Škola na Trećem - 4. razred
18:00
18:45
Dokumentarna emisija/film - kratka forma
18:55
Vrijeme je za jazz*
20:05
Izvan formata
20:55
Dokumentarni film/serija (Suvremenici / Rijeka / kultura)
21:25
Svijet klasike
21:55
Animafest 2020. - Kronike (4/6)*
22:05
00:05
Dokumentarna serija - domaća
00:50
Vijesti iz kulture
01:00
Vrijeme je za jazz*
02:10
Dokumentarna serija - domaća
03:00
Dokumentarna serija - domaća
03:55
Vijesti iz kulture
04:05
Animafest 2020. - Kronike (4/6)*
04:15
Misija, britanski film (1986.) (15) (119:55) (R)*