HRT — HTV 2, nedjelja, 06.01.2019.
06.03
Regionalni dnevnik (R)*
06.33
Gradski heroji, crtana serija za djecu (23/52)*
06.47
Juhuhu*
06.48
Pjesmice i brojalice: Blistaj, blistaj (R)*
06.50
06.57
Juhuhu*
06.59
Danica i zečica prave sir (R)*
07.05
Pjesmice i brojalice: Jež (R)*
07.06
Juhuhu*
07.08
Graditelj Bob, crtana serija (39/46) (R)*
07.18
Lein kutak: Obojane majice (R)*
07.23
Juhuhu*
07.25
TV vrtić: Led (R)*
07.35
Juhuhu*
07.37
Mišo i Robin: Rođendan (R) (T)*
07.42
Juhuhu*
07.44
Tajni dnevnik patke Matilde - Oskarove priče: Naočale (R)*
07.53
Juhuhu*
07.55
08.10
Juhuhu*
08.12
08.41
10.11
11.12
11.37
Cesarica - hit godine, finale (blok 2)*
11.44
Sljeme: Snježna kraljica, emisija*
12.05
Sljeme: Snježna kraljica -slalom (M), prijenos 1. vožnje*
13.22
Sljeme: Snježna kraljica, emisija*
13.39
Sport u 2018. (R)*
15.03
Sljeme: Snježna kraljica, emisija*
15.20
Sljeme: Snježna kraljica - slalom (M), prijenos 2. vožnje*
16.26
Sljeme: Snježna kraljica, emisija*
16.56
Bischofshofen: Novogodišnja turneja "Četiri skakaonice", prijenos 1. serije skokova*
17.59
Rukomet - Kup EHF: Podravka Vegeta - Super Amara Bera Bera, prijenos 1. poluvremena*
18.36
Bischofshofen: Novogodišnja turneja "Četiri skakaonice", prijenos 2. serije skokova*
18.54
Rukomet - Kup EHF: Podravka Vegeta - Super Amara Bera Bera, prijenos 2. poluvremena*
19.33
Garaža: Zoran Čalić Band*
20.05
21.00
23.31
00.18
01.20
01.43
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.40
Noćni glazbeni program: Garaža - Ivan Vragolovich*

Siječanj danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 06.01.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Siječanj danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 06.01.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, nedjelja, 06.01.2019.
06.03
Regionalni dnevnik (R)*
06.33
Gradski heroji, crtana serija za djecu (23/52)*
06.47
Juhuhu*
06.48
Pjesmice i brojalice: Blistaj, blistaj (R)*
06.50
06.57
Juhuhu*
06.59
Danica i zečica prave sir (R)*
07.05
Pjesmice i brojalice: Jež (R)*
07.06
Juhuhu*
07.08
Graditelj Bob, crtana serija (39/46) (R)*
07.18
Lein kutak: Obojane majice (R)*
07.23
Juhuhu*
07.25
TV vrtić: Led (R)*
07.35
Juhuhu*
07.37
Mišo i Robin: Rođendan (R) (T)*
07.42
Juhuhu*
07.44
Tajni dnevnik patke Matilde - Oskarove priče: Naočale (R)*
07.53
Juhuhu*
07.55
08.10
Juhuhu*
08.12
08.41
10.11
11.12
11.37
Cesarica - hit godine, finale (blok 2)*
11.44
Sljeme: Snježna kraljica, emisija*
12.05
Sljeme: Snježna kraljica -slalom (M), prijenos 1. vožnje*
13.22
Sljeme: Snježna kraljica, emisija*
13.39
Sport u 2018. (R)*
15.03
Sljeme: Snježna kraljica, emisija*
15.20
Sljeme: Snježna kraljica - slalom (M), prijenos 2. vožnje*
16.26
Sljeme: Snježna kraljica, emisija*
16.56
Bischofshofen: Novogodišnja turneja "Četiri skakaonice", prijenos 1. serije skokova*
17.59
Rukomet - Kup EHF: Podravka Vegeta - Super Amara Bera Bera, prijenos 1. poluvremena*
18.36
Bischofshofen: Novogodišnja turneja "Četiri skakaonice", prijenos 2. serije skokova*
18.54
Rukomet - Kup EHF: Podravka Vegeta - Super Amara Bera Bera, prijenos 2. poluvremena*
19.33
Garaža: Zoran Čalić Band*
20.05
21.00
23.31
00.18
01.20
01.43
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.40
Noćni glazbeni program: Garaža - Ivan Vragolovich*