HRT — HTV 2, utorak, 12.12.2017.
05.59
Regionalni dnevnik (R)*
06.38
Teletubbyji, animirana serija (11/60)*
06.50
Teletubbyji, animirana serija (12/60)*
07.06
Juhuhu (R)*
07.08
Pjesmice i brojalice: Jež (R)*
07.10
Zubić Vile, crtana serija (8/25)*
07.15
Juhuhu (R)*
07.17
07.23
Pjesmice i brojalice: Zebra koja boji rebra (R)*
07.25
Juhuhu (R)*
07.28
Vrtuljići, crtana serija (21/50) (R)*
07.40
TV vrtić: Miš (R)*
07.50
Juhuhu (R)*
07.53
Tajni dnevnik Patke Matilde: Naočale (R)*
08.02
Juhuhu (R)*
08.05
Tip i Tipi, crtana serija (32/52)*
08.13
Juhuhu (R)*
08.15
Moj mali poni (2), crtana serija (28/52) (R)*
08.28
Juhuhu (R)*
08.30
Ninin kutak: Anđeli od tjestenine (R)*
08.35
Juhuhu (R)*
08.40
09.05
Čudesno putovanje ježa Aladina, dokumentarna serija (5/13) (R)*
09.13
09.41
10.14
10.38
U drugom svijetu, serija za mlade (3/24)*
11.03
11.34
12.21
12.31
13.17
13.28
14.55
Hit dana*
15.06
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.44
17.41
17.54
FIFA, Svjetsko klupsko prvenstvo - polufinale: Gremio - Pachuca, prijenos 1. pol.*
18.47
Glazbeni spotovi*
19.00
FIFA, Svjetsko klupsko prvenstvo - polufinale: Gremio - Pachuca, prijenos 2. pol.*
19.49
Hit dana (R)*
19.53
FIFA, Svjetsko klupsko prvenstvo - polufinale: Gremio - Pachuca, prijenos produžetaka*
20.35
21.28
23.16
00.00
00.21
00.52
01.13
Noćni glazbeni program - Spotovi*
03.59
05.20
Noćni glazbeni program: Garaža - Picksiebner (2008.) (R)*

Prosinac danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 12.12.2017. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Prosinac danas
Mjesec prije 2017 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 12.12.2017. Dan poslije
HRT — HTV 2, utorak, 12.12.2017.
05.59
Regionalni dnevnik (R)*
06.38
Teletubbyji, animirana serija (11/60)*
06.50
Teletubbyji, animirana serija (12/60)*
07.06
Juhuhu (R)*
07.08
Pjesmice i brojalice: Jež (R)*
07.10
Zubić Vile, crtana serija (8/25)*
07.15
Juhuhu (R)*
07.17
07.23
Pjesmice i brojalice: Zebra koja boji rebra (R)*
07.25
Juhuhu (R)*
07.28
Vrtuljići, crtana serija (21/50) (R)*
07.40
TV vrtić: Miš (R)*
07.50
Juhuhu (R)*
07.53
Tajni dnevnik Patke Matilde: Naočale (R)*
08.02
Juhuhu (R)*
08.05
Tip i Tipi, crtana serija (32/52)*
08.13
Juhuhu (R)*
08.15
Moj mali poni (2), crtana serija (28/52) (R)*
08.28
Juhuhu (R)*
08.30
Ninin kutak: Anđeli od tjestenine (R)*
08.35
Juhuhu (R)*
08.40
09.05
Čudesno putovanje ježa Aladina, dokumentarna serija (5/13) (R)*
09.13
09.41
10.14
10.38
U drugom svijetu, serija za mlade (3/24)*
11.03
11.34
12.21
12.31
13.17
13.28
14.55
Hit dana*
15.06
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.44
17.41
17.54
FIFA, Svjetsko klupsko prvenstvo - polufinale: Gremio - Pachuca, prijenos 1. pol.*
18.47
Glazbeni spotovi*
19.00
FIFA, Svjetsko klupsko prvenstvo - polufinale: Gremio - Pachuca, prijenos 2. pol.*
19.49
Hit dana (R)*
19.53
FIFA, Svjetsko klupsko prvenstvo - polufinale: Gremio - Pachuca, prijenos produžetaka*
20.35
21.28
23.16
00.00
00.21
00.52
01.13
Noćni glazbeni program - Spotovi*
03.59
05.20
Noćni glazbeni program: Garaža - Picksiebner (2008.) (R)*